הפרק קיטסונגרי (Fox Hunter/צייד שועלים)

1Shir

New member
../images/Emo26.gifהפרק קיטסונגרי (Fox Hunter/צייד שועלים)

(אגב הצחיקו אותי התגובות של סקאלי ומאלדר לשם הזה
סקאלי הגיבה כהרגלה ביבשושיות המצחיקה שלה ובציון העובדות: "פוקס מאלדר" ומאלדר כמובן דפק איזו הערה עלק-מתחכמת בהומור
) אני מפרשת את המשפט של מאלדר בסוף הפרק "אני מרגיש כאילו הפסדתי" (אחרי שסקינר אמר לו שהוא ניצח את לינדה באומן במשחק שלה) שבעצם ההשתתפות שלו במשחק שלה (שהיא הצליחה לגרור אותו להשתתף, כנגד העצה שנתן לו מודל) הוא הפסיד. כך גם אתם הבנתם את זה? אגב זה מסוג הפרקים שיש להם אפקט הרבה יותר גדול בפעם הראשונה שרואים אותם! לא? note to self: לצפות בקרוב שוב ב"Pusher"! ועל הדרך בעוד פרקים מעולים של עונה 3 כמו הפרק עם Big Blue וכ-מ-ו-ב-ן צ'אנג מהחלל החיצון...

orityemini

New member
כן, גם אני פירשתי את זה ככה.

מאוד אהבתי את הפרק כשצפיתי בו לראשונה. חשבתי שהוא דרמטי למדי. אבל זה היה רק בגלל שצפיתי בו לפני שצפיתי בפרק פושר (המדהים והטוב ממנו לעין שיעור!). ברגע שראיתי את הפרק הראשון, קלטתי כמה ההמשך הרבה פחות מוצלח. זה גם לא עזר שהשחקנית ששיחקה את לינדה, הייתה נוראית. והפרק BIG BLUE אחד השווים! אני אוהבת לקרוא את התגובות שלך על פרקים, תמשיכי בבקשה

1Shir

New member
תודה על העידוד! ../images/Emo24.gif

אתמול התחלתי לראות את Pusher ונדהמתי איזה הבדל באווירה יש מעונה 5 לעומת עונה 3 ! בעונה 3 הכל מרגיש יותר תמים, התחלתי, גולמי, היחסים ביניהם עדיין מרוחקים, התקשורת מילולית בלבד, הרבה הסברים מסביב. לעומת עונה 5 שבה התקשורת היא בעיקרה לא מילולית, כל הניואנסים מבוססים על ידע מוקדם ומודעות, מה שגם נותן הרבה מקום להומור ועומק (טוב, לא נשכח שבין 2 העונות האלה היה את Never Again
). אני בהחלט מעדיפה את זה כך
ולא מקרי שהעונות המועדפות עליי הן 5-7, ואלה הן העונות שהתחברתי אליהן יותר בקלות גם בזמן השידור המקורי, אפילו כאשר לא ראיתי את רוב ההתחלה של הסדרה! הן פשוט משדרות יותר קלילות (הומור) ועומק (עושר ומורכבות של הדמויות) במקביל! בעונה 8 כבר בחרו לקחת את זה דווקא למקום הטראגי, והאמת שגם זה היה יפה. אני חושבת שגם ב"חברים" העונות האמצעיות (5-7) היו עונות השיא, שבהן מצד אחד הדמויות פיתחו עומק עצום, ומצד שני לא היה מיצוי ומיחזור.

קשה לי לחשוב על עונות מועדפות

יותר בכיוון של פרקים מועדפים. כי יש הרבה פרקים מהעונות 1-3 שאני מתה עליהם ויכולה לראות אותם יותר ממאה פעמים (בלי הגזמה) ויש גם המון פרקים מעונות מתקדמות יותר שאני מאוד אוהבת אבל כאילו להכליל עונה אהובה מאוד קשה . אני מאוד אוהבת את התמימות ההתחלתית , את ה"ריקוד" המוזר של מאלדר וסקאלי את ההכרות והחיפוש אחד של השניה וקצת היה לי קשה כשזה נעלם עם התקדמות העונות, זה כמובן התחלף ליחסים אחרים שהם טובים גם אבל יש משהו מאוד מאוד נוסטלגי מבחינתי בעונות הראשונות שאף עונה לא יכולה לתת.

1Shir

New member
אני מבינה את מה שכתבת

בנוסף, אני חושבת שכל אחת מאיתנו מושפעת מהתקופה בה היא התחילה לצפות בסדרה (שזה הגיוני).

על פי זכרוני

גם אני פירשתי ככה. שהוא חשב שהוא חכם מדי לזה אבל בסוף הוא נסחף אחרי המשחק חתול עכבר הזה... וגם אני אהבתי את פושר הרבה יותר. הרבה הרבה יותר.

למעלה