סיכום שבועי

../images/Emo27.gifסיכום שבועי../images/Emo37.gif

שיר השבוע? תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? ספר\עיתון\כתבה כלשהי? חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? מה קניתם השבוע? אדם השבוע? ציטוט\סקופ\משפט השבוע? שבת שלום 3>

../images/Emo105.gifעונה ( :

שיר השבוע? השירים של עברי לידר. תמונת השבוע? --> סרט\סדרה\תוכנית TV? תשוקת הנצים , מונית הכסף , תוכנית על יצחק רבין, קחי אותי שרון. ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ראש 1, עיתון יום שישי. חוויה שעברתם השבוע? הידיעה שהגיים בויז התפרקו. סוג של חוויה לא? משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? שיתחיל הסדרה החדשה "האי" , והיום אני יראה את בת דודה שלי ,התגעגעתי אליה
משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אין כזה. מה קניתם השבוע? מכנס , ארנק , כובע צמר יפה :] ועוד כמה דברים שאני לא זוכרת. אדם השבוע? הגיים בויז D= ציטוט\סקופ\משפט השבוע? -

../images/Emo105.gifאממממממממממממא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תראו איזה ענקית התמונה

שירלי XD

New member
../images/Emo83.gif עונה

פתיח : בעצב רב וביגון אני מודיעה על פירוק הגיים בויז אשר התפרקו בתאריך 25.10.07 שיר השבוע? די עד מתי ליאל קולט , הראל מויאל אינדיה תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? נכון זה נראה כאילו זה אותו הרגע שאמרו להם D= סרט\סדרה\תוכנית TV? בילי ספר\עיתון\כתבה כלשהי? GAME OVER מתוך NRG חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? הגיים בויז פר פר פר התפרקו ( זאת אחלה חוויה) משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? טיוווווווול משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? בצפר מה קניתם השבוע? ברד אדם השבוע? רותם חברה ציטוט\סקופ\משפט השבוע? להקת ה"GAME BOYS" התפרקה

MaStuLa76

New member
אין אהבה שלא שורטת,רק ימים יפים שלא כואב יותר

שיר השבוע? ירמי קפלן - כל השירים שלו . גוון סטפאני - זה סוויט משהו לא זוכרת XD תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?אשטון קוצ'רD; סרט\סדרה\תוכנית TV?פטיטוDDD: וגם מונית הכסף
ספר\עיתון\כתבה כלשהי?אמממ היער - הרלן קובן. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?עם אלירן וחן. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?נמ משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע?ללמוד. מה קניתם השבוע?כרטיסייהD; אדם השבוע?דנית
גם עינב .D; וגם הוא (:) ציטוט\סקופ\משפט השבוע?"אני מתנצלללללל יפה שליייייייייייייייייי" הוא:"חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה חנפן" אני:"הוא מאוהב בי" הוא:"לא, הוא רוצה לנצל אותך מינית"

MaStuLa76

New member
עוד משפט השבועD; בעצם משפט החודש [:

עינב + זין [=‏ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : כן כן , הנה תובל בא [: Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : הייייייייי Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : דברי אל נעליים Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : מהר! Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : שאלי אותו מה נשמע [= עינב + זין [=‏ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : חחחחחחחחחחחחח לא עכשיו הוא הלך לחדר שלי Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : היי , מה הוא עושה שם !??! Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : מחטט לך בחזיות?! עינב + זין [=‏ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : מחטט לי בחזיות Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : יוווווווווווווווווווווווו עינב + זין [=‏ (‏PM‎ ‏02:20)‏ : יייייייייייייאאאאאאאאאווווווווווו Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : ךעדצעךגדע Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : עלדלע Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : אני בהלם . עינב + זין [=‏ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח , זה לא קרה כרגעעעעעעע XD Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : זה כן! Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : ט-ל-פ-ת--י-ה בן אמא לבת [= עינב + זין [=‏ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : אני בשווווווווווווווווווווק Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : יואוא Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : אותן מילים עינב + זין [=‏ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : איזה מפחייד אמא |: Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:21)‏ : מה נעשה מאמ ? עינב + זין [=‏ (‏PM‎ ‏02:22)‏ : נלך לבדוק אם הוא באמת מחטט לי Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:22)‏ :

