התפקדות לפי איזורים

אני גרה באפרת

שזה עונה על סביבת ירושלים ,לא? בלי רכב, אבל ניידת מאד עם המינשארי. אשמח להיפגש בירושלים (בעיקר אחרי הצהריים כי חזרתי לעבוד. ותודה על השרשור הזה

yaelia

New member
גם אנחנו מירושלים

אני מובטלת כרגע, ללא רכב, אבל ניידת עם מנשא. רוב הימים אני פנויה ושמחה להפגש עם אימהות ועם חברים וחברות להלל

משוש30

New member
../images/Emo124.gif בנות מגילה(וירושלמיות../images/Emo32.gif

מה דעתכן גם להתפקד לגבי גיל הילדים אולי נוכל למצא להם סידור משותף או לחלוק מידע לגבי מעונים מטפלות וכד'? מתן בן חודשיים וחצי ואני חוזרת לעבודה עוד שבועיים.עד סוף יוני אנחנו נמשוך אותו בעזרת בעלי והסבתות והוא יצטרך לההיכנס למסגרת של שלושה ימים בשבוע החל מיולי אין לי שום מושג לגבי מטפלות משפחתונים ומעונים ואשמח לשמוע ואולי גם למצא מטפלת לו ולעוד מישהו מהילדים של בנות הפורום!

טוטי30

New member
הוד השרון וחו"ל

כרגע בחו"ל.. אין קטגוריה? בביקורים בארץ (וכשנחזור) אז באזור הוד השרון-נתניה.

ורדולי

New member
הרצליה. עדיין לא הספקתי

להצטרף אליכן באופן רשמי. אז זו ההזדמנות. אני ורד. אורי (ori) נולד ב- 4.1.04 והוא הילד הכי מקסים בעולם... עוד חודש אני צריכה לחזור לעבודה וחושבת כל הזמן איזה נס יקרה שימנע את העניין הזה. אז שלום לכל הבנות ו.. ניפגש בהמשך. ורד

דפנה מי

New member
גם אני - כמו שכתבתי בשרשור המקורי

ואני מאוד שמחה שהשרשור ומטרתו הצליחו ומעניין אותי לדעת אם אכן קיימתם ונפגשתם והאם השרשור נשא פרי?

mika le

New member
מתפקדת בכיף ../images/Emo39.gif

היי:) הרעיון נפלא! שמי טל ואני מחולון אמא למאיה, בת כמעט 3 חודשים:) תומכת נלהבת בהנקה חדשה בתפוז ובפורום ואשמח להיות משתתפת פעילה

למעלה