מופע פרימיירה לאלבום - זאפה ת"א

אריאלי18

New member
חבר'ה לא אגיד לכם איך

אבל יש כאן יחצנים שמנסים לתקוע הודעות במכוון, אל תפלו לפח. (חוץ מרעות). פשוט אין צורך להגיב, ואני במקום מאיה גם הייתי מוחק את ההודעות שלהם.

לכל פורום דנה לפידות

הנני מוסיקאי , סיימתי אקדמיה למוסיקה בירושלים ואני מורה שנים רבות בבתי ספר למוסיקה נחשפתי פעם ראשונה לדנה לפידות כששמעתי אותה באיזו תוכנית שרה את השיר משוגעת מודה ,אהבתי והתחלתי לעקוב אחריי הקול המיוחד הזה ששבה את ליבי... הייתי בשתי הופעות של הגברת הזאת אחת בבאר שבע ואחת בזאפה תל אביב חפשתי חומר על הזמרת והגעתי גם לכאן לפורום תפוז ונחשפתי לתגובות השונות של האנשים רציתי לתת חומר למחשבה בתור מוסקאי שמבין בפרטים הקטנים כי אני חושב שחלק מהאנשים כאן מפספסים משהו... ואני מקווה שהמסר שלי יועבר הלאה לגורמים הרלוונטים אני חש שחלק מהאנשים כאן היו בהופעה בזאפה ולא ממש ידעו לבחון נכון ובמקצועיות את העניין דנה לפידות היא זמרת אדירה ,בעלת גוון , רגש , עוצמה , ופרפורמנס בלתי רגילים להבדיל מהרבה אחרות וטובות בארצינו היא משהו באמת מיוחד , רכה ועוצמתית , חזקה וחלשה וכ'ו מה שקרה בהופעה הזאת שזמרת כזאת גדולה מוקפת בלהקה קטנה , וסאונד גרוע ביותר ואין דבר יותר גרוע לזמר כזה להיקלע לסיטואציה כזו בעוד ההופעה דורשת המון אנרגיה ויכולות גבוהות בשלב מסויים ממש ריחמתי על לפידות שלמרות הכל עברה את זה בגדולתה כזמרת זה בעיניי א, ב של זמר שמחזיק הופעה! בדנה לפידות קיים הפוטנציאל להיות הזמרת המובילה ביותר בארצינו כי יש לה את זה עם להקה אחרת (ואני רוצה לציין את הבסיסיט שהיה המצויין היחיד) וסאונד טוב היא תגיע הכי רחוק שאפשר והיא גם לא תצטרך לצעוק ולהעיר באמצע ההופעה שלה את כל ההערות ההלו לתשומת לבכם! ולתשומת ליבם של ההפקה שלה ושל דנה עצמה מגיע לה הרבה יותר ולא פחות משל כל זמרת גדולה כמוה בברכה ראובן כץ.

../images/Emo45.gifמסכימה איתך מאוד

גם לטעמי הסאונד היה גרוע ביותר ולדעתי גם התאורה שממש לא תאמה לסוג המופע.

n o a 17

New member
תגובה

הסאונד היה נורא זה נכון , קצת לא ברור לי איך ניתן להבחין בטיב הלהקה אם הסאונד היה כזה , גם בהופעות ענק בחו"ל כשהסאונד גרועה.....הלהקה נשמעת גרועה - וקטנה....... בהופעה האחרונה בברקה היה סאונד פשוט תקליט וההופעה היתה מדהימה........

אריאלי18

New member
רעות, הביקורות שלך גובלת בפאטתיות!!

