חידת זהוי מקום

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo50.gif חידת זהוי מקום../images/Emo36.gif

חידת זהוי מקום

קרון ביניים 6

ובלי קשר עזרה בזהוי של מה זה
קרון ביניים 6
הקרון שצילמת (ותודה רבה על כך) הוא 'קרון ביניים 6', המוכר יותר בתמונה במספרו ק.ב.6 והוא אכן היה יחידת ביניים של קרונועי 'אסלינגן' של הרכבת משנות ה-50. האם הבנתי מדבריך נכון שעדיין יש לו את החוגונים שלו?

ה דרומי

New member
הוא נמצא על גלגלים\ג'נטים וצמיגים

קרון ביניים 6
הקרון שצילמת (ותודה רבה על כך) הוא 'קרון ביניים 6', המוכר יותר בתמונה במספרו ק.ב.6 והוא אכן היה יחידת ביניים של קרונועי 'אסלינגן' של הרכבת משנות ה-50. האם הבנתי מדבריך נכון שעדיין יש לו את החוגונים שלו?
שאלה לגבי אולי אחיו שנמצא מול מ.ק 80 אבל נצפה מרחוק מחוסר זמן.

לדברי בוכמן היו שני קרונות

שאלה לגבי אולי אחיו שנמצא מול מ.ק 80 אבל נצפה מרחוק מחוסר זמן.
לדברי בוכמן היו שני קרונות
וגם אני זוכר שניים כמו כן דרומי צודק, בוכמן מספר שהביאו את הגרונות בגרירה אחרי טרקטור.

מה עם הבקשה שלי? יש למישהו?

האם יש למישהו תמונה מלאה
של חזית הבנין?
אני מדבר על תמונת החזית של הטרמינל מצד רחוב יפו. בתמונה רואים בקושי את השם של אגד בעברית ערבית ואנגלית מובלטים בבטון. הבעיה שבגלל העץ הענף לא ניתן לצלם את החזית בחלקה העליון. אז, יש למישהו תמונה של החזית, למזכרת ?????? כי השלט מהכניסה "אגד" נסענו במיוחד היום והוא אצלי בבית ויועבר למוזיאון ביום ראשון.

../images/Emo45.gif כל הכבוד

אני מדבר על תמונת החזית של הטרמינל מצד רחוב יפו. בתמונה רואים בקושי את השם של אגד בעברית ערבית ואנגלית מובלטים בבטון. הבעיה שבגלל העץ הענף לא ניתן לצלם את החזית בחלקה העליון. אז, יש למישהו תמונה של החזית, למזכרת ?????? כי השלט מהכניסה "אגד" נסענו במיוחד היום והוא אצלי בבית ויועבר למוזיאון ביום ראשון.
כל הכבוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה