בוקר טוב לכולם! נפגשים אצל דבורה?

alonaski

New member
../images/Emo24.gif בוקר טוב לכולם! נפגשים אצל דבורה? ../images/Emo13.gif

להזכירכם = דבורה מזמינה היום לטעימות עוגות + קפה!!
אם הבנתי נכון מהפרסום שהגיע בדואר, זה רק 10 ש"ח לאדם!! (וגם: "קונים קפה = מקבלים במתנה בית-שחי...
, שותים חלב = מקבלים שפם"!!
= של חלב...
סתתתםםםם... דבורה,
פשוט הצחיק אותי נורא הניסוח של המבצעים בחדר של נטלי...
) להלן ההודעה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1864&msgid=108120992

dvora sh

New member
שלום למנהלת הפורום....לא מכובד ולא נאה ללגלג

או לצחוק על חברים בפורום אנני יודעת אם היית היום בין האורחים שבקרו בביתי היום...כי אינני מכירה אותך, אבל אם כן אז בטוח שנהנת מהאירוח שהיה ברמה גבוהה ,ומהיחס החם והכבוד שהאורחים קבלו להזכירך ..בהזמנה היה צד אחד קפה ומאפה....ומכירת עוגות.וכשהופכים את הפלייר היתה הזמנה לתושבי הישוב להכיר את הקליניקה המיוחדת של נטלי (רק נדרשת הבנת הנקרא) ולא היו שום צחוקים בנושא... לכל אחד כבודו במקומו מונח !!!! אם אינך מעוניינת שנשתתף בפורום .. אז רק תגידי לא מכובד מה שעשית

דבורה, take it eazy

קצת חוש הומור לא מזיק אנחנו לא רואות בזה ליגלוג חבל שניפגעת - לא היתה כוונה כזאת.

dvora sh

New member
אולי אנחנו לא מכירות אישית..אבל

מי שהמציא את חוש ההומור אולי זאת אני... יש גבולות הטעם הטוב תסתכלי אחורנית בכמה הערות ציניות שלא הגבתי אבל דחילקום

alonaski

New member
דבור'לה מי לגלג עליך, דבור'לה?! ../images/Emo24.gif

מה מביא אותך לחשוב שליגלגתי עליך? ואם ליגלגתי - מה לדעתך היה המניע שלי? הרי אני לא מכירה אותך ולא חושבת שראיתיך אי-פעם...
, אין לי "חשבונות עבר" איתך... אז איזו סיבה תהיה לי ללגלג עליך?
ואם תבדקי הייטב - חושבני שלא תמצאי בהודעותי שום הערה או ביקורת ליחס החם שלך לאורחיך/לקוחותיך או למאפה ידיך!
להזכירך - את החיבור של קפה-מאפה-הורדת שיער... - זה לא משהו ש"המצאתי" - זה בא ממך!
ואכן, התייחסתי לפלייר שהגיע אלי בתיבת הדואר - שבצד של ההורדת שיער היה רשום בצורה מאוד משעשעת שתמורת הורדת שיער - מקבלים שפם או בית שחי במתנה!
(כשלמעשה אני מניחה שהכוונה היתה: "מקבלים הסרת שפם/בית שחי במתנה"... ורק המילה "הסרה" - נשמטה או נשכחה...
) בעיני זה היה טקסט מאוד משעשע!
עם כל הכבוד שיש לי לך ולנטלי!
- נסי לקרוא את זה שוב - בעצמך - ותגידי אם זה לא נשמע לך משעשע??
ואם לא... - אז כנראה שחוש ההומור שלנו שונה!
בכל אופן, כוונתי היתה לתת קידום לאירוע שלך ולכן הקפצתי את ההודעה לראש העמוד. אחת ממטרות הפורום החשובות בעיני היא לקדם אירועים ויוזמות פרטיות של תושבים כאן, מסוג היוזמות שלא נקרא עליהם ב"עכבר הכפר" כנראה ולא יזכו לפרסום חוצות. - בדיוק את הדברים האלה - הפורום אמור לשרת!
לצערי לא הגעתי לאירוע שלך למרות שמאוד רציתי... (לא יכול להיות אירוע יותר מפתה מזה - לשלם 10 ש"ח ולטעום כמה עוגות שרוצים!!!
) אבל יש אצלנו "דיירת חדשה"
, עוד לא בת שנה - והיא קובעת את הלו"ז בבית...
אז באשמתה - לא הצלחנו להגיע!
ואולי - טוב שכך, כי אילו הייתי מגיעה (וברור שהייתי מציגה את עצמי בפניך. אני לא "רוח רפאים"...
) - אולי הייתי חוטפת איזה קפה הפוך בפרצוף אחרי שהייתי מציגה את עצמי...