מצטער אם אני בוטה, אבל ממש ממש צרם לי לקרוא את ההודעה שלך. אני לא רוצה לפגוע חס וחלילה, אבל הייתי חייב להגיב. אוקי רעות, את מפרגנת לדנה וקנית את האלבום "בניגוד לאנשים שצרבו" ?? (לידיעתך נמכרו 13 וחצי אלף עותקים ללא צריבה). את כותבת שאת מקווה שהיא קוראת בפורום וכמובן את ההודעה שלך?? אז למה לעזעזעל לבקר במילים כמו "הקול שלה הופך להיות צורמני ובלתי נסבל" ? מה נסגר איתך ? את רוצה לכתוב משהו, יש דרך לעשות את זה , לא בצורה כזאת! אם היית אמן, לא היית רוצה להיכנס ולקרוא התבטאות כזאת מגעילה וחסרת רגישות! דנה נכנסת וקוראת וזה הכי לא מפרגן לכתוב דבר כזה!! ובטח שלא ביקורת בונה. יותר מזה, ביקורת בונה מגיעה מאהבה, לא ממקום של ביקורת עוקצנית/מתנשאת/יהירה. יש לך דיעה על דנה כזמרת? מצוין, הפורום הוא מקום בשביל זה, גם אם את לא מתחברת או חושבת אולי שאין לה תקשורת עם קהל. זכותך. אבל יש גם דרך להעביר ביקורת. גם אם את חושבת שדנה לא מגיעה לקרסוליים של רוני סופרסטאר. "הזמרים שהיא הביאה רחוקים מלהיות זמרים ומזעזעים". רעות, את סה"כ נראית ילדה חמודה, ואת יכולה (שוב) לומר את דעתך, ומה שרק בא לך ואת חושבת על דנה או לא יודע על מה. אבל יש דרך. עוד פעם. יש דרך להתבטא ולהתנסח. אגב גם אני לא התלהבתי מהאורחים, תאמיני לי, שדקלה, (שאגב אני מאוד מסכים עם מירב על הנושא של המילים - צרם לי גם) לא סתם חתומה בחוזה תקליטים עם הופעות בארץ ובעולם כולל עכשיו הפקה באילת שנקראת "וינה מרקש" - הופעה שהושקעו בה מיליוני דולרים בסנגון ONE של ריטה. הסגנון שלה הוא מצרי ולא כולם מעכלים אותו, אבל תתפלאי יש כאלה שכן, ויש לה קהל משלה. כנראה שיש אנשים שכן חושבים שדקלה היא זמרת. מה לעשות. (כנל לגבי עופר בשן). "דנה לא ברמה גבוהה שהיא יכולה ליחצן זמרים כאלה" - דנה לא יחצנית ולא מיחצנת, נהוג לארח אמנים גם בתחילת הדרך כמו עופר בשן ולתת במה, פה אני לא מבקר אותך על מה שכתבת,או על הדרך שכתבת את המשפט הנ"ל, אלא סתם מאיר לך הארה שתביני את העניין הזה. ותעשי הבחנה בין רמה גבוהה באיכות, לבין רמת פופלאריות ופרסום. הדברים שלך מתובלים ביהירות ושחצנות שקצת צורמת ואני לא חושב שרוח הדברים צריכה להיות כתובה בצורה כזאת. אגב, אם הסטנדרטים שלך למי "כן" זמר הם לפי אמיר פיי גוטמן, אז...יודעת מה, אז אוקי, כנראה שאני לא אתווכח איתך על מוזיקליות ועל שירה. כנראה "שלא תבואי יותר להופעה של דנה לפידות ?" אל תבואי. רק תשמרי את העוקצניות לפורום אחר. לא לכאן. פה מרעיפים אהבה, לא משהו אחר.. מקווה שהבנת, וכמובן מקווה שלא נפגעת. ומה שכתבתי על הגישה שלך נכון לגבי כל אמן אחר שבאומץ רב עולה עם חומרים שלו חשוף בפני אנשים.

אריאלי18

New member
אגב מירב כ"כ מקסימה, שאת הביקורת שלה

ככ נהנתי לקרוא, כאן יש מישהי שאומרת את הדברים מאהבה ופרגון, גם הדברים שהיא פחות אוהבת. מירב- מאוד התחברתי לרוב הדברים שכתבת ! כל הכבוד. :) נשיקות.

reuth האחת

New member
הבהרה!!!

אם תשימו לב פירגנתי לא מעט לדנה ובחרתי לרשום הודעה (שממש לא התכוונה להיות יהירה או מתנשאת..)על דנה לא בגלל שאני לא אוהבת את השירה שלה אלא רק בגלל ש היא מסוגלת ליותר ולא היא לא נתנה את כולה על הבמה לא משנה מה תגידו . אני בעצמי שרה ומקבלת המוןןןןן ביקורות טובות ורעות אני אישית מאמינה שתמיד צריך להגיד את האמת ואני מתייחסת במיוחד לביקורות הרעות כי שם אני מצליחה לכוון את עצמי לטוב ביותר שאני יכולה להגיע אני חס וחלילה לא מתנשאת עליה וחושבת שאני מעבר אני רק מאמינה שבשלב שהיא נמצאת בו אם היא תמשיך ככה היא תרד וחבל !!! נכון שקל יותר להסתכל על הדברים הרעים וככה רובכם עשיתם ! בכל אופן אני מקבלת את מה שנאמר ואני מקווה שאני לא נשמעת עוקצנית הפעם כי זו ממש לא הכוונה. אגב לגבי מכירת הדיסקים הרי ידוע שדיסק ראשון זה לא האינדיקציה אלא רק הדיסקים הבאים .. אולי קצת הגזמתי שאני לא יבוא להופעות פשוט אני לטעמי (ולטעמן של עוד 4 בנות שהיו בהופעה..)התאכזבתי.. אני יותר כועסת על לפידות אולי כי אני יודעת שהיא מסוגלת ליותר . בכל אופן צר לי אם פגעתי לא משנה במי וכפי שכבר אמרתי אני מקווה מאוד שדנה תפרח ותלמד .. וכן זו ביקורת בונה . יום טוב וגשום לכולם!!! אגב אריאלי מאיפה הבאת את זה שאני מעריצה של אמיר פיי גוטמן??????????? זה היה ממש לא ברור!!!

