סיכום שבועי

O דילב O

New member
../images/Emo27.gifסיכום שבועי../images/Emo37.gif

שיר השבוע? תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? ספר\עיתון\כתבה כלשהי? חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? מה קניתם השבוע? אדם השבוע? ציטוט\סקופ\משפט השבוע? שבת שלום : ]

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifוהם אחד אחד עוברים ומסתכלים עלי.

שיר השבוע? השירים של עברי לידר , סינרגיה ובית הבובות
תמונת השבוע? >> סרט\סדרה\תוכנית TV? תשוקת הנצים , מונית הכסף , אמא יקרה לי , מחפשים אהבה. סרט: השמועה אומרת ש.. , להשאר בחיים. ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ספר: ילדה טובה. עיתון: ראש 1 וידיעות. חוויה שעברתם השבוע? הופעה של בית הבובות :] משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? מחר בת דודה שלי הקטנה באה אלי כפרה עליה.
משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? שנחזור לבית ספר. מה קניתם השבוע? פיצה , לקים , .. אדם השבוע? כולם :] אבל סבתא שלי בעיקר . ציטוט\סקופ\משפט השבוע? חן מוקדש לך: רררראית את סבתא ררררותי ? ררראית איך זה מבליט לה ת'ששוק ?! עשית היום דררררתה? וקררררפלך אכלת היום? מה עם איזה חררררופ ? שבת שלום : ]

MaStuLa76

New member
הו , מה שחיכיתי לו כל השבוע [:

שיר השבוע?ילד - הראל מויאל . מכיר אותו , לוט - יוני בלוך . שחזור - אפרת גוש . תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?ג'רארד , סקסי כ"כ . סרט\סדרה\תוכנית TV?פטיטו , האי ! ספר\עיתון\כתבה כלשהי?רייטינג. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?עם חן שלי. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?לסיכום שבועי,סתםD; איני יודעת. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? מה קניתם השבוע?כרטיסים ליורופארק. אדם השבוע?ד - נ - י - ת
, עינב
ציטוט\סקופ\משפט השבוע?ואו , יש כ"כ הרבה ! יקיר : אני הסיבה שבנות באות למסיבה. אני : אתה הסיבה שאני לא באה למסיבה הזאת [: אני ודנית עובדות על נירית [: ניריתו'ש היפה (;‏ (‏PM‎ ‏01:27)‏ : מי זה? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:27)‏ : מושיקו אבל את יכולה לקרוא לי מושיקו ניריתו'ש היפה (;‏ (‏PM‎ ‏01:28)‏ : ומיי אתה ? מאיפה נחתת עלי פתאום ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:28)‏ : מהחללית ניריתו'ש היפה (;‏ (‏PM‎ ‏01:29)‏ : ואיך הגעת אלי? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:29)‏ : באוטובוס.. מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:30)‏ : ראיתי ת'אתר שלך בטיפו...הוא כ"כ מרהיב ! ניריתו'ש היפה (;‏ (‏PM‎ ‏01:30)‏ : למה יש לך אתר ? בטיפו . מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:31)‏ : לא...יש לי אבל סוכרית טופי , רוצה? ניריתו'ש היפה (;‏ (‏PM‎ ‏01:31)‏ : האא ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:31)‏ : הא ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:35)‏ : נונק ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:35)‏ : ניריתנוק ? ניריתו'ש היפה (;‏ (‏PM‎ ‏01:38)‏ : אה ושירה אמרה שתפסיקי לסנן אותי ניריתו'ש היפה (;‏ (‏PM‎ ‏01:38)‏ : שתפסיקי לעבוד עלי מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:38)‏ : מי זאת שירה ? שירה הנביאאה ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:35)‏ : נונק ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:35)‏ : ניריתנוק ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:35)‏ : ניריתיי ? למה את לא עונה לי ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:36)‏ : איזה יפה את זאת את בצד ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:36)‏ : אהובתייי? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:36)‏ : אישתיי? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:36)‏ : כוסית אש מגיל 12 ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:36)‏ : מדוע את מסננת אותי ? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:36)‏ : מה את מסננת? מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:37)‏ : טוב זה לא נחמד שאת מסננת אותי שתדעי לך מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:37)‏ : יש לי רגשות ... מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:37)‏ : גמאני בן אדם מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:37)‏ : גמאני בוכה לפעמים מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:37)‏ : גמאני אוהב שונא מתעצבן מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:37)‏ : וזה לא יפה שאת מסננת אותי כך מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:37)‏ : בתדירות כה גבוהה מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:37)‏ : את לא תקבלי סוכריה טופי מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:40)‏ : שלחי לי תמונה שלך יא מושלמת מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:40)‏ : יא כוסית מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:40)‏ : יא סקסית מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:40)‏ : מתעודד לי בתחתונים [: מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:40)‏ : שלחי לי תמונה שלך יא מושלמת מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:40)‏ : יא כוסית מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:40)‏ : יא סקסית מושיקו‏ (‏PM‎ ‏01:40)‏ : מתעודד לי בתחתונים [: -- נירית אחותי ‏ (‏PM‎ ‏01:45)‏ : שירה יום אחד את תשלמיי על זהההה!!!!!!!!!! Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏01:45)‏ : אין לי כסף נירית אחותי ‏ (‏PM‎ ‏01:45)‏ : גמלי אבל מה לעשות יום אחד זה יבוא לך בהפוכה ! Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏01:45)‏ : אוקיי [= Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏01:46)‏ : מזאת אומרת בהפוכה ? את תעמדי על הראש? נירית אחותי ‏ (‏PM‎ ‏01:46)‏ : כן אני יעמוד על הראש סבבה לך ?? Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏01:46)‏ : אוקיי תגייד לי איך היה [= ועוד המון , אבל המון המון המון שיחות איתי ועם דנית ועינב שאנחנו עובדות על השנייה. היה כ"כ מצחיק ^.^

lililulu

New member
עונה :)

