מופע פרימיירה לאלבום - זאפה ת"א

gery8

New member
הופעה חלשה חלשתית ../images/Emo3.gif

והנה אני רואה שאני לא היחיד שחשב ככה ובגלל שלא אמרתם כמה דברים שהיו נוראיים בעיני אז אני אגיד ועל ה*** שלי אם למישהו לא מתאים דבר ראשון היא נראתה כאילו היא הולכת להתפוצץ עוד שניה בבגדים הצמודים האלה דבר שני מה הקטע עם הקפיצות המוזרות האלו והעיוותים בפנים ? לא קניתי את הדיסק שלה הגעתי עם ידידה שלי וחברה שלה שקנו כרטיסים שמעתי את השיר כמו משוגעת אהבתי חוץ מזה היא רחוקה בכלל מלהיות חיית במה כמו שצריך לא יודע מה היה לקראת הסוף כי הלכנו ב23:10 ובואנה החברים שלה האלו אני לא זמר ואני יכול לשיר יותר טוב מהם עופר זייפן בטרוף ודקלה נראית ערפדית ומוזרה שרה עם קול מוזר יש כאלה שאוהבים סבבה אז אם אני אוהב אני אגיע להופעה שלה לא רוצה ללכת להופעה של מישהו ולראות מישהו אחר .

reuth האחת

New member
דווקא את הלבוש אהבתי

וזה לא שהיא מתעוותת אלא שרה מכל הלב אם היית יודע לשיר היית מבין שקשה להגיע לגבהים האלו בלי לעוות קצת את הפרצוף.

מיכל כKן

New member
סליחה?!

קודם כל...שים לב איפה אתה נמצא. בפורום הרשמי של דנה לפידות אני בטוחה שלא רצית לפגוע בדנה , אבל יש דרך להעביר חוויות. דנה קוראת פה, אני לא יודעת אם היא תפגע ממה שכתבת או לא. אבל אני בטוחה שהיא לא תשמח לקרוא את מה שכתבת. "נראתה כאילו היא הולכת להתפוצץ"?! נשמה. לבדיקת ראיה ודחוף. "מה הקטע עם הקפיצות המוזרות האלו והעיוותים בפנים"? זו דנה. ולא הייתי קוראת לזה קפיצות מוזרות \ עיוותים בפנים. אם היית מבין קצת במוזיקה אז.... הייתי אומרת לך שזו הדרך שלה להתחבר לשירים שלה. ככה היא, וכמו שכבר אמרתי פה , זו דנה - ואף אחד לא יצליח לשנות אותה! ובעיה שלכם שהלכתם
הפסדתם המון. ככל שהזמן עבר יותר ויותר דנה נפתחה והיה פיצוץ! העיקר שדנה נשארה עם מי שבאמת תומך בסוף. זהו זה.

gery8

New member
ברור לי איפה אני

מה את רוצה שאני אגיב בפורום של דנה אינטנשיונל על הופעה של דנה לפידות. לפי מה שכתוב לא הפסדנו הרבה בכלל ואני לא אמור לחכות לזמרת שתפתח אנשים באים להופעה לא להופעת ניסיון כמו שזה היה נראה. לפרופורמרית אמיתית לא לוקח שנה להתחבר לקהל שלה שזה מביא אותי להודעה של ההיא שהיתה במופע שלה ודיברה על המשפחה שלה תכלס צודקת ואם רק המשפחה וחברים עשו שמח זה אומר הרבה על המופע

מיכל כKן

New member
תתפלא, לדעתי ההופעות הראשונות הן כן ניסיון.

תמיד בהופעות הראשונות, ובמיוחד בהופעות ההשקה, בודקים איפה אפשר לשפר, ובגלל זה בתור התחלה מזמינים חברים קרובים, משפחה, זו אמורה להיות הופעה לאנשים שיודעים לפרגן ובאו כי הם רצו ולא אהבו רק שיר אחד מהאלבום של דנה. מצטערת , אין לי מה להגיד יותר לאנשים שלא יודעים לפרגן

למעלה