יום הולדת לאחד והיחיד

../images/Emo23.gif../images/Emo65.gifיום הולדת לאחד והיחיד../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

אבי חזות גם הוא חוגג היום יום הולדת
וזה המקום לאחל לו כל מה שעולה לכם לראש..
חזות... שיהיה לך המון המון מזל טוב!!המון אושר ועושר הרבה בריאות, פרנסה, אהבה והמון מוזיקה שתמלא את חייך באור ושמחה תמשיך להיות מי שאתה - בן אדם חייכן חברותי ומדהים. ותעשה כיף חיים ! יום הולדת שמח
...אתי

amitshilo

New member
אבינו!:)

אבי יקר, אני מאחלת לך שתמשיך ותהיה הבסיסט הכי מוכשר שיש, שתמשיך להרים את ההופעות ולהיות כ"כ נחמד ומקסים...
שתמיד תמיד תמיד תהיה מאושר, ותמיד אנשים ידעו להעריך את מה שיש לך לתת. תודה רבה על כל ההופעות שלקחת בהן חלק, שאין ספק שהן בלתי נשכחות
עמית.

inbarIL

New member
אבי נשמה:)

כפרעלייך
אני מכירה אותך בערך שנה, ובשנה הזו הספקתי טיפהל'ה להכיר אותך קצת יותר מהבסיסט על הבמה
אתה בנאדם מקסים ומיוחד, אני מאוד אוהבת לראות כמה אתה שמח כשאחרים שמחים..זו אחת התכונות היפות לדעתי שקיימות
ובטח יש עוד המון אצלך שאני לא מכירה.. שיהיה לך יומולדת סופר מהמם, שתהנה, שתצחק, שתאהב, שתמשיך עם המוסיקה..כי זה מה שחשוב ומה שמציל אותנו באמת..תמשיך לצחוק עלינו בהופעות
תזכור כבר את השם של הבושם
ותמשיך להיות אתה נשמה.
נתראה בהופעות:) ענבר.

../images/Emo126.gifכפרעלייך!../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

מקווה שהיה לך יום הכי מדהים שיש, קודם כל. הלוואי ותמשיך כל הזמן לחייך, ולהיות שמח, ולעשות את מה שאתה אוהב, ולעשות את זה כל כך טוב! אנחנו בטוח עוד נתראה במלא הופעות, וזה מגניב לגמרי.
נטע

shahar1989

New member
איש יקר

מזל טוב
תחייך מלא, תמיד, כל הזמן.. שומע? אל תתרגש יותר מידי מהיום הולדת, אה?
נשיקות.

למעלה