כריסטינה מאמצת את סגנון אבריל

Devilish Angel

New member
../images/Emo26.gifכריסטינה מאמצת את סגנון אבריל

שייימו
אנשים.... בתור אוהבת את שתי הזמרות... האם אני רואה חיכוי? אראה לכם כמה תמונות.... ו3 מהם מאותו סט.... תיגנבו

i l0ve u

New member
איזה שטויות...

מה אבריל המציאה ת'אופנה???? בקסטרו יש באגיז צבאיות בגלל אבריל?? מה הקשר? אם אני לובשת באגיז או משהו אז אני וואנבי??? זה סתם בולשיט אין פה מה להעתיק אבריל לא המציאה את הבאגיז מילא אם כריסטינה הייתה לובשת עניבה הייתי רואה פה חיקוי... אבל אולי תגידו שכרסטינה מחקה את אבריל {או ההפך} בגלל הטונה שחור בעיניים???חחח זה סתם שטויות {אל תעלבו זה לא נאמ בכעס או משהו..
}

שיהיה לה לבריאות!../images/Emo42.gif

אם היא אוהבת את הסגנון הזה שתאמץ אותו... ואני ממש לא חושבת שהיא מנסה לחקות את אבריל! לכל אחת מהן יש סגנון שונה... אם כבר כריסטינה היתה לובשת עניבות כמו אבריל אז הייתי חושבת שהיא מנסה לחקות אותה אבל היא לא! בכל מקרה אני אוהבת את שתיהן!

Devilish Angel

New member
ובזה שאמרתי שאני אותה אחת התכוונתי

ש - SMALLVILLE FREAK ו - DEVILISH ANGEL זאת אני

i l0ve u

New member
גררר מעתיקנית חחחחח

חפיף שתעשה מה שהיא רוצה... גםבתמנון ראיתי לפני כמה זמן שהם מוכרים עניבות אז זה אומר שהם מושפים/מחקים את אבריל????. לא נראה לי.... חוצמזה שם אם היא לובשת באגיז/עניבה או משהו שאבריל לובשת-זה סתם אביזרי אופנה אצל אבריל זה הסמל המסחרי שלה כל הדברים האלה... אצל אבריל היא די לובשת פריטים קבועים-עניבה, באגיז והכל.... אצל כריסטינה היא אוהבת לגוון וללבו אביזרים שונים... אולי תגידו שהיא מחכה את אלישיה קיז בגלל שהיא לושת כובע כמו שאצלה בקליפ??? זה לא חיקוי...!!! אם אני ישים עניבה או באגיז זה אומר שאני מנסה לחכות את אבריל? לא נראה לי.... אני מעדיפה את כרסטינה שמגוונת מאשר את ג'ניפר לופז שתקועה עם החצי קוקו והעגילי חישוק או העגבניה /עבועגלה איך שלא תקראו לזה המעצבן...!! {סליחה סליחה סליחה זה פשוט היה דורש להשוואה אני מצטערת לכל מעריצי ג'ניפר כי אין לי שומדבר נגדה
אז מה גם שאקירה תקועה עם השער הבלונדי הנפוח שצריך צביעת שורשים דחופה!!! וגם אבריל כל הזמן עם הפאן התקוע...ואת כולן אני אוהבת!!!!!!{אל בריטני כל הזמן משנה שמתם לב? אין לה סמל מסחרי בקשר לבגדים שלה או משהו כזה כמו לאבריל, שאקירה....}

BaR ReFaEli

New member
מסכימה איתך...

חוצמזה אם היא לובשת עניבות זה לא אומר שהיא מנסה לחקות את אבריל! אין בהן שום דימיון!!! אבריל בחיים לא הייתה מתלבשת כמו כריסטינה! וכריסטינה לא הייתה מתלבשת כמו אבריל!

flowers girl

New member
חוצמזה.........../images/Emo26.gif

אתם רואים את אבריל הולכת עם עניבה ומחשוף
ביחד
כי אני לא..

Devilish Angel

New member
בלי שום קשר....

אני יודעת שהיא לא מעתיקה ממנה, אבל עדיין.... אני חושבת שהעניבה הפכה להיות גימיק שולט בזמן האחרון (מודה באשמה - גם אני מסתובבת עם עניבה) וכריסטינה עושה מה שבא לה... אז זה לא שהיא מעתיקה מאבריל, היא רק קיבלה ממנה השראה... זה הכל... פשוט זה נראה לי מוזר... והייתי מפרסמת כאן עוד תמונה של כריסוש עם עניבה כזאת עם פסים.. פשוט אין לי רשת עכשיו אז אין גישה לתמונות... מישהו יודע על מה אני מדברת?? היא התלבשה בחליפה שלמה כזאת עם פסים שחור לבן, כולל עניבה מאוד גדולה? מישהו יכול לפרסם? אגב היא הייתה מזה חמודה שם!!!

Devilish Angel

New member
בלי שום קשר....

אני יודעת שהיא לא מעתיקה ממנה, אבל עדיין.... אני חושבת שהעניבה הפכה להיות גימיק שולט בזמן האחרון (מודה באשמה - גם אני מסתובבת עם עניבה) וכריסטינה עושה מה שבא לה... אז זה לא שהיא מעתיקה מאבריל, היא רק קיבלה ממנה השראה... זה הכל... פשוט זה נראה לי מוזר... והייתי מפרסמת כאן עוד תמונה של כריסוש עם עניבה כזאת עם פסים.. פשוט אין לי רשת עכשיו אז אין גישה לתמונות... מישהו יודע על מה אני מדברת?? היא התלבשה בחליפה שלמה כזאת עם פסים שחור לבן, כולל עניבה מאוד גדולה? מישהו יכול לפרסם? אגב היא הייתה מזה חמודה שם!!!

למעלה