רענון ותזכורת

מעיןבר

New member
../images/Emo26.gifרענון ותזכורת../images/Emo36.gif

אמנם הפורום קצר ימים - צעיר וטרי, אבל נראה שאתן שוכחות. אז אני מקשרת כאן שוב לתקנון שלנו ועתיקה להודעה זאת את החלק שאני רוצה להזכיר לכן
הפורום פתוח לנשים לאחר לידה המעוניינות לדון בנושאים הקשורים אליהן ולחייהן שהשתנו בעקבות הלידה, אם באופן קבוע או מדי פעם. המטרה היא לתת מענה, תמיכה ועזרה, מענה לשאלות ענייניות, התלבטויות, תסכולים וגם ברגעים היפים. שאלות בענייני דיאטה המיועדת להשיל עודפי משקל שנצברו בהריון אתן מוזמנות להפנות לפורום האח שלנו "הרזיה לאחר לידה - תמיכה" (573). לא יפורסמו תמונות של תינוקות בפורום הזה. יש כ"כ הרבה מקום להשוויץ במתוקים שלנו - "להיות הורים" "הורים לתינוקות" "הנקה" ועוד ועוד. כולם מקסימים אבל פה זה לא המקום. אנחנו פה מתמקדות בנו ולא בילדים. וב"לא יפורסמו..." אולי כדאי גם לחדד שאנחנו נגד שאלות בענייני חינוך וטיפול בילדים - למעלה פורטו המקומות לדיונים מסוג זה. נכון, הגבול דק מאוד וקשה להגדיר אותו. אנחנו גם לא מוחקות הודעות כאלה אלא רק פונות אל הכותבות במסר ואף יצרתי כאן "מגה שרשור" שמיועד להודעות מסוג זה שכבר פורסמו.

יעלת

New member
../images/Emo24.gifמזל טוב../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

מנצלת את ההודעה לברך את כולם על הפורום החדש, ובעיקר את מנהלת הפורום אפרת.לא שאין לי כבוד לאחרות כי "יש כבוד",פשוט אנחנו מכירות. היה לי נחמד היום לגלות שיש פורום חדש,בנושא כל כך חשוב. אנחנו האמהות דואגות ל-ה-כ-ל ולפעמים הולכות לאיבוד ושוכחות את עצמנו ולכן תבורכו על היוזמה.

יעלת

New member
ב'סדר

קחי זאת כמשימה להכיר לי אותה. חוץ מזה כמו שהבטחתי,יש עכשיו דגל לבן בים שלי,ואפשר להפגש. אולי תארגני מיפגש באיזורנו?

למעלה