אני רק חייבת לשאול שאלה

ואני לא אתווכח איתך לגבי דעתך או אכזבתך מהמופע שבעיני היה עם אנרגיות מעולות אבל סאונד גרוע (וזה לא אשמתה של דנה אלא שלה המקום) וגם תאורה לא נעימה ולא אינטימית אבל למרות כל זאת אני לא מצליחה להבין האם בהופעות של זמרים אחרים האנשים ששרים ברקע (הקהל) אסור שהם יהנו וישירו?? האמן צריך להגיד להם לשבת בשקט ולא לשיר?? או אולי הוא צריך לעצור את ההופעה, למיין מי מהמשפחה/חברים שר ואותם להוריד כי אין להם קול יפה.... אני אוהבת מאוד הופעות והולכת להרבה ולאחרונה הייתי אצל מוש בן ארי (ההורס) ושרנו כל הקהל את השירים שלו והיה מדהים - מזל שהוא לא עצר את ההופעה...
כשקראתי את הביקורת שלך קצת היה לי וויאב של קינאה מצידך על המשפחה המפרגנת והחברים? סורי אבל אני אחת מהקהל שאין לה קול יפה (מה לעשות לא התברכתי....) אבל שרה בקולי קולות מהנאה צרופה בכל שיר ושיר. מתנצלת אם הרסתי לך את המופע (אני ההריונית עם הקארה.. עכשיו את יכולה לסנן קללה בשקט לעצמך כשאת יודעת מי אני
)

reuth האחת

New member
ואני שואלת ..מה קשור???????????

האם אני דיברתי על כך שהקהל שר?? ההפך הוא הנכון הקהל לא היה מעורב מספיק..בכלל לא...........! המשפחה שלה מקסימה ואין לי שמץ של טענה אליהם אבל ברגע שהשירים מופנים אליהם שאר הקהל כאילו לא קיים זו אכן בעיה.. בעקבות העבודה שלי במשרד הפקות אני הולכת להמון הופעות ובכל ההופעות יש שיתוף עם הקהל ..וככה צריך.. בקיצור לפני שאת מגיבה תקראי טוב !

אני אגיד לך מה

ואולי באמת בגלל שזוהי התחלה ורוב הקהל לא ממש הכיר את המילים לשירים (לפחות ממה שאני שמתי לב) מי שהכיר את המילים ושרו אלו המשפחה והחברים ופורום תפוז
ועוד מעט אנשים שמתחילים להאסף ממופע למופע ולהכיר את דנה ואת השירים שלה. מן הסתם מקהל שלא ממש מכיר עדיין את השירים אי אפשר לצפות שיקום וישיר ויפתח לה את הלב ולכן מאוד מאוד טיבעי שהיא פנתה אל האנשים שכן הגיבו אליה ושרו איתה. אם את מכירה את המילים למה לא קמת גם את לשיר?? (אני הכי אוהבת לקום לשיר בהופעות אני מרגישה חלק מהאוירה והמקום...). שיתוף עם הקהל זה איזושהי אנרגיה שמגיעה מסוג של דיאלוג שנבנה. כשקהל קם ושר אז הדיאלוג מתחיל להיבנות וזה בדיוק מה שקרה גם בהופעה בזאפה - נכון, חבל שזה קרה רק לקראת הסוף אבל זה לא תלוי בזמרת אלא יותר בקהל. דנה היא לא זמרת של יאללה כפיים .... קראתי טוב טוב את הביקורת שלך וגם לי כמו לאריאל צרם מאוד הטון המתנשא וההתבטאויות כלפי האמנים האחרים (למרות שהם בהחלט לא הסיגנון שלי גם). לכל ביקורת יש דרך להגיד אותה ובינינו אם הביקורת לא תורמת אז בעיני עדיף גם לא להגיד כלל (אמן אם הוא "מרדים" את הקהל אז הוא לא יישאר הרבה זמן - לדיקלה יש עדת מעריצים קבועה שהולכת איתה לכל הופעה והיא לא מעט זמן פה ועופר בשן... ימים יגידו אבל הביקורת שלך שהם "מרדימים את הקהל" לא במקום כי זה מי שהם והם לא ישתנו בעקבות זה מן הסתם...).

reuth האחת

New member
זה העניין בדעות..