dvora sh

New member
מכל המגילה שכתבת... המשפט האחרון היה מיותר לח

לחלוטין...קשקשת קשקשת עד שזרקת את הרימון אני לעומתך סלחתי לך מזמן..ואולי באמת "הדיירת החדשה" מוציאה אותך מאיזון שאין לך פילטר בין... לבין הנושא ס ג ו ר מבחינתי אלונה...... ההפסד היה רק שלך, את מוזמנת לקפה ומאפה על חשבון הבית(כמו שכולם רגילים פה)ואת יכולה לאכול עוגות כפי יכולתך (אני לא אחראית על הפיגורה) ואולי אפילו תכירי אתנו מקרוב בלי כל הצחקוקים שצחקקת, את תווחכי שאפשר לצחוק איתנו והרבה תיקון קטן...כתבת בזמנו תשתו קפה...תקבלו שפם במתנה או משהו דומה נכון (אז זה לא לגלוג????) ביי ותודה

alonaski

New member
לא דבורה, זה לא לגלוג! כנסי ואסביר לך:

זה מטבע דיבור או סגנון דיבור שנקרא: "שנינות" וגם "ציניות" כמו למשל כשרשמתי: "סערה בכוס קפה" שאולי נעלבת מזה... אבל מדובר ב"התפלפלות" (=זו ההגדרה!) נוסח לשון-נופל-על-לשון, בהתאמה לביטוי: "סערה בכוס מים".... כנראה שאת לא ממש מצליחה להבין את סגנון השנינות שלי שהיא נסמכת על חוש ההומור שלי!
וכן - אני גם יודעת להסתכל על דברים בצורה צינית ולהתבטא בציניות!
ועדיין - "ציניות" זה רק סגנון דיבור ולא קללה או עלבון! זו צורת הראיה שלי, החשיבה שלי וצורת הביטוי שלי! אם היא לא נראית לך ואת בוחרת לקחת אותה למקומות של פגיעה אישית - בך - זו בעיה שלך! קטונתי מלקחת אחריות על זה! אני יכולה רק להעיד שדברי יצאו ממקום חיובי ואת בחרת להתייחס אליהם כעניין שלילי! בחרת להוציא את דברי מהקשרם... אני מודה לך על הערכת האישיות שאת בוחרת לעשות לי במשפט שלך ש: אולי הדיירת החדשה אצלי מוציאה אותי מאיזון... = אין דוגמה יותר טובה מהאמירה הזו שלך שמחזקת את דברי חז"לנו: "הפוסל - במומו פוסל"!
- ויעידו על כך חלופת המסרים בינינו:
אני רושמת הודעות עולצות מתוך מצברוח טוב כי זו אני וזה הסגנון שלי. ומצד שני - את דבורה - בוחרת לקחת את דברי ולהעלב/להפגע מהם. אז אם את בוחרת לאפיין אותי ואת אישיותי, אני מרשה לעצמי להחזיר לך - את טוענת שאת המצאת את חוש ההומור??
נראה לי שיותר מדוייק יהיה לייחס לך את המצאת רגשי הנחיתות שמנהלים אותך!! להלן = איזון (לקוי)!
אני שולחת לך הזמנה חזרה לקפה ועוגה גם אצלי
(גם אני יודעת לאפות כמה עוגות לא רעות בכלל...
- יעידו על כך חברי ומכרי כי הרי "אין הנחתום מעיד על עיסתו"...
) ורק קחי לתשומת לבך שכנראה לא אפסיק לצחקק... כי זה הסגנון שלי! ומצד שני - לקחתי לתשומת לבי שאת נוהגת להעלב ולהפגע בנקל
ומאחר והבנתי את חוסר ההבנה שלך לסגנון ה"מתפלפל" שלי - מובטח לך שלהודעות שלך אשתדל להגיב באופן אינפורמטיבי בלבד.
והנה הסתיימה לה "המגילה" השניה שלי
ונראה לי שבזאת סיימתי להסביר את עצמי ואת דברי

dvora sh

New member
תודה על ההסבר..אבל את עוד ילדה

תגדלי ותצמחי ואולי תביני מה הם רגשי נחיתות... אולי פגעתי בקצה..... שהסברתי לך שיצאת מאיזון(מה לעשות החיים הם הנסיון הטוב ביותר) תמשיכי בציניות שלך ובהומור שלך אני לגמרי לא נעלבתי... רק ניסיתי להבין.... ועוד כמוני ניסו .. מה בעצם רצית להעביר בפורום???? .. וגם קבלת תשובה מאוד ישירה מאנימו חזקי ואמצי...ואולי באמת תנגבי קצת את החלב מהשפתיים הצעירות שלך זו לא דרך להעביר מסרים...ארוכה הדרך שלך ללמוד
תודה על ההזמנה לקפה...שומרת את האופציה

alonaski

New member
נו נו... ../images/Emo13.gif מזל שאני לא מכירה אותך...

עוד הייתי נעלבת מהחצים האישים והמכוונים האלה!...
ועכשיו, אחרי שכל חלופת הדברים בינינו פרושה פה שחור על גבי פורום - יוכלו שאר חברי הפורום לקרוא, להתרשם ולשפוט בעצמם מי מאתנו מאוזנת ומי - יורדת נמוך מדי לגילה הבוגר...
שיהיה לך לילה טוב ונעים - דבורה!

"לא חשוב מה אומרים עליך.

העיקר שיאייתו את שמך נכון" את מכירה את האימרה? פרסום טוב או פרסום רע הוא פרסום טוב. כל עוד שומעים עליך. לדעתי דבורה, לאלונה מגיע
תודות וברכות על תרומתה לעסק. שהרי, בזכות העובדה שאלונה משתעשעת בחיבור בין העוגות לשערות, היא כותבת עליכן. אתן עונות לה. מקבלות עוד חשיפה. אנחנו, הקוראות בפורום מקבלות עוד הזדמנויות להכיר אתכן.
זאת פרסומת. לא פחות אפקטיבית מפלאיירים בתיבות הדואר. האמת, שביום ו' שקלתי לבוא. חשבתי לתומי שזו פגישת חברות הפורום. לא הגעתי. מה דעתכן ליזום פגישת חברות הפורום אצלכן בעסק?
בהצלחה, נעמי לזר, מאמנת אישית
עוצב באמצעות תפוז-פד

dvora sh

New member
תודה לנעמי לזר אני לא מדברת

על פרסום..ותודה על הפרגון ובאמת חבל שלא הגעת היה הפנינג ממש מדהים מעל למצופה הנך מוזמנת בכל עת תמיד אצלי בית פתוח כידוע לך... ואת בתור מאמנת אישית יודעת שזו לא הדרך לחשיפה ובזה בעצם סיימנו את הנושא חברות/חברים בפורום מוזמנים בכל עת

אנימו

New member
אני אמנם יכולה להיות חשודה בניפוטיזם, דהיינו,

העדפת קרובים , כי אני מכירה את דבורה'לה, את אמא שלה שהיא דמות בפני עצמה - מלח הארץ ואת הבת שרון ( כן, זו שבבעלותה האוכל המוכן המצויין בצור יגאל " LA COMIDA" ) - אבל בכל זאת אני מעיזה לומר שהתוצרת שלה ידועה במקומותינו לעילא ולעילא. שלא לדבר על התרומות של המשפחה בנושאי מזון בעת צרה , לא עלינו, ויש נזקקים הזוכים לתמיכה בכל עת ובכלל על הנעימות וסבר הפנים המרחיב את הלב שזוכה בו כל המגיע אליהן. ככלל , יש להיות זהירים מאוד בכבודם של אחרים. הכתיבה אין דינה כדיבור פנים אל פנים. מכיוון שאת תנועות הפנים אין רואים וגם לא את שפת הגוף, יש לחשוב היטב לפני שהדברים עולים על הכתב. מה שנראה ברור ומצחיק לכותב יכול להיות חרב פיפיות לגבי האחר. דבורה'לה . את לא תעשי לנו את זה. על חוש ההומור שלך אנחנו לא נוותר. ועל העוגות שלך לא נפסיק לדבר. תחזקנה ידייך!

dvora sh

New member
ת ו ד ה, ת ו ד ה , את גדולה מהחיים

אוהבים אותך תמיד,כל המשפחה מהגדולה עד הפיצפונת

של מי תהיה המילה האחרונה

דבורה, לדעתי הוצאת את כל העניין מפרופורציה. אינני מבנה מה את מנסה לעשות? מנהלת הפורום התנצלה שלא התכוונה לפגוע בך בשביל מה את מושכת את העניין? מה את עושה מהעניין פרינציפ? די, הבנו, ניפגעת, התנצלות התקבלה - תעברי הלאה ! שיהיה לך יום טוב.

alonaski

New member
תחי השפיות! ../images/Emo45.gif ../images/Emo24.gif תודה לוטוס! ../images/Emo140.gif ../images/Emo8.gif

dvora sh

New member
שלום ללטוס האם קראת ובאמת עד הסוף.. נכון שיש

לה טאקט?? יפה שאת מסכימה עם נוסח הכתיבה אנחנו לא... פה אין פרינציפ? יש פה גישה של יחסי אנוש!!!!!!!! גם לך שיהייה יום נפלא אני עברתי הלאה תודה

dvora sh

New member
לוטוס כנסי ל11/11 שעה 22

והאם זאת התנצלות,,,,קראי עד הסוף ותביני תודה

למעלה