Think Positive

Fragile Dream

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo19.gif../images/Emo74.gifThink Positive../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif

מישהו אמר שלא עשיתי הרבה זמן? לא נכון.
אז, השבוע היה ערב-ראש-השנה, ובטח ישלכם מה לספר... ^-^ אז יאללה. הפורום מת. ;__;1 תשתתפו
D:

Fragile Dream

New member
D:../images/Emo79.gif

יום ראשון [נו, של שבוע שעבר.. ><] - אעע, בוחן באלגברה, אם אני זוכרת נכון.
יום שני - נולדו גורים חדשים איפה שיש חיות בבצפר@!
... זהו. יום שלישי - לאזוכרת :X יום רביעי - דוד שלי אמר שהוא יבוא מקנדה ויקנה לי חולצה של דרים ת'יאטר ונירוונה. [הא, אבוד. אני לא אפסיק להתלהב על זה DD:: ]. יום חמישי- לא למדנו, בכלל ^-^ ייאי. ועוד בוטלה שעה D: יום שישי - עזרתי לאמא כל היום להכין את הכל וזה #_@... ואז נסענו לחיפה לערב ראש השנה. היה מגניב ^^;. שבת - ת"א. אצל חברים וזה :O. והחלפתי כינוי ^^. [נולאזוכרת X:]

WinteRain

New member
מ....מ....

יום ראשון: בוחן באזרחות-->מעניין כמה קיבלתי... יום שני: לימודים... וסיימתי מוקדם---> שחררו אותנו כי יצאנו לסליחות בירושלים!!! היה פשוט מדהים! סיירנו בשכונת נחלאות, היינו בכותל... אין- היה מושלם!!! יצאנו בחמש אחה"צ וחזרנו בשלוש לפנות בוקר! יום שלישי: התחלתי ב-10 במקום ב-8:15... אבל עדיין הייתי עייפה... שאר התלמידים גם ככה לא באו (שעור ספרדית... וגם ככה לא היו אנשים) אז סתם לא עשינו כלום... וככה עבר לא היום הזה... יום רביעי: יום ארוך ברמות... כל היום הייתי בבית הספר.. למדתי מ8:15 עד 16:00 ומ-16:00 עד 20:35 היה לי קורס לפסיכומטרי... ככה שלא ראיתי בית וחזרתי הבייתה סחוטההההה!!!! והכי מלכה יצאה המורה לאנגלית שהתחננתי אליה שלא תתן ש.ב כי לא יהיה לי מתי לעשות... לי ולעוד כמה ילדים שאיתי בפסיכומטרי! היא באמת לא נתנה...!!!!!
יום חמישי:מ...מ... היום שלפני החופשה... ולא למדנו כלום באנגלית!!!! איזה כיף.. קיבלנו שעור כייפי לכבוד ראש השנה! עשינו דיונים כל השעור... היה כיףף! יום שישי: הלכתי עם אמא שלי לקנות כמה דברים... ואז בערב חג!! היה כייפי... הייתי ברעננה אצל המשפחה!, יום שבת: לא עשיתי משהו מיוח במהלך היום... בערב הלעתי ליום הולדת של חברה! שנה נפלאה לכולנו!!!

RisingSun13

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo42.gif

יום ראשון - בצפר. יום שני - כנ"ל. יום שלישי - נסיעה לבר אילן. היה משעמם
יום רביעי - בצפר יום חמישי - התרמה ל"לתת". ובצפר לפני. יום שישי - חופש D= ואממ, ארוחת חג אצל קרובי משפחה. שבת - חופש D=

וואו, יש מ לספר לשם שינוי../images/Emo3.gif

האמת הייתי מאוד מאוד עייפה, בגלל שעבדתי בבוקר והבוס שלי טרטר אותי עם תיקים כבדים (דוכן ותיק של טעימות+התיק שלי) אני דיילת בסופר מרקט. בקיצור טרטר אותי ממקום למקום, הגעתי הביתה רק ב3 וחצי ככה כשאני מסיימת ב2. וגם גיליתי שלבן דוד שלי היה סרטן. מקווה שזה מאחוריו,
ככה זה שרואים ת'משפחה פעמיים בשנה... לא יודעים כלום... וזהו נראה לי היה מיותר שהלכתי, אבל היה לי כיף בכל זאת... גמר חתימה טובה

למעלה