בואו נכיר

© RoNa

New member
תבורכי ../images/Emo47.gif

מכירה את עבודת הקודש הזאת מקרוב ויודעת כמה זה חשוב.

אז ככה:

1. צבע מועדף - סגול (ולא הסגול של נוגע בך). 2. מאכל הכי אהוב - סלט (כשמכינים עבורי). 3. ים או בריכה - בריכה (אוווווף מה שגרגר חול מסוגל לעשות לי). 4. יין - לא אוהבת. 5. משקה אחר - קפה קפה ועוד פעם קפה (ורצוי הפוך, מושקע עם קצף...יאמי). 6. סגנון לבוש - אופנתי, סקסי, חשוף (לא יותר מדי). 7. ספר - לנשים בלבד של סיגל גשורי (מומלץ בחום לאלו שעדיין לא התגרשו). 8. סרט - הגשרים של מחוז מדיסון. 9. במיטה - חולה על אלכסון. 10. פגישה ראשונה - בית קפה (ראה תשובה 5). 11. מי משלם - הוא (מציעה מתוך נימוס, שונאת קמצנים במסכה של בעד שויון) 12. מוסיקה - עברית, ישראלית בעיקר. 13. לרקוד או להביט - בעיקר להביט (בוחנת כל הזמן). 14. עבור, לא בבית ספרנו. 15. אהבת אמת - האמת לא יודעת. די מבולבלת היום ותוהה היכן חוצץ הקו בין אהבה לתלות, להרגל. 16. סקס ראשון - 18. 17. סוג ספורט מועדף - ספורט ימי ,אתגרי 18. סיגריות - מרלברו לייט 19. מה ארצה להיות כשאגדל - מאוהבת, מיושבת, מאושרת, ומעושרת. 20. בחגים - מ ש פ ח ה!!!! היה מתיש, אבל השקעתי יש קופצים

איילת75

New member
גם אני חדשה../images/Emo25.gif

איזה יופי של דרך להתחיל היכרות עם פורום חדש. 1. צבע מועדף ?
כחול של שמיים 2. מאכל הכי אהוב?
צימחוני 3. ים או בריכה?
ים 4. יין אדום או לבן ?
לבן 5. משקה אחר ?
הפוך, מיים 6. סגנון לבוש ?
לפי מצב הרוח 7. ספר שממש עשה לי את זה ?
המדריך לטרמפיסט בגלקסיה 8. סרט שממש עשה לי את זה ?
וואו יש המון, בעיקר מתח, פעולה ומדע בדיוני 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ?
חיבוק (עדיף עם חתול לא כרית) 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ?
מקום שקט, רק לא סרט 11. מי משלם בפגישה ראשונה ?
כל אחד על מה שהזמין 12. מוסיקה מועדפת ?
בלוז 13. לרקוד או להביט מהצד ?
לרקוד 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ?
כן 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ?
22 16. סקס ראשון באיזה גיל ?
21 17. סוג ספורט מועדף ?
הליכה 18. סיגריות זה מגעיל אותי ?
כן, אבל בכל זאת מעשנת 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ?
מי בכלל רוצה להיות גדולה?! 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ?
גם וגם

אמנם באיחור אבל ...

1. כחול 2. הכל ולא כלום (תלוי בקריזה) 3. ים המלח 4. אדום 5. אייס קפה 6. מה שבא אם בכלל
7. ואל אישך תשוקתך 8. המון סרטים 9. באלכסון עם חיבוק של הכרית 10. בית קפה 11. הוא 12. שקטנה ונעימה 13. גם וגם ... 14. לא 15. היתה בגיל 22 16. כבר שחכתי
17. לישון 18. ממש לא 19. האישה המאושרת באדם 20. החברים הם המשפחה שאני בחרתי לי

גם אני

1. צבע מועדף ? כחול 2. מאכל הכי אהוב? אסאדו מדיום 3. ים או בריכה ? ים 4. יין אדום או לבן ? יים לבן קר {קברנה סובניון או ריזלינג} 5. משקה אחר- רמי מרטין. 6. סגנון לבוש ? לעבודה מחוייט או שמלה קטנה. 7. ספר שממש עשה לי את זה ? האלכימאי 8. סרט שממש עשה לי את זה ? רחשיי הלב. 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? באלכסון עם הכרית. 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? מסעדה. 11. מי משלם בפגישה ראשונה ? חצי חצי. 12. מוסיקה מועדפת ? שקטה לרוב, שונאת רעש. 13. לרקוד או להביט מהצד ? רוקדת, סלסטה, טנגו, סמבה, הכלללללל. 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ? לא 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ? גיל 34 16. סקס ראשון באיזה גיל ? 19 17. סוג ספורט מועדף ? הליכה, ספיננג, קיק בוקס. 18. סיגריות זה מגעיל אותי ? לא 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ? הגשמתי. 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ? משפחה.

