להקות מתאחדות...

CitizenErased

New member
../images/Emo26.gifלהקות מתאחדות...../images/Emo36.gif

יש עכשיו תכנית בM2 על להקות שחוזרות אלינו השנה
בין היתר - סמאשינג פאמפקינס ורייג' אגיינסט דה משין. ראיתם את התכנית? יש להקה ספציפית שאתם מחכים לה שאמורה להתאחד השנה? יש להקה שאתם רוצים שתתאחד השנה?... אני כמובן מאוד מצפה לRATM... אולי הם אפילו יבואו להופיע אצלנו שוב?!?!

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif לא.

חחחחחחחחחחחחח נו כי כולם שם ישנים וסגנון רוק שאני לא אוהבת. זהו.

GoldenBabe

New member
../images/Emo45.gif כנ"ל../images/Emo109.gif

חח לי ולשחר יש אותו טעם במוזיקה

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif אנחנו נשואות. תאומות. מחוברות

חחחחח טלפטיה.. הכל XD

sha na na revol

New member
אחרי מחשבה ארוכה (לא.)

כשלהקות מתפרקות, תמיד יש לזה סיבה... כשהן חוזרות זה בד"כ כלל כדי למכור משהו, בד"כ כרטיסים או במקרה הקיצוני עוד אלבומים, והיו כבר להקות שהתאחדו לעשות אלבום או שניים... בדרך-כלל זה טוב למעריצים, ואני לא מעריץ אף להקה עד כדי *כך*.

LIly845

Well-known member
../images/Emo45.gif

רוב הלהקות שמתפרקות וחוזרות הן לא עושות את זה למען המעריצים,אלא למען עצמם,ואם זה כך עדיף שלא יתפרקו וזהו,כי אם הם חוזרים כבר שמים לב שזה בגלל הכסף.

AurelieG

New member
אני דווקא מחכה כבר לשמוע את

הדיסק שיצא ל SMASHING PUMPKINS הם התפרקו בלי סיבה ממשית :/ והסולן המשיך לקריירת סולו..אבל עכשיו הם חוזרים.. וטוב שכך

lestatgirl

New member
אוי ראיתי את זה..

לפי השמועות רייג' מתאחדים רק כדי להופיע והם לא מתכננים להוציא חומר חדש אני בספק אם הם יגיעו אלינו שוב.. משום מה נדמה שיש מעין קללת להקות בארץ הזאת רייג' הגיעו והתפרקו גאנז הגיעו ולא בדיוק המשיכו בפעילות סדירה פייב..וכו' וכו' ואנחנו חשבנו שזה המצב הבטחוני שמונע מהם להגיע.... ואמ.. האמת היא שאפעם לא מתתי על הסאמשינג פאמפקינס אפילו שנאה בלתי מסוברת כלפיהם ,אבל בילי קרוגן בא עם איזה להקה אחרת zwan שאמ.. הפתיעו עם קאבר ממש טוב (ואני לא מישהי שלך קאברים..) לנאמבר אוף דה ביסט של איירון מיידן ובכלל עשו את אחד הפסקולים (וגם הופעת אורח בסרט עצמו) לסרט Spun אז אמ..כן טיפה גלשתי מהנושא כהרגלי אבל יהיה מעניין לראות מה הם עושים עכשיו מנק' מבט שונה.. האמת שאני מעדיפה לחוות את הריוש מלהקה חדשה שמונעת ע"י הרצון שלה לעשות מוזיקה ולחדש ויש לה סאונד יותר רענן מאשר להקות יותר "זקנות" שאולי נגמר להם הסוס ואמ.. בתכלס למתופף בן 50 אין את המרץ של מתופף בן 20.. ולכו תדעו מה מניע אותם להתאחד שוב..(אהמכסףלקוקאיןושארהתמכרויותישנותאהמ) ואמ.. ברור שהייתי רוצה לראו את הליבס מתאחדים או לפחות רק פיט וקרלוס ואם חייב הרכב מלא אז להחזיר את ג'וני בורלל כבאסיסט ואת מר ראזקוק כמתופף (אם הוא עדיין יחיה..) אבל זה לא לשנה הזו ובכלל לא לעשור הזה..

לא ידעתי שהם התפרקו חח../images/Emo223.gif

אבל אני אוהבת את סמאשינג ורייג אגינסט יהיה נחמד לשמוע מהם משהו חדש

axlbarlev

New member
להקה שממש הייתי רוצה לראות מתאחדת

יש כמה כאלה דבר ראשון כמובן גאנז....אחת הלהקות האיכותים של עידן רוק השיער השניה היא כמובן רייג' וגם נייטויש

nesta girl

New member
זכור לי שקראתי שרייג'

יעשו איזשהיא פעולת איחוד בקרוב^^

Fixing My Hair

New member
סמשינג פאמפקינס ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אמרו משהו ספיציפי עליהם?

Luna Sphere

New member
הייתי מתה לראות את הליבס

בהרכב מלא.. אבל אני פוחדת מזה.. זה לא יהיה אותו דבר כמו פעם

lestatgirl

New member
עדיף שלא האמת..

כי קרלוס של אותה תקופה לא קיים יותר.. ופיט בחיים לא יחזור להיות כזה תמים.. עדיף פשות להנות מהתקופה הקצרה שגם לדפט וגם לשמבלס יש רק אלבום אחד בחוץ ומעט חומר אז הם מכניסים שירים של הליבס כמעט לכל הופעה אני מאוד מקווה שזה לא ישתנה שהם יוציאו אלבום שלישי ורביעי...

new art riot

New member
פעם הראו בטלויזיה

איזו ילדה שחתכה ורידים בגלל שהם התפרקו. O_O

למעלה