סיכום שבועי

../images/Emo235.gif../images/Emo235.gif סיכום שבועי ../images/Emo235.gif../images/Emo235.gif

איך עבר השבוע?
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
השבוע מ-1 עד 10:
יום השבוע:
סלבס השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע:
מבחני השבוע:
בילוי השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
מסר לאומה:
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:

MR Lordi

New member
../images/Emo9.gif

איך עבר השבוע? בסדר... נראה לי...
משהו טוב שקרה השבוע: לא שזכור לי משהו רע שקרה השבוע: מתכונת בתנ"ך... דבר מוזר שקרה השבוע: - השבוע מ-1 עד 10: 6 יום השבוע: היום! סלבס השבוע: מטאליקה? שיר השבוע: Ensiferum-From Afar סרט השבוע: שתי הופעות של מטאליקה.. ספר השבוע: - סדרת/ תוכנית השבוע: עספור, נבלות. מבחני השבוע: מתכונת בתנ"ך. בילוי השבוע: - תוכניות לשבוע הבא: שתי מתכונות... מקווה שיהיה טוב. מסר לאומה: - ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: -

iritki

New member
יאללה

איך עבר השבוע? רגיל משהו טוב שקרה השבוע: גיליתי הופעה מעניינת של יהודית רביץ משהו רע שקרה השבוע: בוחן באינפי, לימודים לפיזיקאלית דבר מוזר שקרה השבוע: השבוע מ-1 עד 10: 7 יום השבוע: רביעי בגלל הופעה מגניבה סלבס השבוע:עדי אשכנזי שיר השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת/ תוכנית השבוע: מבחני השבוע: אינפי בילוי השבוע: הופעה ברביעי תוכניות לשבוע הבא: יום הסטודנט, הופעה של יהודית, לילה לבן, שוטטות מסר לאומה: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: התמונה של ג'ולייט אצל קובי ביד

i c u 2

New member
זה שאני עונה בשעה 12 וחצי אומר משו?

איך עבר? סבבה... סביר כזה... כל עוד יש אוניברסיטה המצב לא משו. משו טוב, רע, מוזר: כלום כלום וכלום :} ציון השבוע : 7 יום השבוע: חמישי סלבס השבוע: אף סלבס האמת לא בא לתדלק אצלי אבל היום הייתה מישהי שדומה שתי טיפות דלק לבר רפאלי
שיר השבוע: כבר כמה שבועות ... תגידו לה שיש... בחור שמבקש להיות האיש הכי קרוב אליה. סרט: לא רואה סרטים כמעט ספר: הספר בשיטות מחקר נחשב? סדרה - עספווווווווווור !!! מבחני השבוע - אין בילוי השבוע: ים תוכניות לשבוע הבא: בטח יש להגיש כמה עבודות מסריחות. מסר לאומה: באמא'שכם, שתישרף כבר האונברסיטה הזו !!! זה ממרמר לי ת'חיים. ציטוט השבוע: מה אני ישיר לה כל היום "הוא זכאי הוא זכאי?" חחחח תמונת השבוע: אין לילה טוב פיפל.

למעלה