לכול משתתפי הפורום

../images/Emo26.gifלכול משתתפי הפורום../images/Emo36.gif

כאשר פתחתי את הפורום כוונתי הייתה שהפורום יהיה בשביל להכיר אנשים אחרים שגם חולים במחלה, לשתף, לספר "חוויות", שהאווירה תיהיה בנוסף "כיף" ולא בנוסף פורום סוכרת-בריאות בלבד! נטע (מנהלת הפורומים) רוצה שיהיה פה גם רופא מומחה כדי שיענה על שאלות ובקיצור שיהיה פה "פקח" שמשגיח על מה שאנחנו רושמים... אני נגד זה אבל למרות הכול מאוד חשובה לי דעתכם... האם כדי ש"יציבו" פה רופא מומחה? תודה, **חן**

ענת1999

New member
אני בעד שיהיה גם רופא../images/Emo39.gif

למה לא, לפעמים יש לי שאלות שאני מתה לתשובה מקצועית, אני בעד רופא, כי לפעמים כל אחד מאיתנו צריך עיצה טובה והכי חשוב זמינה...זה לא נעים על כל נושא לגשת לקופת חולים, אז רופא בפורום יועיל לנו מאד. ענת

איליקו

New member
הדובדבן שבקצפת

חן היקרה, המודל הזה של מנהל פורום כאשר לצידו מסייע לו רופא מומחה קיים ברוב הפורומים של סוכרת ושל מחלות אחרות. את יכולה לראות את זה בחיוב כי הוא רק יעזור לך ולחברי הפורום במידע ובייעוץ ויתקן טעויות בטיפול ובאורח החיים כאשר יתקל בהם. את יכולה לראות בו יועץ לך ולחברי הפורום. בכל העניינים להוציא את המקצועיים את מנהלת הפורום בשבילנו ואנא המשיכי לעשות זאת בחן (תרתי משמע), באסרטיביות ובאופטימיות כפי שעשית עד כה. אוהבים אותך כאן כולם, את הדובדבן שבקצפת. איליקו

elad2040

New member
יפקח?

למה הכוונה? אם יהיה פה רופא זה יכול להיות נחמד מאד, אבל אני לא רוצה מישהו שיגביל את נושאי השיחה פה.

elad2040

New member
הממ...

בנוסף על כך, בשביל ד"ר אפשר ללכת לפורום של מה-טוק. השאלה היא אם זה יוסיף משהו אם יהיה עוד פורום עם רופא. אולי עדיף לשמור על הפורמט הנוכחי... חומר למחשבה.

איליקו

New member
רק פיקוח מדעי

לא נראה לי שהכוונה לפיקוח על חופש הדיבור או על נושאי השיחה, אלא פיקוח מדעי בלבד על כך שלא יכתבו דברים לא נכונים מדעית והעלולים להזיק רפואית. מישהו יכול לכתוב שלא בכוונה משהו לא נכון ואפילו מזיק ואחרים עלולים בגלל שמדובר בפורום סוכרת לחשוב שהדברים מוסמכים ולאמץ אותם תוך גרימת נזק לעצמם. רופא מומחה יכול למנוע זאת, שלא לדבר על כך שאפשר להוועץ בו בהרבה דברים - הרי זה המקצוע שלו והוא עוסק בזה ביום-יום.

PowerFul

New member
כדאי מאוד שיהיה רופא

זה יעזור מאוד לכולם כאן במיוחד בשאלות מקצועיות יום טוב

gaia20

New member
אני חושבת ש....

נראה לי שכדאי שיהיה רופא, אני כמובן לא מזלזלת בידע של משתתפי הפורום המתוקים, אבל לפעמים צריך מישהו מוסמך שיענה על שאלות הגולשים. כמו כך זה ימנע מסירת מידע לא נכון או לא מדויק... בקיצור- זה רק יועיל לא יזיק... גאיה.

לא חשבתי על זה כך....../images/Emo12.gif

טוב, אז אולי באמת כדי שיהיה כאן רופא. אתם צודקים זה רק יועיל
! תודה על תשובתכם... **חן**

למעלה