חג שמח וברוכים הבאים לפורום קהילתנו!

alonaski

New member
../images/Emo24.gif חג שמח וברוכים הבאים לפורום קהילתנו!

זה המקום לתושבי הישוב להחליף מידע, להעלות נושאים לדיון על סדר היום, לקבל עזרה ולהושיט עזרה לאחרים, להציע הצעות, לעדכן ולהתעדכן, להזמין למסיבות/ארועים/גלריות וכו', לברך ולהתברך... בקיצור - כל מה שתרצו! מקווה שיצמח לנו כאן פורום פורה שיתרום וישפיע גם בחיים האמיתיים שלנו בישוב.
 

alonaski

New member
אשמח לשמוע חוויותיכם ממי שביקר אצל אומנים

ביום חג הישוב שהיה לנו בשישי-שבת האחרונים, במסגרת "בית פתוח". אני עשיתי סבב של איזה 7 בתים בערך וכל מה שראיתי היה מאוד יפה! במיוחד - אומנית פסיפס מכוכב יאיר, אומנית של בובות מעיסת נייר (=מקסים!!) ואומנית מיניטורות - בכניסה לכוכב יאיר = תמונות לתליה על הקיר שכל תמונה כזו היא קופסה קטנה עם זכוכית שקופה ובפנים תצוגה מיניטורית מדהימה!! וגם - אמן תאורה בשם יעקב מצור-יגאל שמכין גופי תאורה בצורת פרחים ופירות שונים, בעיקר כדקורציה לגינה או לארועים - מאוד מרשים ויפה! אין ספק שיש לנו לא מעט אומנים מוכשרים בישוב!! כמובן גם אומנית הויטראז' ובזכוכית - מוניקה פינייבסקי שאת העבודות שלה אני מכירה מצויין ולא הספקתי הפעם להגיע לבקר בביתה... אז איפה אתם בקרתם ומה ראיתם?? שתפו אותנו!
 
ברכות לפתיחת הפורום

תחילה, ברכות הצלחה לפורום ולעומדת בראשו שנית, אנחנו בעיתון "ידיעות השרון" נשמח לעקוב אחר הפורום לפרסם סיפורים מרגשים, מיוחדים או במידת הצורך מחדלים וכשלים על מנת להביא אותם לטיפול הראוי והמתאים. אבי גרצמן/ עיתון "ידיעות השרון" סלולרי - 052-8187558 מערכת - 09-7750200 פקס - 09-7413887 דוא"ל - [email protected]
 

alonaski

New member
חן חן ותודה! ../images/Emo24.gif אשמח אם תוכל לפרסם בעיתו

בעיתון את בשורת לידתו של הפורום!
 
למעלה