מורשת חיל האוויר

../images/Emo26.gifמורשת חיל האוויר../images/Emo36.gif../images/Emo88.gif

תגידו, מי מכם לומד את המקצוע: מורשת חיל האוויר
באיזה כיתה או מגמה כבר מפסיקים ללמוד את המקצוע הזה

WTF?!?!

בכיתה י' כבר לא לומדים תורת הטייס ומורשת חיה"א... המקצוע הזה הוא לא לבגרות, ואין טעם לבזבז עליו עוד שעות לימוד יקרות בכיתות גבוהות...

pure_as_fire

New member
תורת הטיס

זה בערך הולך ככה לומדים את זה כיתה ט ואז מי שבאלק' לא נוגע בזה יותר ומי שבמכונות לומד פרקי מכונות שלפי מה שאני הבנתי זה ההמשך על מורשת... בחיים לא שמעתי שיש דבר כזה

Gecko Tech

New member
זה סתם להעלות מוטיבציה

כדי שלא תתבאס שאתה הולך להיות ג'ובניק... בכיתה י' כבר לא נוגעים בזה.

oleg_kh

New member
מה הקשר בכלל ???

לומדים שם על דה וינצ'י וכל החרא הזה זה מעלה לך ת'מוטיבציה? תהיה לי בריא.

Gecko Tech

New member
זה כל הקטע.

שזה לא מעלה לאף אחד את המוטיבציה. מלמדים את זה להראות עד כמה הטכני "קשור" לתעופה. בכיתה י' כבר לא לומדים את זה...

oleg_kh

New member
אממ אתה יודע

הטכני כן קשור בתעופה.. זה כזה כאילו חיל האוויר וזה. בוא'נה בנאדם כמה שטויות אתה מכניס בהודעה אחת ?! למה על מה לומדים אחרי כיתה ט' ? על זברות ????

Gecko Tech

New member
..

אני כרגע בכיתה י"א במגמת חשמל, ומאז כתה ט' לא למדנו על שום דבר שמזכיר חתיכת מטוס, או שלא היית יכול ללמוד במקום אחר. חברי מכיתה י"ב אומרים לי אותו הדבר. הטכני חוסם לך את הדרך שלך בצבא. אם אתה שוחר, אז אתה כנראה עדיין בכיתה ט'. גם אני חשבתי כמוך לפני שנתיים.

oleg_kh

New member
חחח הצחקת אותי ..

א. אני כבר מזמן לא שוחר, וממש לא בכיתה ט' - תודה לאל. ב. בגלל שאתה בחשמל אתה לא לומד על זה. במכונות לומדים את החרא הזה עד כיתה י"ב, רק שכל שנה זה בא לך בשם אחר...כמובן שלא כל שנה לומדים מחדש על דה וינצ'י והדרעק הזה אבל זה בעקרון אותו דבר. ג. מה באמת הטכני חוסם לך את הדרך בצבא? מה אתה אומר לא ידעתי..

Gecko Tech

New member
whatever dude

לא יודע מה קורה במכונות. זה גם לא ממש מעניין אותי.

למעלה