היום הופעה בזאפה ת"א

חנוש33

New member
איזה מדהים זה

קראתי כל מילה.... עושה כזה חשק למירי עכשיו... למרות שיש לי כרטיס לעוד חודש וחצי... אבל שורה ראשוונההה!!! היא נשמעת כל כך מצחיקהה.... ואיך קוראים לך? אם היית בכוכב נולד והראו את השם שלך אני בטוח זוכרת אותך

אז ככה חחח../images/Emo42.gif

קוראים לי רביד והגעתי ל-100 אבל הם החליטו לא לשדר אותי ככה שלא נראה לי שתוכלי לזכור אותי מהתכנית
ואני בטוחה שתהני בהופעה עוד חודש וחצי!

I מ י ר ב I

New member
יש לי דה ז'ה וו לעניין העקב והבמה.חחח

תודה לכולם על הסיכומים.נשמע שהיה ממש כיף.

אחרי שהתאוששתי,או שלא כל כך..

בדרך כלל שיש הופעה של מירי אני נוהגת לבקש מהעבודה חופש יום למחרת, או להגיע לגן יותר מאוחר,הפעם בגלל שינויים ולחצים שיש בתקופה האחרונה בגן נאלצתי לא לבקש לא חופש ולא להגיע מאוחר יותר,ופשוט להגיע לגן כרגיל. ואני (כמה שאני מפונקת),לא רגילה ללכת לעבודה אחרי שישנתי 4 שעות שינה! אז היה לי יום נוראי בעבודה!!! מלא בבחילות ועייפות וסחרחורות עד 5 אחר הצהריים. ועכשיו אני אסכם קצת על ההופעה של אתמול:) השמלה שמירי לבשה היתה מהממת!!! השמלה הכי יפה לפי דעתי מכל ההופעות, מירי כמעט נפלה מהעקבים, ואז היא הזכירה את הנפילה המפורסמת של חברתה הטובה:) הבדיחות והסיפורים היו הרגילים,אבל זה מצחיק אותי לא משנה כמה אני אשמע אותם... האייפון שלי החליט להיות בעדי הפעם (מה שהוא בדרך כלל לא),נגמרה לי הבטרייה, איך שהתחילה ההופעה פתאום האייפון נדלק וצילמתי תמונות (שיצאו ממש ממש יפות!) כל ההופעה,איך שההופעה הסתיימה האייפון נכבה לי שוב!!! הזוי לא??? למרות שאני מתה מעייפות,הלכתי לראות כוכב נולד... עד כאן חפירותיי:)

למעלה