יום הולדת להילה הלוי!|לב

../images/Emo23.gif../images/Emo65.gifיום הולדת להילה הלוי!|לב../images/Emo65.gif

כל שנה צריך לבוא ולתאר כמה שאת יפה, מוכשרת, מיוחדת ויוצאת דופן בסוגה. אנחנו בטוחים שאת יודעת את כל זה. השנה בחרנו להגיד לך רק מעט (בכל זאת, את תחזרי שפוכה מאיזה מסיבה מאוחרת
). והמעט הזה: אנחנו אוהבים אותך. אוהבים אותך על מי שאת, מה שאת. מי ייתן ותמצאי כוחות ואנרגיות חיוביות וטהורות, לעשות כל מעשה שיעלה ברוחך. שלעולם לא תשתעממי. תחקרי, תחפשי, תהפכי ותשתני – רק לטובה. הלוואי ונזכה לשמוע ממך (מעבר ללהקה ויחד איתה). כי כשאת פותחת את הפה – המלאך עם הליפסטיק האדום, שר שירת גן עדן. אה וכמובן, שתגלי איזשהו גן פולני אבוד בתוכך, שיקפוץ פתאום ויאמר – "הלו, הילה, את שומעת? תחפשי שידך!" (וואו, איזה אמירות ימי הולדת יכולים לסחוט.
) תהי בריאה הכי חשובה. עד 120 שנות אושר ואור. הרבה חום ושמחה. עושר
ואהבה (
+
-
=
.) בואנה, למה אנחנו מדברים כמו דודות?
נשמהההההההה!!%^$#^# לכי לקרוע את העיר, תעשי חיים, תהני מהחיים, ובעיקר – תהי את, כמו שאת!!!
אנחנו כאן איתך, עד סוף המלחמה - בגלל המוזיקה.

../images/Emo210.gif../images/Emo65.gif הג'ירפה שלי../images/Emo99.gif

המון המון מזל טוב, עד 120 וכל הברכות הרגילות... אוהבת המון, רעות

../images/Emo214.gifמלכת החן!../images/Emo99.gif

הברכה של כל ה"פורום" כבר מיצתה את עצמה לגמרי, לא?! שיהיה ל ך יומולדת הכיייייי הכיייייייי שווה בארץ תהני, תצאי, תבלי, תרקדי, תשירי, תחייכי. ולא רק פעם אחת, ולא רק ערב אחד, ולא רק שנה אחת- אלא כל החיים! חיים רק פעם אחת, והשניות אוזלות, אז תשתמשי בהן בחוכמה ותנצלי כמה שאת רק יכולה! :) מאמינים בך תמיד

ג ב ש ו ש

New member
המון מזל טובבב../images/Emo65.gif../images/Emo88.gif

בריאות,אושר,אהבה,הצלחה ומה שרק תבקשי לעצמך

../images/Emo214.gif../images/Emo65.gifלמושלמת שלי../images/Emo25.gif

מושלמת שלי רק רציתי להגיד לך שאת בן אדם באמת מדהים.... שתהיה לך את היום הולדת הכי קטלנית בעולם.. שיהיה לך המון המון מזל טוב אושר עושר בריאות והכי חשוב אהבה כן אהבה...הגיע הזמן שאיזה בחור יתפוס ת'חתולה...
.. והילה יש לי בקשה אלייך..את התברכת במתנה מיוחדת קול מדהים אז בבקשה בבקשה לעולם אל תפסיקי לשיר... אוהבת אותך ותמיד איתך לאורך כל הדרך...מחכה בקוצר רוח לפעם הבאה שנפגש..
שירוש שלך
נ.ב-הילוש התאהבתי בך תעשי לי שבט....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

../images/Emo60.gifאז הברכה כבר נכתבה^^

ובכל זאת, מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!!! "שלושה סוגים של בני אדם יש בעולם: אלה שגורמים לדברים להתרחש, אלה שמתבוננים במה שמתרחש ואלה שתוהים מה התרחש". החיים האלה הם שלך תגרמי לדברים להתרחש קחי את הכוח לבחור מה שברצונך לעשות ועשי זאת היטב קחי את הכוח לאהוב בחיים את שברצונך לאהוב ותאהבי זאת בכנות קחי את הכוח להלך ביער ולהיות חלק מהטבע קחי את הכוח לשלוט בחייך איש לא יעשה זאת בעבורך קחי את הכוח לעשות את חייך מאושרים וכולנו מחזקים ידייך
מדהימה שלי, תודה רבה לך על הכל! לעולם אבל לעולם אל תפסיקי לשיר...
אוהבת אותך כ"כ

למעלה