יש לי שאלה....

Thierry Henry

New member
מישהו יודע מתי יתחילו לשדר

את העונות החדשות של The O.C ומגרש ביתי במשך השבוע?

בבקשה תענו

אם מישהו יודע מק קרה אם ריאן וטריסטה מהעונה הרארשונה של הרוווקה שיודיע

elina26

New member
כמה שאלות קטנטנות

אז ככה: 1. למה לא היה היום סמולוויל בשעה 2 כמו תמיד? נגמרה העונה? 2. למה היו היום 2 פרקים של THE O.C ? הפרק הבא הוא הפרק האחרון של העונה????? 3. האם יש את העונה השנייה כבר של THE O.C ? ויס מתכוונת להראות אותה? תודה לכל העונים....

interman1

New member
מה השם של הדמות אלינור בחשיפה?

עזרו לי, מה שמה של הדמות אלינור מהסדרה הישראלית "חשיפה"?

Crazyellow

New member
כמה שאלות חשובות

תגידו מתי יש שידורים חוזרים של הסדרות של השבוע ששודרו ? כל הסדרות שודרו השבוע? שמעתי the o.c היה שתי פרקים נשמע שווה ועוד שאלה מה התאריך שבו מתחילה העונה השניה של the o.c ? סמלוויל עונה שניה כבר? ואיפה ניתן להשלים פרקים מהעונה הראשונה של the o.c ? תודה לעזורים

עדיין אין תאריך ולא ידוע..

כל ערב משודר "פשע מן העבר" במשבצת של 22:00 מכיוון שהעונה השנייה משודרת בימי שבת,ולי נראה שאחרי "פשע מן העבר"תשודר מגרש ביתי כי העונה השנייה כבר התחילה לשדר ימי שישי.

AmitNHB

New member
שם הדמות ? אתה מתכוון שם השחקנית ?

קוראים לה דנה מילר.

one more chance

New member
יש לי כמה תשובות לשאלות הרבות.

לגבי הסידה הממש מעולה THE O.C העונה השנייה מחילה ממש בקרוב ביס. אני כבר באמצע העונה השנייה שלה וגם של סמוולוויל עונה 4. ניתן להוריד את הסידרה באתר המצויין שנקרא the-realwold.de אני כבר הורדתי עד פרק 17 לעונה ה2. באת אחלה סידרה. סמולוויל זו עונה שלישית ומצויינת של הסידרה.

תשובות

לא יודע לגבי סולוויל..כנראה השעה שונתה בגלל ששודרו 2 פרקים ברצף של האוסי. היו שני פרקים ברצף של האוסי כי נגמרה הסדרה "חוקי המשחק"וזה טוב יותר לא?ככמה אנחנו מתקרבים לעונה השנייה.שבוע הבא ישודר פרק 1 והוא פרק מספר 27 אחרון.שבוע אחר כך ישודר ספיישל מאוחרי הקלעים ושבוע אחריו ישודר ספיישל נוסף כלומר בתחילת חודש מאי (5)נראה את העונה השנייה. יש רכשו את העונה השנייה של או סי .כן..

interman1

New member
מישהו יכול בבקשה לעזור לי????

איך קוראים לשחקנית שמשחקת את הדמות "אלינור" מחשיפה???

JTיXל

New member
הם התחתנו...

והם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזהה....

M i l k y W a y

New member
בדיוק אתמול נגמרה העונה עם טריסטה..

הם כאלה חמודים!! ומי שלא יודע החתונה שלהם שודרה בטלויזיה.....

למעלה