אז ככה כמה דברים

הקרנת בכורה של הקליפ...

יום שני הקרוב- שעה שמונה- דיזינגוף סנטר תל אביב...מי שבא שיודיע לי באייס 216724531 ושיגיד לי לפי מה לזהות אותו!...

כמה הפתעות:)

בעיקרון אני מנהלת את הפורום הרישמי של הגיים בויז ואתן מוזמנות להיכנס גם אליו:) www.5gameboys.com דבר שני ברוכת על הפורום:) ועכשיו לעיניין...
כמו שאתם יודעים או לא יודעים יוצא קלים חדש ללהקה... ומתקיית הקרנת בכורה לקליפ ב-23 לחודש הזה... בשעה 8 בערב... בכסטרו ת"א... בדיזנגוף.. כולכם מוזמנים:) אוהבתתת

TOUSH

New member
../images/Emo26.gifאז ככה כמה דברים../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif

כמו שאתם יודעים יום שני מתחם קסטרו בדינגוף סנטר הקרנה של הקליפ "אשמור את ליבי" עם
הכוכבים
לקוחות YES תתחילו לראות ערוץ 49 זה ערוץ של שיר נולד יש שם ראיונות עם הגיים בויז מאחורי הקלעים וקליפים תיראו שווה
הוא ניפתח אתמול ניראלי

הערוץ ממש יפה!

מראים אותם המון במאחורי הקלעים והקליפ של שיר נולד רץ בלי הפסקה שווה שווה

koolit123

New member
הודעה חשובה ! - אירוע השקת הקליפ

ביום שני הקרוב ב 28.11 בשעה 20:00 אירוע השקת הקליפ "אשמור את ליבי" במתחם קסטרו - דיזנגוף סנטר ת"א . להודיע לכל חברות הפורום , כולם יהיו שם , הכניסה חופשית ואירוע חובה לכל מעריצה !!!!

game boys mw

New member
הולך להיות מדהים !!!

חובה לכל המעריצים , הולך להיות מפגש מעריצים ענק אם כל המעריצים מכל קצוות הארץ לכבוד השקת הקליפ המדהים "אשמור את ליבי" יום שני הקרוב בקסטרו תל אביב , דיזנגוף סנטר. כל מי שרוצה לקבל סרטון מיוחד מאחורי הקלעים של הקליפ , תשלחו הודעה ל [email protected] ותתחילו לקבל תמונות, סרטונים נדירים ומפגשים בלעדיים למועדון המעריצים הרשמי של להקת הגיים בויז. הצטרפו לעשרות המעריצות שכבר הצטרפו ! נ.ב. בקרוב האתר הרשמי www.gameboys.co.il והפורום הזה ישאר הפורום הרשמי. ממתין למיילים שלכם. איתן

רבתי עם אבא שלי!!!הוא לא רוצה לקחת

אותי... בגלל שהוא ביקש ממני לעשות משו ואז אמרתי לו עוד מעט ולא עשיתי אז הוא התעצבן ואמר גם אני יודע להגיד לא אז אמרתי לו אתה מתכוון להקרנה? אז הוא לא ענה... אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

למעלה