זה עצוב שהילד הפסיק לנשום והתחיל למות

שיר השבוע? מרד הדמעות|מתים משעמום|עליסה-אביב גפן כל מיני שירים של מוניקה סקס כל הדיסק של שייגעצ
תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? אין סרט\סדרה\תוכנית TV? עדי אשכנזי ספר\עיתון\כתבה כלשהי? המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה. וואו איזה ספר! ושומרת אחותי
. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? אני עמית וחן כמו מפגרות ב-9 בבוקר מחסלות בירה אחר בירה. היה מצחיק מאוד!D: הטקס לרבין בשבט.. והכי חשוב המשחק אתמול!
הרגשתי כמו גבר במשך שעתיים שלמות;] משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? מחר העצרת לרבין ז"ל.. שהם יחזרו כבר! משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אין. מה קניתם השבוע? המכנס מפוקס
, למרות שאני לא מרבה לקנות שם אבל הוא ככ יפה. גרביים עד הברך, ואולסטאר מוזלות;] זהו. אני חוסכת ל-UGG.
אדם השבוע? נעמה הקטנטנה^^"
דורין עמית ירדן חן שי עומר ודור:] ציטוט\סקופ\משפט השבוע? אני:מזה למה כתוב פה שער 11? בנדוד שלי:אנחנו בשער 11. אני:מזה?!?!למה לא הודעת לי על זה? הוא:כי יש לי מנוי מה ניראלך שאני אשב כמו נקבה בלי לעשות כלום? אני:אבל כולם חיות פה הם יאכלו אותי ו..ו..ו.. אין פה שום בתO: היייי הנה אילן השועל! הוא:והנה זאביק השועל
"ה** NNצ2 cפרy ר!3ה קeר 7צ*נ*????????"
"יא אוכלת זרעים אמא שלך משובשת!!
"

../images/Emo105.gifמטומטמת ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

lililulu

New member
אני ואני ואנייייי [:

שיר השבוע? Sean Kingston - Me Love, בועז מעודה - מזמור לילה, Mario-How Do I Breath תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? אווור
מבנימינה [: סרט\סדרה\תוכנית TV? השיר שלנו 2, ראש גדול איזה פרק סיום חרא ספר\עיתון\כתבה כלשהי? יש במעריב על מאוד בוזגלווווו
אבל אבא לא הקשיב לי וקנה ידיעות \; חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? יום ראשון בערב המשחק היה מדהים ובלילה היה בין ככה לנחמד, שלישי היה קצת דפוק אבל בסדר, רביעי משחק בכפר בלום היה נחמד ביותר, היום נראה מה יהיה ומחר יומולדת לבת דודה שליD; משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? שלישי ושבת משחקים...ולא יודעת אם יש עוד משהו חוצמזה משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? ריכוזים מה קניתם השבוע? קודם אבא קנה לי סופגניה טעימה טעימה! וחוצמזה לא זוכרת אדם השבוע? חברה, מי אם לא הוא?!
ציטוט\סקופ\משפט השבוע? היו הרבה חחח אין לי כוח לפרט

../images/Emo187.gifמסכמת :)

שיר השבוע? אני - היי פייב. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?אין . סרט\סדרה\תוכנית TV? טאצ' עליז לסטרייט
ורוזוול
ספר\עיתון\כתבה כלשהי?ראש1 כתבה על דרייק בל חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? עם חברות שלי במושבה טילנו לנו להנאתנו
עשיתי בייביסיטר על חבר של אח שלי משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?כתבות על הפירוק של הלהקה
משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? ב"ה אין כלום . מה קניתם השבוע? שום כלום
אדם השבוע? כולכן , הראל סקעת , בת דודה שלי , חברות שלי וגם הגיים בויז
ציטוט\סקופ\משפט השבוע?"זה סופו של כל בלון"

שוב אני כאן יגרום לכם להזיז את האגן D=

שיר השבוע? כל הדיסק החדש של אלון ,, עוד דקה את נעלמת-ליאור ודורון בן ישראלי-מילה של אהבה לראות את האור -אפרת גגווש תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? נמממ האימה באמסוויל ,סרט מפחיד לאללה D= ספר\עיתון\כתבה כלשהי? "הגל" D= עוד לא סיימתי חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? אתמול בקרית ים חחחחחחחחחחח משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? אמ הופעה של בית הבובות חהחהחה אמירר
משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? לא יודעת מה קניתם השבוע? אמממממ מיץ תפוזים ועגילים שנאבדו לי :( חחח אדם השבוע? דילבבב הסקסית הזזאת,נופר השרלילה הזאת((חומני D= )) ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "ושאלה אחרונה,האם מאור רובינוב הוא סכנה לציבור?" סכנת נפשותתת D=" "תנסי כפררה" אחח ליאור ליאורר

למעלה