אני עונה

1. צבע מועדף ?- סגול, אדום, ורוד 2. מאכל הכי אהוב?אין הכי יש הרבה 3. ים או בריכה ? תלוי מה המטרה? 4. יין אדום או לבן ?לבן ללא עוררין! 5. משקה אחר ?קפה על כל גווניו 6. סגנון לבוש ?ספורט אלגנט 7. ספר שממש עשה לי את זה ? אינטליגנציה ריגשית 8. סרט שממש עשה לי את זה ? אין 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? אלכסון (שיגמר מהר!) 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ?בית קפה/סרט 11. מי משלם בפגישה ראשונה ?הוא 12. מוסיקה מועדפת ?צ'יל אאוט 13. לרקוד או להביט מהצד ?לרקוד 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ? כן 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ?לפני כשלוש שנים 16. סקס ראשון באיזה גיל ?19 17. סוג ספורט מועדף ?אירובי קל 18. סיגריות זה מגעיל אותי ?ממש לא 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ? אני גדולה 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ?חברים

Taz39

New member
יאללהה...הכרות...

. צבע מועדף ?- כחול... 2. מאכל הכי אהוב? - עוגת גבינה 3. ים או בריכה ? - ים 4. יין אדום או לבן ? - אדום 5. משקה אחר ? - וויסקי 6. סגנון לבוש ? - ספורטיבי 7. ספר שממש עשה לי את זה ? - פו הדוב... 8. סרט שממש עשה לי את זה ? - נפלאות התבונה... 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? אלכסון 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ? - בר 11. מי משלם בפגישה ראשונה ? - אני 12. מוסיקה מועדפת ? - עברית ..שנות השמונים 13. לרקוד או להביט מהצד ? - גם וגם 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ? - כן 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ? - גיל 17 16. סקס ראשון באיזה גיל ? - 15 17. סוג ספורט מועדף ? - כדורגל..ריצה...אומנות לחימה... 18. סיגריות זה מגעיל אותי ? - לא מעשן 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ? - אני כבר גדול 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה - פעם זה היה משפחה היום זה משתנה... שלומלום לכולם... טאז - הכרות קצרצרה

© RoNa

New member
מניוקית

למה לא.. תדרכי לנו על היבלות שתגרמי לנו לקנא.

yam35

New member
התשובות שלי

1. תורכיז, אדום ושחור. 2. פסטה. 3. ים. 4. יין אדום. 5. מים. 6. ספורט-אלגנט. 7. מי הזיז את הגבינה. 8. המון... קשה לי להחליט על אחד ספציפי. 9. עם חיבוק הכרית. 10. בית קפה. 11. חצי חצי, אבל יהיה נחמד אם יזמין אותי כי בדרך כלל זה מסתיים אצלי בקפה . 12. ישראלית, שנות ה- 70, 80 ושקטה. 13. תלוי במצב הרוח. 14. כן. 15. 20 16. 20. 17. פילאטיס. 18. כן 19. מאושרת 20. שילוב של משפחה וחברים.

ניאו30

New member
גם חדש כאן.הנה הזדמנות להגיד שלום

1. צבע מועדף ?כתום(ולא בגלל תפוז...) 2. מאכל הכי אהוב?ספגטי 3. ים או בריכה ?ים,אבל רק בשעות לא חמות 4. יין אדום או לבן ?לא שותה אלכוהול 5. משקה אחר ?תפוזים סחוט וטבעי 6. סגנון לבוש ?מה שנוח 7. ספר שממש עשה לי את זה ?"ורוניקה מחליטה למות" של פאולו קאולו 8. סרט שממש עשה לי את זה ?הרשימה ארוכה מספור אבל אם רק סרט אחד(קשה,קשה...) אז פאטש אדאמס. 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? ישן על הספה בכלל,בדר"כ. 10.פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ?לא זה ולא זה,מעדיף במקומות פתוחים כמו על יד הים,פארק או מקום אחר 11.מי משלם בפגישה ראשונה ? כל אחד את חלקו 12.מוסיקה מועדפת ?שקטה ורומנטית 13.לרקוד או להביט מהצד ?לרקוד ולהשתגע 14.ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ? לא 15.אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ?אם אני כאן כנראה שעדיין לא הגעתי אליה. 16.סקס ראשון באיזה גיל ?לא עניין של אף אחד 17.סוג ספורט מועדף ?כדורסל 18.סיגריות זה מגעיל אותי ?כן! 19.מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ?ילד 20.בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ?חברים

נימשון

New member
הנה לכם תשובותי

1. צבע מועדף ?
סגול או כחול 2. מאכל הכי אהוב?
ביצה עין 3. ים או בריכה ?
ים 4. יין אדום או לבן ?
לא שותה יין בכלל 5. משקה אחר ?
מים 6. סגנון לבוש ?
ספורט אלגנט 7. ספר שממש עשה לי את זה ?
שעות מתות/ אורי אדלמן 8. סרט שממש עשה לי את זה ?
הנסיכה הקסומה 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ?
אלכסון 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ?
בית קפה בים או 11. מי משלם בפגישה ראשונה ?
לא ממש משנה אבל רצוי ששני הצדדים יביעו נכונות לשלם. 12. מוסיקה מועדפת ?
ישראלית 13. לרקוד או להביט מהצד ?
לרקוד 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ?
כן 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ?
בגיל 16 16. סקס ראשון באיזה גיל ?
בגיל 17.5 17. סוג ספורט מועדף ?
סטודיו C 18. סיגריות זה מגעיל אותי ?
לא ממש 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ?
אמא 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ?
חברים!!

למעלה