MERRY CHRISTMAS

SON OF JESUS

New member
Merry Christmas../images/Emo139.gif../images/Emo136.gif

النجم نور فى السما وكان نجم غير عادى لحظة ميلادك ياربى ميلاد الملك السماوى كان عشانى كان عشانك كان عشان كل المحتجين سبت السما ونزلت هنا على ارض الخطايا والمزنبين ميلادك كان ميلاد مجيد كان تحرر لكل العبيد كان فيه مر (عكس حلو) وكان فيه طيب كان ميلاد عشان صليب كان عشانى كان عشانك كان عشان كل المحتجين سبت السما ونزلت هنا على ارض الخطايا والمزنبين
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير

SON OF JESUS

New member
Merry Christmas

كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير

SON OF JESUS

New member
../images/Emo23.gif חג שמח../images/Emo23.gif

My Shepherd שיהיה לך חג שמח ותודה על היוזמה הענקית הזו לפתוח פורום נצרות תודה ענקית לזה ששמת את הנוצרים על המפה הוירטואלית בארץ ותבורכי על הכנסיה הוירטואלית הפרטית שלנו ולך אני מאחל שהחג הזה יביא את האור ויגשים לך את כל משאלותייך שאת מבקשת junior gong חג שמח שיהיה לך אחי ואני מאחל לך שהשנה הזאת תהיה השנה הכי מוצלחת שלך יא מתוקי salt of earth אני מאחל לך אחלה חג שמח שיהיה לך ותודה על תרומתך ועזרתך אלינו lion 7 אחי גם לך שיהיה חג שמח ותודה על זה שאתה מעשיר את הידע שלנו בהודעות שלך יש מה ללמוד ממך che guevara85 חג שמח אחי שיהיה לך SupermanZW חג שמח שיהיה לך
كل عام وانتم بكل الخير
וכל השאר שלא הזכרתי שתהיה לכם השנה הכי מתוקה כמו השוקולד שמחלקים בחג, תהיה משכרת כמו הליקר שנותנים בחג, ושתהיה מוארת כמו הקישוטים שמים על העץ, ושתהיה הכי אופטימית ושנת אהבה ואחווה, כמו שהחג הזה מסמל
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير
كل عام وانتم بكل الخير

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifתודה SON OF JESUS יקר../images/Emo24.gif

תבורך ותודה, ומאחלת לך חג מואר, מלא תקווה אהבה ובריאות לך ולכך המשפחה

lion 7

New member
באמת שאנחנו ברוח אלמילאד

שבה נזכרים שהאהבה היא אחת הסיבות לביאת האור לעולמנו החשוך. . . תמונות יפות ``שיפרד`` ופעם נוספת תודה לך על הרעיון והרצון להקים פורום כזה, את ברכה לנו, כמו son of jesus ‎, ו salt of the earth , ולשאר האמיצים האבירים, ובתוך הקור והשלג הצפוי , אני רואה חם בלביכם שמחמם לבינו, שמקורו מישוע, יסוע. . . . והמון תודה לאחים באמונה שיענו לשאלות שהם מומחים בהם, אנונימיטוסה, גסטבורן, ושאר האמיצים, וגם שוב לאורחים חברים שלנו תמיד עזרו, ואנחנו לא לבד . מחמם את הלב כתמיד . . . . .

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifמונלייט אמנם זה אור ירח

אך אורך תמיד בוהק ומקסים
תודה על האיחולי ושתדע רק חגים ושמחות. חג אדחא שמח ומבורך

Silent night

Silent night Holy night All is calm all is bright 'Round yon virgin Mother and Child Holy infant so tender and mild Sleep in heavenly peace Sleep in heavenly peace Silent night, holy night, Shepherds quake at the sight. Glories stream from heaven afar, Heav'nly hosts sing Alleluia; Christ the Savior is born; Christ the Savior is born. Silent night, holy night, Son of God, love's pure light. Radiant beams from Thy holy face, With the dawn of redeeming grace, Jesus, Lord, at Thy birth; Jesus, Lord, at Thy birth.​

junior gong

New member
חג מולד שמייחחחחחחחח לכולם../images/Emo139.gif

היום בו האור ירד לעולם ופיזר אהבה ושלום, יום המולד, אחד החגים הכי מועדפים עלי.....24/12 יום הולדת המשיח, איזה מזל הוא אמור להיות? גדי !!!! סליחה שאני לא משתתף בפורום הרבה בזמן האחרון, טיפונת הייתי עסוק, והיום קמתי ממש חולה משותק למיטה, אני אשתדל להציץ כמה שאני יכול...ובינתיים.....תהנו מהחג של האהבה והנתינה המופלא הזה של העולם.

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifרפואה שלמה גוניור וחג שמח../images/Emo136.gif

תרגיש טוב מהרר
שיהיה חג מבורך ושמח לכולנו, ואני אהיה פה שוב מחר בערב! الرب يسوع طفل المغاره يحميكم

Biblerule

New member
האם זה רק אני

שמרגיש כאן אבוד בין כל הפסוקים בערבית? :p חג שמח אחיי!

NatyFan91

New member
MERRY CHRISTMAS

Merry Christmas! ד"א אני נוצרייה ערבייה מנצרת עילית הורים שלי מנצרת!

למעלה