מכירים קבוצות

chayahd99

New member
../images/Emo26.gif מכירים קבוצות../images/Emo35.gif

בוקר טוב לכולם, במסגרת הפורום אני מנסה לערוך רשימה שתרכז פרטים על קבוצות של מטליאות שנפגשות ופועלות יחד ברחבי הארץ. כיום אינני מכירה רשימה מסודרת שכזו, אך אם אתם מכירים משהו, אשמח אם תשלחו לי. בכל מקרה, אם אתם יודעים על קבוצה שפועלת באיזור מגוריכם, אשמח אם תשלחו לי פרטים עליה. גם אם אין לכם פרטים מדויקים אודות המפגשים אלא רק שם של איש/אשת קשר שמרכז את הקבוצה, זה יעזור מאוד. הפרטים העיקריים שנדרשים:
מיקום ושעה
האם כרוך בתשלום וכמה
פרטי התקשרות
פרטים נוספים אתם יכולים לשרשר את המידע להודעה זו או לשלוח לי במסר אישי. יום טוב לכולם

justmom

New member
Accent Quilters

קבוצה דוברת אנגלית שנפגשת כל יום שלישי הראשון בחודש, בשמונה בערב בבית פרוטיאה, ברח' אשר ברש בהרצליה. תשלום - 10 ש"ח למימון דמי השימוש באולם (בקומת המרתף של בית פרוטיאה).

אני מזמינה נשים שרוצות להקים קבוצה

של נשים באזור רעננה כפר סבא בקיצור איזור מושב בצרה. אפשר להיפגש בקבוצה פעם בשבועיים בערך לפי רצון הבנות . ללא תשלום ל"הפריה" הדדית מלווה בקפה/תה באוירה קסומה בין הפרדסים בסטודיו/חנות (החלל של המקום הוא גדול). לפנות: לשפרה 09-7422529 057-8679200 (בימי א' בערב ישנו מפגש קבוע של פורום סרגניות. באותו נוהל אפשר להקים גם לאוהבי הטלאים כמוני.....)

chayahd99

New member
זו עבודה שלך בתמונה../images/Emo35.gif

זה ממש יפה
אני במיוחד אוהבת את שילוב הצבעים

הדור

New member
במרכז אפשר להפגש אצלי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ohio star

New member
אני גרה בבאר שבע.

אבל, כמובן, שאפשר לנדוד בין הבתים. איפה את גרה?

chayahd99

New member
קבוצות קיימות../images/Emo35.gif

זה מעולה שאנשים רוצים להקים קבוצות חדשות
ברגע שתתגבשו, אשמח לפרסם פרטים מדויקים. עדיין, אם אתם יודעים על קבוצה שכבר קיימת ופועלת, אשמח לקבל פרטים עליה.

למעלה