ברכות לקפת...

אני לא יודעת

היא כותבת בסדר אבל היא עלולה להוציא לנו שם רע. צעירה, יפה כזאת, יוצאת לדייטים, מחוררת. מה יחשבו עלינו? ככה נראה לי. מורגאן, רוצה דיקור?

ערב טוב לכולם!

כיוון שאפשר לחרוז ולא צריך להתאמץ גם להלחין או להבין לא תתנגדו אם אשאיר זאת דוקא כאן
אבל כמו שעוד לא אמרתי תהנו מחור קורדינציה ותיאום עין,יד ומוח
הרם אצבע וציין את האמצע עליו הנער היושב מולך על ברכיו מצייר על פי חוקי האור וחוקי הראג'ה ושאל כמוהו האם אתה בתוך גופך? או אתה הוא גופך? שים על דרכך הפסקה של פרחים החיים יצרו את המירווח בין גשם לבין הנרטב בו בין האש לבין הבוער בה בין החיים לבין החי בה והנער מרים מבט ובעיניו שאלה:האם אני הוא אתה? או האם אתה הוא אני? כשאני לאני מי אני? ברברית

ברברה

תחזרי ליער. זה שיר זה? אנחנו לא מתנגדים כעיקרון. אנחנו רק לא מבינים למה כל הסבלנות הזו פה עליך. שבי, תרגעי, תנוחי ותקומי כמו חדש. נעשה קצת ויפאסנה ואז נתחיל בלנקו.

אחות נחמה ../images/Emo7.gif

חשבתי שלא תתנגדו
זרקו אותו אפילו מכיתה א'
הוא יתום ללא משפחה המסכן
רחמנות תנו לו להשאר
הוא לא אוכל הרבה וגם לא מרעיש
ואם תשאלו אותו מי הוא הוא יגיד אני!
ברברית
*מקווה שתאמצו את היתום

יס באך

New member
ברברלה../images/Emo68.gif

מה את קוראת קבוע את גבי ניצן, ובאת להפיץ את הוירוסים של באדולינה
כאן? שלא נדע וחוץ מזה ת'שי מה שאומרת לך האחות נחמה.

עין הנץ1

New member
על הזן שלי

וגם לא קלטתי כלום על אומנות אחזקת האופנוע. עלק יומן מסע באמריקה. אני הולך על תאום עין, יד ומוח. זה חשוב בצ'אטים ומסוג הדברים שאתה לומד כמו להקליד ביד אחת. אני עשיתי פעם יד אחת עם טרומפלדור. יותר מזה, הייתי לתקופה מסויימת יד ימינו. ואז הוא בא אליי עם הפנינה הצה"לית:"אם אשתך לא לידך, תן לידך להיות אשתך" והסתכל עלי במבט מוזר. אמרתי לו:"כאן קו פרשת המים שלי. אתה לא עובר בדרך צלחה, ולא מקבל שוחד מצחי הנגבי". גם לי יש קווים אדומים ועקרונות, ואם הם לא מוצאים חן בעיניכם, יש לי עקרונות אחרים. בר...בר...בר-מינן בר. אחותי, קחי את החיים בקלות, תני יותר סימני פיסוק (או שאת יכולה להחזיק נשימה להמון זמן, ובמקרה כזה אנא צרי קשר במדור ובהצלחה בתחום השלוש נקודות), ותגידי לנער הזה שיפסיק לחנטרש לנו בשכל, או שאני שולח אליו את שאול יהלום שינגוס לו בסופגניה.

תמיד רציתי לדעת

מהי מגלומניה. ולמרות הבושה, לשאול שאלה כזאת בפורום הזה, אני אצטרך להתגבר ולא למחוק את ההודעה (כי חשוב לי לדעת). האם מישהו מוכן להסביר לי, לפרט לי, לנמק לי, לתאר לי - מהי מגלומניה? תודה

שביסטית

New member
שגעון גדלות

כמובן שבמקרים מסוימים (מישהו אמר
?!)זהו סתם היגיון בריא.

קפת

New member
שביסטית, אל תידגי ואל תתאמצי

שיפתחו מלון. יש דבר כזה, והוא לא עגול, לא משחקימותו 90 דקות, ואין דרבי. נאי כמובן ממליצה על מלון אבן-קפת, אבל לא חייבים.

קפת

New member
הם כמובן יכולים גם לפתוח מלון

אם כי שמעתי שמצב בתיירות על הפנים.

למעלה