שאלה לדיון

yellow cheese

New member
../images/Emo26.gifשאלה לדיון../images/Emo36.gif

הייתם מסכימים להשתתף בסדרה כמו "חשיפה"
לחשוף את גופכם לעיני כל

../images/Emo26.gif

לחשוף את עצמי ולקבל על זה כסף... ממש לא. זה יכול להישמע מפתה, לדגמן חשפנות בעירום למישהו או משהו כזה.. זה תלוי בבחורה. זה תלוי לשם מה ולמה.. חשפנות במועדון, וחפשנות לשם אמנות.. יש בזה האמת שוני ויש בזה דומה.. חשפנות במועדון היא משהו שמתקבל יותר כזול ומסחרי. זה להמעיט בערך הגוף. אני חושבת שיש בזה משהו בהמתי שאנשים באים למועדון ומתלהבים לראות איברים נשיים מתנוססים להם בקופצנות על במה ומשלמים על זה כסף.. חשפנות לשם האמנות. היא משהו בד"כ עדין, אומנותי לכל דבר.. לדעתי. צילמתי מישהי בעירום בשביל העבודת גמר שלי בצילום. היא היתה עם תחתונים וזה היה עירום עדין מאוד בלי שיבצבצו להם איברים החוצה.. ככה שאני ניטרלית בכל הקשור לאומנות...

kertis

New member
לא חושבת שהייתי מסכימה...

בעד שום הון שבעולם!!!!
אבל: "never say never!!!" מיטל...

Elad1n

New member
לכל אחד יש את רף ההסכמה שלו

זה כמו הניסוי הזה שעשו פעם באוניברסיטה בארה"ב שברח לי שמה. סוקרים שהתחזו למפיקים ניגשו לכמה מאות סטודנטיות ושאלו אותן אם הן יהיו מוכנות לבצע משהו חריג (למשל לשחק בסרט פורנו, לרוץ בעירום במרכז העיר, להצטרף לאירוע פרטי כחשפנית וכו...). התשובה המיידית היתה לא. אח"כ הציעו להן סכום כסף מסויים החל מאלף דולר ולאט לאט העלו אותו במכפלות של עשר. רוב הנשים נעתרו כבר בסביבות 10-100 אלף דולר לעשות כמעט הכל. הקטע היה שאח"כ גם התווכחו איתם הסוקרים וכמעט 70% מהנשים הסכימו לרדת במחיר. ולגבי השאלה, לי אישית אין בעיה עם הסוגיה. אני גם לא חושב שחשפניות מוכרות את הגוף שלהן אם הן בוחרות לעבוד במקום מהוגן. (בסדרה למשל המועדון מאוד סטרילי). הבעיה שלי היא עם מקומות כמו מועדון הבורסה שהם בור שופכין גולמי, שם אין כבוד לנשים שרוקדות והמקום מעודד את הקהל להתנהג בבהמיות (לשלוח ידיים וכדומה).

אני חדש....

ואני חושב שהיתי מוכן..... כאילו אני בטוח!!.... גם להנות וגם להרוויח כסף מה רע ?!?!

למעלה