מבצע חזרה לביה"ס

נועית10

New member
../images/Emo26.gifמבצע חזרה לביה"ס../images/Emo36.gif

פורום למען הקהילה- המסייע לילדים ונוער במצוקה במוסדות + פורום נתינה מהלב המסייע למשפחות במצוקה יוצאים למבצע משותף חזרה לביה"ס למען הילדים שאינם יכולים לאפשר לעצמם לרכוש ציוד לביה"ס. אנו מזמינים אתכם לסייע לנו ולתרום:
תיקי ביה"ס (יד שנייה במצב טוב או חדשים).
מחברות
עטים
עפרונות
קלסרים
דפדפות
טושים
מחקים
מחדדים
קלמרים
טיפקס
ספרי לימוד וכל ציוד לביה"ס יתקבל בשמחה.
שימו לב
כל מי שמעוניין לתרום מוזמן לפרסם פה בשירשור: נא לציין בבקשה מה התרומה המוצעת למסירה + עיר מגורים
כל מי שזקוק לתרומות, מוזמן לפרסם פה בשירשור: מה הציוד הדרוש לכם, האם הציוד מיועד לבנים או בנות, גלאי הילדים+עיר מגורים(הפרטים חשובים ע"מ שאנשים יוכלו לסייע). תודה ונשמח לשיתוף פעולה

bingolool

New member
ציוד לתרומה מנס ציונה

אני אנסה לארגן מהשכנים: טוישם, צבעים, דפדפות, קלמרים וכו' השבוע אני יכולה להעביר לנס ציונה/רחובות /ראשל"צ עם מי ליצור קשר?

נועית10

New member
לגבי ציוד לתרומה אפשר לפרסם פה או בפורום השני

אפשר לפרסם פה למען הילדים ונוער במוסדות או לפרסם בפורום השני שלנו "נתינה מהלב" המסייע למשפחות ובודדים. אם תחליטי לתרום לילדי מוסדות אשמח לתת לך רעיונות לאן אפשרי להעביר. תודה

ספרי לימוד

יש ברשותי ספרי לימוד בכל המקצועות החל מכיתה י עד ל- יב אני מתגורר בגבעת שמואל מי שמעוניין

naoh

New member
ערב טוב נועית כנסי

שלחתי לך הודעה במסר אישי וענית שאת לא מטפלת בזה והנה בפורום שאת מנהלת אותה הודעה אז אם אין צורך בתרומה מעולה אבל אל תעבירי אותי ממך לטלי כי כוונותי היו טובות

נועית10

New member
השירשור כאן נועד כדי להפנות לפורום השני

פורום למען הקהילה - מסייע למוסדות ועמותות פורום נתינה מהלב- מסייע למשפחות ובודדים פתחתי כאן את השירשור וכתבתי שאפשר לפרסם פה וגם בפורום נתינה מהלב כי הרעיון הכללי לסייע למשפחות בפורום השני, נתינה מהלב שמנוהל ע"י טלי. להלן קישור לשירשור שעשינו בפורום נתינה מהלב כולל המשפחות שביקשו שם עזרה בציוד לבית הספר. אפשר להכנס לקישור הבא ולסייע למשפחות. תודה

למסירה 2 ילקוטים לבנות

משומשים במצב מעולה אחד ג'ינס וורוד עם ציור טוויטי השני ורוד עם ציור פאוואר פאף בהוד השרון פרטים במסר

tamidb

New member
מעתיקה מאגורה - ילקוטים

למסירה 2 ילקוטים לבית ספר במצב מעולהההההההההה. צבע כחול/תכלת לכיתה א'-ב' אחד עם ציור של יוגי-הו ואחד עם צבי הנינג'ה. רק להגיע ולקחת גוש דן והמרכז קרית אונו לוי אשכול שם: מיכל טלפון 1: 6795005 - 050

למסירה תיק בי"ס ../images/Emo140.gif

התיק של COLLEGE, חדש בניילון, בצבע אדום. מתאים לתלמידי כיתות היסוד הגבוהות/חטיבה/תיכון.

Digi Lista

New member
למסירה.

כמו שכתבתי כבר פעמיים בפורום 'נתינה מהלב'-ילקוט עם גב קשיח בצבע כחול עם ציור של 'דרגון בול זי' מיועד לילדים ביסודי,שימש את אחי כשלוש שנים אבל הוא עבר כביסה והוא במצב בהחלט טוב. בנוסף יש גם שני קלמרים למסירה-אחד ורוד עם כמה תאים(שניים אם אני זוכרת נכון,אולי שלושה) ובפנים נמצאים כול מיני טושים וכלי כתיבה שאחי פשוט שם כמו שהם והם אמורים לעבוד(לא היה לי עדיין זמן לבדוק). הקלמר השני הוא קלמר כדורגל גם בעל שניים או שלושה תאים. חוץ מיזה אני כנראה אעביר גם תיק 'לי קופר' אדום ששימש אותי בשנתיים האחרונות,הוא עדיין לא רוקן לגמרי(לא היה לי זמן מאז שבוע שעבר...)ויש בו גם קצת חלקים במצב פחות טוב אך בגדול התיק בהחלט יכול לשמש מישהו אחרי היסודי לדעתי(אבל לגביי התיק הזה אני לא אובייקטיבית כי אני מאוד אוהבת אותו וכשאוהבים הרבה פעמים קשה לראות את כול הפגמים...). אולי יהיו עוד דברים בקרוב... אני באיזור הצפון. חוץ מיזה אנחנו עדיין מחפשים בובות ילדים בגודל טבעי זכר ונקבה.

barvar

New member
מעוניינת לתרום ילקוט בית ספר מקסים בצבע ורוד

התיק שימש את הבת שלי בכיתה א' והשנה רכשנו ילקוט חדש. הילקוט במצב מעולה - נראה ממש חדש. הבטחתי לה שנתרום אותו למשפחה נזקקת אז אם ידוע לכם על מישהו שזקוק אשמח לשמוע. תודה

למעלה