מכסים את Thriller

galoosh33

New member
../images/Emo27.gif מכסים את Thriller ../images/Emo27.gif

כפי שאתם בטח יודעים, האלבום Thriller של מייקל ג'קסון חוגג 25 שנים מיציאתו ויוצא בהוצאה מחודשת.. כיאה לאלבום שנחשב לאחד מאלבומי הפופ הטובים בכל זמנים וללא ספק המוצלח ביותר, זוכה עתה מייקל ג'קסון בכלל ו"מותחן" בפרט לקצת עדנה מחודשת וצועד בכמה מצעדים ברחבי העולם. אי לכך ובהתאם לזאת מוצאים את עצמם ברחבי הרשת וחנויות האלבומים (האמיתיות והמקוונות) הרבה קאברים לשירים מ"מותחן". אחד שנתקלתי בו, שיצא ממש לפני כמה ימים כסינגל, הוא הקאבר של Fall Out Boy ללהיט Beat It. בשיר משתתף גם ג'ון מאייר (למרות שממה שאני שמעתי, נוכחותו לא כ"כ מורגשת. אתם מוזמנים לטעון אחרת). לשמיעה.. http://www.youtube.com/watch?v=LWVIqaHo3ps אתם מוזמנים לשתף בעוד קאברים מוצלחים, מעניינים או סתם מוזרים לשיריו של ג'קסון..

yrutoo

New member
ביצוע ענק של כריס קורנל...

וגם של דייוויד קוק, אבל מה מקורי במה שהוא עשה (לפי מה שהשופטים אמרו לו)? הוא העתיק את הביצוע של כריס, לא חידש שום דבר.. בדיוק כמו בלייק לואיס בשנה שעברה, שעשה קאבר ל"Love Song" של דה קיור אבל בעצם העתיק את הגרסה של 311... מה נועז בלחדש שיר בצורת גרסה שכבר הצליחה בעבר? אבל יחד עם זאת אני זוכרת את מה שהוא עשה ל"Hello" של ליונל ריצ'י לפני כמה שבועות וכאן הוא באמת הוכיח שהוא טוב, הרבה יותר מב"בילי ג'ין", וזה מה ששיכנע אותי שמגיע לו להגיע רחוק :)

Chandler Rulz

New member
ראין אמר שהוא עשה את הביצוע של כריס..

השופטים כנראה לא שמעו.. הוא דיבר על זה עם כריס יום למחרת בתוכנית הרדיו שלו וגם חזר על זה בתוכנית התוצאות.

Crazy Midget

New member
אהבתי את הביצוע של דייוויד קוק

גם לבילי ג'ין וגם לאלינור ריגבי

Chandler Rulz

New member
למעלה