מאמרים מפרי עיטכן או

../images/Emo260.gifמאמרים מפרי עיטכן או ../images/Emo248.gif

זהו המקום להעשיר אותנו במאמרים, פוסטים והגיגים או בהדרכות וידאו שלכן, נשמח מאד,

צמחים בקטנה - מעניין לדעת וגם לנסות

צמחים בקטנה: הבלוג שמגלה לכם כל מה שרציתי לדעת על צמחים והעזתי לשאול וגם מציע ניסויים ויצירות עם צמחים. יצא פוסט ראשון: עלייה נימית. אהבתם? פנו אלי במייל ואוסיף אתכם לרשימת התפוצה. אגב, קצב פרסום הפוסטים צפוי להיות נמוך משהו כמו אחת לשבוע- אחת לחודש-חודשיים.

מאמר עלי במגזין "את" לנשים בשינוי קריירה

בעקבות המאמר שהתפרסם עלי במגזין "את" בנושא שינוי קריירה בגילי המופלג, אני מקבלת המון פרגונים מנשים וגברים, שאני מהווה עבורן הוכחה מנצחת כי לא משנה באיזה גיל את, אם את מאמינה בעצמך ורוצה להגשים את חלומותייך, לכי על זה האמיני והגשימי את עצמך! גם בגילי המופלג, העזתי לעזוב מקום עבודה קבוע בשכר טוב ולנסות להגשים את שאיפתי להיות עצמאית בעסק המשלב הנאה וחדוות יצירה עם הקניית ערכי אהבה וכיבוד הסביבה. משתפת אתכן בחשיפה. שיהיה לכולנו שבוע נפלא עם התחדשות וצמיחה. שלכן באהבה, מירי ישראלי אומנות ירוקה מושיטה את ידה לסביבה www.greenart.co.il

אין עליך מירי,את באמת חדשנית בתחומך ומי

שעדיין לא פגש אותך ,לא יודע מיחזור מהו!

אמהות יקרות- אודות טיפול בהרטבה אצל ילדים

שמי בת-אל ויואנטי ואני פסיכותרפיסטית המטפלת בילדים ובמבוגרים. לאחרונה פירסמתי מאמר בנושא הרטבה אצל ילדים. המאמר ינסה לשבור מספר תפיסות מוטעות, יציג עובדות חשובות על הרטבת לילה, ידון בדרכי הטיפול על פי הגישות השונות וישיב על שאלות נפוצות שמעלים הורים בחדר הטיפולים. אני מזמינה אתכם להציץ במאמר ומקווה שמילותיי יוכלו להיות לכם לעזר. אם עולות אצלכם שאלות- אנא אל תהססו לשאול. לכניסה לקישור לחצו כאן קריאה מהנה בת-אל

קראתי ואהבתי../images/Emo45.gif

אני עובדת עם חלק מההורים על גמילת לילה באמצעות בובת-פעמון מתוקה שתלויה לילד בבגד וחייבת להגיד שאחוזי ההצלחה בגמילה כך גדולים מאד. שמרתי לעצמי את המאמר. אשמח לקרא עוד קרן

מעניין מאד, תודה על הידע אם כי הוא שופך אור

אבל לא מציע פתרונות מעשיים מה כן לעשות וכיצד לפעול. ממליצה על מאמר המשך

ענתי 10

New member
קרן, מעולה כהרגלך! ../images/Emo45.gif

פשוט לגזור ולתלות על המקרר של אמא שלי... במיוחד סעיף 6

למעלה