הודעה חשובה

../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif הערת את עיניי

למרות שמאוד מוזר , איך שאני " יודעת " אך צריכה חיזוקים, אני כרגע בהפסקה מהמסע, והתלבטתי אחרי שבחרתי את הקלף האחרון , אמרתי לעצמי למה בעצם הוא דווקא יפה, אך החלטתי לא לשנות ... מכאן אני מסיקה שאני מועת אליה שאני רציתי הפסקה מהמסע במודע.. אני לא כל כך מוכנה להשלים עם המצב , כי אני חושבת שאדם צריך לעשות הכל כדי שתהיה לו תעסוקה ולא להתייאש, יש 2 בנות לפרנס... ואולי זה מה שיקדם את זה שאני יכולה לעשות עוד מאמץ למפרנסת עיקרית, וזה לעיתים מקדם אותי , אך הקושי בזה שאין שקט שכולנו בבית .. לא הייתי רגילה להרבה יותר , למען האמת, אני לא ממש חומרנית , אך הדרישות של הבנות גדולות ללא הבנה , וכאן הבעיה, הן רגילות לקבל הכל, ועכשיו כאומרים להן לא- האצבע המאשימה הינה כלפי, לא כנגד אבא שלהן, כי הוא לימד אותן שמגיע להן הכל. ויש לי ילדה שתודה לאל יודעת לגרום לי יסורי מצפון, אך זה חלק מהחינוך , שגם כשיש הרבה מאוד , לא צריך לזרוק כסף על כל שטות שהיא מבקשת. לקבל את המצב?? נראה , איך מתמודדים עם זה.. ועולים כמה כיתות בכל זאת. אז , המון תודה אור ושפע חומרי , רוחני ובריאות אריאלה באהבה

אריאלה יקרה,

מצחיק, איך אנחנו כאלה חכמים ויודעים, וכשזה מגיע אלינו - אפס יכולת להשפיע על המצב... פתאום אנחנו כאלה קטנים, הא? שמעתי פעם משפט בד"ר פיל, שאומר, שבעיות של כסף לא פותרים עם כסף, ועד עכשיו - זה תמיד יצא נכון. כל מי שיש לו בעיה של חומר - היא כמו חום, היא רק סימפטום... ואנחנו, אנחנו יודעות שכדי לרפא יישות צריך לרפא את הבעיה ולא את הסימפטומים... אולי בעלך צריך להבין באיזה מצב הוא מעמיד אותך, איך את רואה את הדברים. אולי הוא לא מבין שזה ממש מציק לך? שאתם לא אחד בעניין הזה, שאת זו שמוטרדת, והוא זה שלא מצמצם את הגבולות... אני לא יודעת... אני בכל אופן, מאחלת לך שמהמסע שלך תלמדי המון שיעורים, ומספיק טוב כדי שלא תצטרכי לעבור אותם שוב, בשום גלגול
אהבה

נשמה שלי,

קודם כל, אני רוצה להציע לך המון המון חיזוקים. גם מהרונים שיצאו לך, וגם מהסיפור, אני יכולה לשמוע שבתחומים עיקריים מאוד בחיים שלך זה פשוט לא הולך כמו שהיית רוצה כרגע, ואני מבינה כמה זה מבאס, מעציב, ולא פשוט... שנית - מזל טוב, מתוקה! לא מזמן היתה לך יומולדת! אני מקווה שחגגת היטב
הרון הראשון שיצא לך הוא רון של מסע. מכיוון שהרון הראשון מקושר לעבר, אני מבינה שההתנסויות שהיו לך עד עכשיו לימדו אותך שיעור שכדאי שתקחי אותו לתשומת ליבך, שיהיה חשוב בחיים שלך. תנסי לבחון את השתלשלות האירועים עם המשקפיים של תובנות ושיעורים - מה למדת, מה לא תעשי יותר, מה תנסי בפעם הבאה, אפילו תרשמי על דף, ותספרי לי את עיקרי הדברים אם את מוכנה. הרון שלך כרגע, הוא הרון שדיברנו עליו למעלה - הרון ה - 13, רון נקודת המפנה, שמקושר גם עם מוות, אבל פה צריך להסביר, שזה לא מוות של גוף, אלא הכוונה למוות של תהליך, פתיחה (או יותר נכון) סגירה של דלת, מבחינת דרך חיים. משהו גדול שצריך להשתנות, ודרך ישנה שאמורה להסתיים - לכן תצטרכי בעצם, להתחיל בדרך חדשה. אין ברון הזה כדי להגיד אם הדרך החדשה תהיה יותר מוצלחת (אבל תיכף נבחן את רון העתיד שלך), מה שלפי דעתי הוא בטוח זה, שתמיד עוזר להחליף נקודת השקפה אם זו שבחרת לא עובדת כבר מזה זמן... רון העתיד - אוח!!!! אוח!!!! איזה כיף לך!!!!!
תקראי באתר מה הוא אומר, שיהיה לך ככה מידע יותר אובייקטיבי אם תרצי, אבל זה רון שהמילה הקשורה אליו היא "הפצעת השחר". זה רון של התחלות חדשות, אני מצטטת מחומרים שלימדתי בסדנה האחרונה- "שינוי ותנועה, הארה, וחזון בהיר". את בכיוון הנכון. את צריכה לשחרר את אייהוואז. לסגור את הדלת שצריך לסגור. אם זה בעבודה - שחררי! אם זה ביחסים - שחררי! תפעלי מהבטן, מהרגשות, ותפעלי באמונה. העולם כולו אוהב אותך מאוד מאוד, ואת תגיעי למקום של איזון והרמוניה, כשתצליחי למצוא את האומץ לשחרר, ולהזמין אלייך את מה שאת באמת רוצה, במקום להרגיש תקועה בין כן ולא בזוגיות, וגם בעבודה. אני מבקשת שתקחי את ההמלצות שלי כהמלצות, תבחני אותן ותבדקי אם הן מתאימות לך. רק אם הן מתאימות לך תפעלי בעקבותיהן. תזכרי, שהרונים, וכל כלי אחר, יכול להאיר לך הבנה, אבל רק את, לא שום מטפל הכי מוכשר שיש, יודע באמת מה נכון בשבילך. רק את. בסדר?

odeliaremos

New member
מקסימה שכמוך מדהימה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

ממי שלי,תודה רבה על האיחולים ועל הכל,אני המומה כאילו קראת אותי כמו ספר פתוח,איזה גדולה את,תודה על תשומת הלב ואני פה התחברתי איני הולכת לשום מקום,אני נשארת פה בא לי ללמוד יותר לע הנושא,ולהמשיך לקבל ממך רק אינרגיות חיוביות,מיכה זה עושה טוב על הלב לראות א תהעזרה שלך.מקווה אכן שאני לפני התחלה ושמחה שהאינטוציה שלי לא הטעתה אותי ואני בהחלט בדרך הנכונה להתחלה חדשה.תודה עומר ושולחת לך
מבטיחה לעדכן.

mbar30

New member
הי עומר - קראתי מה שכתבת ומאוד

שמחתי אני כרגע מנהלת מאבק רציני בעירי כנגד אנטנות סלולריות וככל הנראה יש כרגע הצלחה המהלכים. שמי מלי שם אמי מרים שנת לידה 1970 ספטמבר 7 שאלתי מתקשרת להצלחה בהסרת האנטנות. מה יצא לי? 1. ALGIS רון ראשון שמצא חן בעיני.... 2. FEHU 3. SOWOLO - JERA לא אהבתי את הרון הזה אשמח לקבל את הערכתך..... מלי

הערכתי...

קודם כל, אני מאחלת לך מזל טוב על היומולדת הממשמש ובא - הרווחת, כי יש לך יומולדת בחודש שקורים בו רק דברים טובים! שמת לזה לב פעם?
בכל אופן, אני רוצה גם לאחל לך הצלחה במאבקך, שבעיני הוא חשוב מאוד. איכות הסביבה היא פשוט איכות חיים, לדעתי, ואני ממש מברכת אותך על העשיה שלך! לגבי הרונים שבחרת - אלגיז, זה הרון של השמירה וההגנה. הלקח שלו הוא כזה - את צריכה לבחור בין הטקטיקה של תקיפה לבין הטקטיקה של הגנה. בין לדאוג לעצמך לבין לקחת בחשבון גם את טובתם של האחרים. הרון הזה קורא לך לקחת את האחרים בחשבון, להבחין בין הגנה להתקפה, להיעזר כשיש צורך ותמיד לשמור את האינטרסים של האחר, שהוא אדם, מול עינייך. זה ישרת, בסופו של דבר, את המטרות שלך. הרון השני - פהו - רון של שפע. האם יכול להיות שיתגלגלו לידייך כספים בעקבות המשפט הזה? או שאולי כדאי שתעיפי מבט בצד הכלכלי של כל הסיפור הזה? האם את עצמך מפסידה כספים בגלל המשפט? כי אם כן - הרון קורא לך לבחון מחדש את רמת ההקרבה שאת מוכנה לעשות למען הפרוייקט. הרון השלישי שבחרת - סווילו, הוא הרון של השמש, הכוח הנשי, של הברק של השראה או של אקסטזה. זה רון שטוב שהוא יוצא בקריאה, המשמעויות שלו רק חיוביות, והוא מראה לא על רווחה (שזה כזה פסיבי), אלא על אושר, או תחושה חזקה של סיפוק. אני מקווה שאת עומדת על ההבדל. תחושה כזו, יכול לדוגמה, להביא ניצחון במשפט. זו רק דוגמה.
הרון שלא אהבת, ג'רה, הוא הרון שמסמל עונה או שנה - מחזוריות. הוא מסמל את השינויים שקורים בגלל שהזמן עובר. זה מראה לי, שאת עובדת קשה מאוד על המשפט הזה, וצריכה מנוחה. צריכה שדברים יקרו קצת מעצמם... עייפה קצת אולי, מהאנרגיות הרבות שאת משקיעה בתהליך.. אז או שתקחי לך קצת פסק זמן, או שתחליטי לעצמך שבסוף התהליך את לוקחת סוף שבוע מפנק באילת? העיקר, שתהיי קשובה לצורך שלך וכשזה מתאים, תיעני לו. בסדר? שוב, הצלחה רבה, יקירה!

mbar30

New member
ואווווו, עומר ראשית המון תודה על

החום שאת מקרינה בתשובות
שנית - זה לא משפט אלא מחאה שאני החלטתי להנהיג מתוך כורח המציאות, ולא ידוע לי על כספים או טובות כאלה או אחרות כתוצאה מהתהליך. שלישית - תודה על איחוליך ליומולדת ולא ידעתי שספט' הוא חודש ככ חיובי.. ושוב תודה תודה אצא לי לשבוע חופש עם הילדים ואולי כשאשוב יהיו שינויים ולא תהיה אנטנה. תודה ענקית מלי

הי עומר

מה הרונים אומרים עלי ? בחרתי רוצים באופן רדומלי וגם את מה שאני אוהב רנדומלי היה ELIHWAZ אות´ילה אנסוז פרת´רו ומה שאני בחרתי הוא ALGIZ SOWOLO JERA GEBO לא אהבתי

למעלה