עדכונים

הפוטושוט עבור Wonderland Magazine.

גיליון פברואר של מגזין הפופ הבינלאומי Wonderland שוחרר היום לחנויות וג'נט מופיעה עליו. ראו להלן את הפוטושוט שצולם לכבוד הראיון.
Photographer: Aitken Jolly Fashion Editor: Anthony Unwin​

11

בין הדברים שג'נט אומרת בראיון: -היא לא מתכוונת לשנות את הסטייל שלה לקראת האלבום החדש ("שינוי סטייל מגיע משיעמום. כשזה קורה, אני משנה את צבע השיער שלי"). -היא לא חושבת שריהאנה העתיקה ממנה את הרטייה ("האם עשיתי את זה לפניה? כן. אני לא אומרת שהיא העתיקה ממני. כל דבר מחזורי. הם חוזרים לסביבה באיזשהו שלב"). -היא מגדירה את עצמה כמעריצה של ליידי גאגא ("אני נהנית ממנה כי היא משהו מעט שונה. היא משהו חדש להסתכל עליו"). -הזמרות החדשות האהובות עליה הן אלישיה קיז ("היא מוכשרת בצורה יוצאת מן הכלל") וטיילור סוויפט ("אני אוהבת אותה. אני לא בטוחה למה").

אני יודע באיזו רטייה של ריהאנה מדובר

(דוגמא: AMA 2008
), אבל אני לא יודע באיזו רטייה של ג'נט מדובר. אני משער שלא מדובר ברטייה באופן ספציפי אלא בסטייל המסוים הזה באופן כללי. בכל אופן, הנה הקטע מהראיון:
How about Rihanna? Does what she’s doing with bandages remind you of any of your previous incarnations? "Have I done that before? Yes. I’m not saying she’s copying me. Everything is cyclical. They come back around at some point".​

למעלה