מותר לכל אדם לומר מה דעתו ..ושוב אם הייתי מדברת רק על דעתי בסדר אבל לאחר המופע חברותי ואני חשבנו אותו דבר.. אני בכלל לא אכנס לדעתי על דיקלה ועופר כי אם היית שם בקהל בטוח ראית פרצופים מופתעים ומצחקקים כמו שאני ראיתי.. וכבר אמרתי שהכוונה לא היתה חלילה להתנשא אלא לומר את דעתי ..ואם באמת ביית קוראת את התגובות היית רואה גם את זה. אגב שאלת למה לא קמתי לשיר..(ולמה רוב הקהל לא קם..) התשובה היא: כי דנה לא הצליחה להלהיב את הקהל !!!! ושום כמו שכתבתי שתגובות שלי רק לקראת הסוף היא הצליחה להזיז משהו..ואני אומר לך גם מתי באותו רגע שהיא נפתחה לקהל והתחילה לבכות כזה ולהתרגש..ואז היא אמרה שזה אחד הרגעים הכי מרגשים שלה מאז ההופעה שלה עלתה הילוך.. ועוד משהו זה ועוד איך תלוי בזמרת אם היא מצליחה להרים את המופע !!!!! (וגם קצת בכמות האלכוהול בקהל..) היא לא צריכה להיות זמרת "כפיים" בשביל זה..ממש לא! (ראי לדוגמא את שירי מימון) ביקורת זה משהו שקשה לשמוע לכן אני מבינה אותך ואת התוקפנות.. אבל ביקורת זה משהו שלדעתי צריך לומר . (אגב אם דיקלה או עופר ישתנו או לא זה לא מעניין אותי בכלל ..ומעניין שלדיקלה יש כל כך הרבה מעריצים ו..רוב אם לא כל האולם לא הכיר אותה..)

מי שבא לאולם בא לראות את דנה

לא את דיקלה, אז לא אתפלא אם לא הכירו\אהבו אותה. דנה לא הצליחה להרים את הקהל?? ישבתי מקדימה ונהנתי מאוד ויצאתי שבתחושה שזאת ההופעה הכי טובה שהייתי בה! והייתי בהופעות של הרבה אמנים! גם האנשים שישבו בסביבות בין אם זה מבוגרים לבין אם זה צעירים ראו עליהם תחושה של הנאה, שדנה כן הלהיבה אותם. גם אמא שלי שהייתה איתי מאוד אהבה וגם היא נהנתה..

הביקורת שלך לא הופנתה כלפי

מלכתחילה ולכן אני לא ממש מבינה למה את חושבת שאני תוקפנית. מעולם לא הלכתי לראות הופעה של שירי מיימון - סורי לא הטעם שלי. לא ממש יודעת להגיד לך מה בהופעה של דנה השתנה בסוף כי פתאום אנשים קמו - לדעתי האישית זה תלוי באנשים ולא בהופעה. אני אישית בהופעה של ריטה או יהודית רביץ קמתי מראש כי זאת אני וזה הסגנון שלי והלכתי להופעות שאני מכירה את השירים ואוהבת אותם....

הוא התבלבל ביני לבינך

גם לי קוראים רעות ואני זו שמעריצה את אמיר. לכן אריאל אתה יודע שאני מאוד מחבבת אותך אז בבקשה תכבד אותי בכל הנוגע לאמיר שאותו אני אוהבת מאוד.

ember1

New member
דעתי על ההופעה..

שלום לפורום! מקווה שלא תסכלו אותי כמו שעשיתם לreuth האחת אבל גם אני הייתי במופע של דנה עם עוד 7 אנשים בנים בנות וחוץ מאחת שממש נהנתה כל השאר ממש לא 3 חברים שלנו אפילו הלכו באמצע (ישבנו בשולחן גדול מול הבמה ליד הגדר) גם חבר שלי אמר שהיא קרה כזו ואפילו משעממת לגבי המשעממת לא הסכמתי אבל לקרה כן אני קניתי את הדיסק שלה לפני חודש ואהבתי וגם חברים שלנו אבל ההופעה בהחלט לא היתה משהו תכלס הופעה חלשה בלי אנרגיות. ואני מצטרפת לדעתה של לreuth האחת לגבי דקלה ועופר לגמרי עייפים ומעייפים ! אני כן אלך לעוד הופעה של דנה כי זה תחילת דרכה ואני מאמינה שהיא תשתפר וכך אני ממליצה גם לך לreuth האחת ללכת לעוד הופעה ואז לראות אם נהנים או לא. יאלה ביי

למעלה