שאלה גורלית!!!!!

../images/Emo26.gifשאלה גורלית!!!!!../images/Emo36.gif

סתם, לא כזאת
צ'מעו אני משפצת תחדר בלאגנים..ויש לי תקיר שמעל המיטה שהוא ענק וריק חחח..אז החלטתי שאני לוקחת מישו מקצועי שיצייר עליו משו וזה...או יכתוב משהו אבל שיהיה יפה ומושקע. בקיצור, החלטתי ללכת על משו שקשור למשינה(שתקו ואל תנסו להגיד לי שזה יעבור
), ויש לי פול התלבטויות! הנה כמה אפשרויות, פליז עזרו לי...: 1. לצבוע תקיר הזה באיזשהו גוון של סגול, ולכתוב תמשפט "בואי וניפול אל תוך עולם סגול" (מתוך שיר של משינה שאני מטורפת עליו) בכתב מיוחד כזה שכאילו מכל אות תצא להבה ויהיו כאילו מלא להבות כאלה כלפי מעלה בגוון יותר כהה של סגול... 2. חשבתי לקחת מישו שיצייר לי את זה
רק את הציור ז"א..ואני יודעת שזה נראה מכוער אבל אני חולה על הציור הזה ואני ממש אוהבת תדיסק אז נראה לי שזה יהיה מגניב אם זה יהיה מצויר לי על הקיר
3. את הלוגו של משינה (אני אוסיף בהודעה הבאה) אני עושה בכל מקרה נראה לי, בצד או למעלה אנעארף... בקיצור אם יש לכן רעיונות פליזזזזזזזזזזז עזרו לי
ולא רק על מה שכתבתי...בכלל תציעו
תודות!

yAeLuShA

New member
../images/Emo54.gifוואי סחטיין

אני אהבתי את הציור הראשון.. עם האנשים המוזרים.. איזה פצצה

Miss Tika

New member
טוב, אם כבר

אז הראשון הכי עדיף מבין השלוש. רק שלדעתי הלהבות לא צריכות להיות בסגול, כי אז זה כזה..מנת יתר של סגול, וזה מעיק.

Mical the III

New member
הראשון! ../images/Emo121.gif

זה יכול להיראות מגניב
אבל לא בגווני סגול, אולי באדום או משהו...

NTsAn

New member
לפי דעתי...

לכי על אחד! כי שתיים..... איך להגיד... כאילו תחשבי שזה יהיה מצוייר לך בחדר, על הקיר! את תצטרכי ללכת לישון עם זה כל יום ולקום עם זה כל בוקר... אז זה נחמד לאללה לכתוב שורה משיר שלהם.. אבל ציור כזה, זה די מפחיד..

Ne§t£A Gi®L

New member
איזלי-שתיים../images/Emo108.gif

אני אישית לא הייתי הולכת על אף אחד מהם...אבל נו שווין-בחירה שלך:) השני, בכל אופן- כי הראשון יעיק לך אחרי מעט זמן-גם כי זה הרבה יותר מדי סגול בחדר, גם כי לוגו כתוב בחדר יכול להציק נורא [כי זה כתוב. על קיר. זה מטריד.]- והשני..מצוייר, יש בזה יותר פרטים, וציור [כשהוא עשוי טוב] הרבה יותר נחמד מכיתוב, משתלב יותר טוב. והשלישי...כי הלוגו יותר מדי...לא יודעת. בלאט. שימי אותו בקצה של הציור,או משו. אם תחליטי בסוף לעשות את הציור-אז עצה: או שתעשי אותו על כל הקיר [<הרבה צבע, המון עבודה, מנטרל לך קיר שלם מהמון בחינות-אלא אם כן זה מעל המיטה], או שאת הציור לא תסגרי בריבוע-אלא תטשטשי את הפינות, כך שישתלבו עם כל הקיר [הציור הוא על דיסק-משמע הוא נגמר בצורה מקוטעת ומרובעת. קאפיש?]. תקשיבי לי, אני לומדת עיצוב פנים, אני יודעת
לא, סתם. בהצלחה בובי

../images/Emo80.gifלפי דעתי-

שום דבר שקשור למשינה או למישו שאת מעריצה.. כי אם פתאום תפסיקי להעריץ אותם תיהיה לך בעיה.. אני מציעה לך ללכת על איזה שהוא צבע שאת אוהבת ולקנות תמונות (של מלאכים חח סתם..)

Ne§t£A Gi®L

New member
../images/Emo45.gifיאפ יאפ:)../images/Emo108.gif

למרות שאני לא מאמינה שתפסיקי להעריץ את משינה. אבל כמה זמן עוד תאהבי אותם ברמה כזו? שנתיים גג? ואז תצטרכי לצבוע את הכל בצבע אחיד, לצבוע שוב למשו חדש...למי יש כוח/כסף?

Ne§t£A Gi®L

New member
אבל הכי חשוב לא סגול!../images/Emo108.gif

הוא צבע נורא בעיתי [מבחינת התאמות צבעים], מקטין את החדר, ונמאס במהרה. תארי לעצמך שאת מגיעה בשיא הדכאון הביתה, בא לך לשבור כל דבר, את נכנסת לחדר שלך, מתה לרצוח מישו- אבל הקיר שלך סגול? אני הייתי משתגעת.

../images/Emo80.gifLOL חח צודקת במאה אחוז..

ממשיכה את "המשחק"- תארי לך שאת בשיא הדיכאון, ממש חבר שלך בגד בך, בא לך לרצוח מישו אבל החדר שלך- ורוד? בעעעעעעעעעע אם זה לא חירפון מוחי אז אני לא יודעת מה כן..

Ne§t£A Gi®L

New member
זה לא מצחיק../images/Emo108.gif

בהתחלה רשמתי יותר...ואז כשקראתי את זה שוב [...את נכנסת לחדר שלך, נזרקת על המיטה, מתחילה לבכות, בא לך לרצוח מישהו...והחדר שלך סגול]- התחלתי לצחוק בהיסטריה

Ne§t£A Gi®L

New member
תארי לעצמך../images/Emo108.gif

את יושבת בחדר, יש לך מחר מגן בלשון, את לא יודעת כלום, החתולים שלך מיללים, את נזרקת על המיטה שלך, בא לך לבכות, את נקרעת למוות... ...והחדר שלך ירוק!! Oo

Ne§t£A Gi®L

New member
שלי, האמתי, בתכלת../images/Emo108.gif

[רשמתי תכלת עם ח', כוסאמק? מגן בלשון מחר. יופי לירי] בכל אופן זה יפה

למעלה