סיכום שבועי!

../images/Emo23.gif../images/Emo133.gifסיכום שבועי!../images/Emo133.gif../images/Emo23.gif

היי כולם
אז נכון שכבר המון זמן לא היה כאן סיכום שבוע כמו שצריך! אבל הפורום הזה שימש לי המון זמן כבית... לפרוק הכל... והוא מאוד חשוב לי, למרות שהוא לא פעיל לאחרונה...
ומחר הפורום הזה חוגג שנה
אז תעשו את המאמץ הזה, ותסכמו את השבוע שלכם, כדי שנראה שלעוד כמה אנשים אכפת.
שיר השבוע של ג'נגו:
שיר השבוע בכלליות:
אומן שבועי:
אלבום שבועי:
תמונה שבועית [חובה!!]:
3 דברים טובים שקרו לכם בזמן האחרון:
משהו מבאס שקרה:
בילוי שנהנתם ממנו לאחרונה:
בן אדם שעשה לכם את השבוע:
ציטוט/ משפט מצחיק/ מרגש ששמעתם:
תכנונים לשבוע הבא?
כמה זמן אתה בפורום?
זכרון נוסטלגי כלשהו שקשור לפורום
? סופ"ש נעים ושבוע טוב כולם

../images/Emo9.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

שיר השבוע של ג'נגו: דמעה
שיר השבוע בכלליות: החדשים של דני.. ויהושע אומן שבועי: יהושע אלבום שבועי: יהושע שניהם ויואב תמונה שבועית [חובה!!]: לכבוד היומולדת של הילי
3 דברים טובים שקרו לכם בזמן האחרון: הופעות.. וחיפוש עצמי משהו מבאס שקרה: אני חולה בילוי שנהנתם ממנו לאחרונה: הופעה של עברי בן אדם שעשה לכם את השבוע: דני ו 4 מוריות שאני מכירה
ציטוט/ משפט מצחיק/ מרגש ששמעתם: כמה חיכתי לגשם הזה שירד עליי תכנונים לשבוע הבא? להבריא כמה זמן אתה בפורום? שנה בול
זכרון נוסטלגי כלשהו שקשור לפורום? לילות הזויים אצל מזל והרבה לבונטין

tohar6

New member
שבוע טוב../images/Emo24.gif

שיר השבוע של ג'נגו:
שיר השבוע בכלליות: הדרכים הארוכות אומן שבועי: עברי
אלבום שבועי: בקצב אחיד.. תמונה שבועית [חובה!!]: 3 דברים טובים שקרו לכם בזמן האחרון: מצאתי הבוקר 100 שקל, התחלתי עבודה חדשה, וראיתי אנשים שלא ראיתי הרבה זמן משהו מבאס שקרה: ונסה עזבה את הבית
בילוי שנהנתם ממנו לאחרונה: יום הולדת לחברה ומסיבת גיוס לידיד טוב טוב.. בן אדם שעשה לכם את השבוע: חברה טובה שלי.. ציטוט/ משפט מצחיק/ מרגש ששמעתם: "אפשר כוס מיים .. - מיים?!?!" תכנונים לשבוע הבא? משכורתתתתתת ומסיבות גיוס למיניהם.. כמה זמן אתה בפורום? שנה בול, מיום היווסדו זכרון נוסטלגי כלשהו שקשור לפורום? הרבה מסרים עם ג'נגו
והרבה לבונטין ולילות אצל מזל כמו שאתי אמרה

"היא מוצאת את עצמה איתי אבל רוצה אחרים.."

שיר השבוע של ג'נגו: קשורים! שיר השבוע בכלליות: קשה לי לוותר-יואב דגני, צל שחור- עברי לידר, זה מה שנשאר- שלמה ארצי אומן שבועי: יואב דגני! אלבום שבועי: ימים אחרים-יואב דגני תמונה שבועית [חובה!!]: בקרוב.. 3 דברים טובים שקרו לכם בזמן האחרון: יומולדת 18
, הופעות וזה, מצלמה חדשה.... משהו מבאס שקרה: אמממ
בילוי שנהנתם ממנו לאחרונה: 30.10- שתי הופעות בלילה, היה אדירר!! בן אדם שעשה לכם את השבוע: שיר
נועם
וכל מי שעשה לי ת'יום! ציטוט/ משפט מצחיק/ מרגש ששמעתם: "בגלל שביאליק שתה שם קפה!!" "באמת?" תכנונים לשבוע הבא? טקסי רבין, לימודים. כמה זמן אתה בפורום? אמממ בערך מינואר
זכרון נוסטלגי כלשהו שקשור לפורום? עבודה עברית, הייתה אחווה פורומים שכזו.

למעלה