שיר השבוע? Plain White T's - Hey There Delilah, לחיות את החלום - בן ארצי, Rihanna ft. NeYo - Hate That I Love You, t-pain & chris brown - kiss kiss תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? די הוא כזה חתיךD: סרט\סדרה\תוכנית TV? הנפילים, התחיל שוב אבל חתכו חצי מהפרקים! ספר\עיתון\כתבה כלשהי? עוד לא ראיתי מה יש בידיעות חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? ראשון-שני לא זוכרת מה היה, שלישי משחק ואחרי זה היה מצחיק וטוב שלא ירדתי כי אמרו לי שהיה חרא, רביעי היה טוב בת"א, אתמול היה נחמד ובשניה האחרונה החלטנו שחוזרים הביתה ולא עושים כלום...למי יש כוח לתפוס טרמפים?! היום נראה לי כלום אין לי כוח לזוז משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? לא יודעת משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? יום ראשון...התאריך של הפיגוע. מה קניתם השבוע? כרטיס למשחק...קינדר בואנו...לא זוכרת מה עוד אדם השבוע? ידיד שלי ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "הוא בטוח היה על גראס"
ועוד משפטים מיום שישי הזה...חחח היה אחד הטובים...חוץ מהצופים האלה שהלכנו לישון ב6 וחצי והם העירו אותנו באיזה 8!!!

נוופריי

New member
כי בחיים הכל עובר מטעויות למד והשתפר,,,,....

שיר השבוע? שירים של בית הבובות , הפלייריסט שלי -מזרחית.... אמממ ,,וזזהו אני חושבת . תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? >>מה ניזכרתי בתמונה הזאת?!!?:SS אלין וקנין בכבודה ובעצמהDD ;;; סרט\סדרה\תוכנית TV? אתול ראיתי מסשחק של הפועל ת''א נגד עוד קבוצה לא זוכרת חחח היה מאוחר ולא היה מה ליראות בטלויזיה , הנפילים , אממממ,,,...וקולבוטק .. ספר\עיתון\כתבה כלשהי? הגל , זה דווקא נחמד , סיימתי אותו ביומיים ...... חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? יום שנייי ההופעה , אא היה הכיכייף שיש , קניון חייפה מקום נידח , מההוא עושה שם כל הזמן?!:SS והגראנד , הצטלמנו עם דניאל בן חיים , לא להיט [[[[ : הוא חתיך . חח ראינו את מירים טוקאן באוטובוס ,,.DD ;;;;; .. וגם איתה הצטלמנו אני וחן [[: נאאממ רביעי חמיישי ימים נידחים , מקווה היום לעשות משהו (:) משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? שתיהיה שביתה אמן אמן אמן זה כ''כ יעזור לי :]]]] ,,.. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אממ להתחיל ליקרוא את הספר באנגלית ביידייעה שיש שביתה ואני יצליח לסיים אותו (:) מה קניתם השבוע? אממ ,, גלידה ,,.. אממ כרטיס לרכבת מוזל , אבל קנינו.. בקבוקק קולה (:) אאממממ,,וזההו ניראלי:O אדם השבוע? חןן כפרה עליך כמה שהיה כייף יפה שלי אני אוהבת אותך!!!1 ודלז דלזזז איך לא דלז געגועי אליךך רבים עד מאוד :] והוא כמובן תמיד הוא יהיה בליבי (:) ציטוט\סקופ\משפט השבוע? יש מלא משפטים , נילך על כמה ציטוטים :: נופרקלטי הנה מירים טוקאן , חן לוחשת אני , יווווווו הנה מירים טוקאאאאן כל האוטובוס מסתובב חחח רואים אישה עם שיער ארוך , ואני כזה מיייריים ??? היא מסתובבת כולםכזה להה זה באמת מירים DD= אמרתי להם מה אתם דפוקים תיראו השיער שלהמנקה את האוטובוס D= אני:מירים? אני, רקבשבילך באתי לקניון .. מירים:מה.? אני לא מבינה .... אני:חח בשבילך אני הולכת קניון .. מירים:אהההההה *הסתובבה* אני:מירים?! מירים:כן.? אני: אני בפורום שלך!!:)) חן ישלה בכלל פורום ?! חחחחח ואז מירים חייכה אז אמרתי לה מה את מחייכת תיראי איך את ניראתDD ;; חח ואז בקראפ , חחחחחח כמה קיללתי אואואוא..... חחחחח רואה חן רואה הכלללל הכללל בגלל שלא גנבתי לאמא:) הנהההה אנחנו הגענו דניאל בן חיים מוכה כפיים חחחחחחחחח חן:אתהה חמוד אתה.. אני: מתווווקקקק חחחחחחחחDDD ;;;;; ולסיום לא אשכח דלז בשבילך בבקשה עכברוש:))))))!! שבת אששש [:

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifחחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

נבלה D: מה הקשר רביעי וחמישי ימים נידחים?

נוופריי

New member
משנה את התמונה .. חח שישי שבת אחד

המצחייייייקים נופר Bדהה לוקו והצללללללללללל קבללללללללל חחןןןןןןןןןן B מיייייייארה זונהההההD-

../images/Emo187.gif

שיר השבוע? זה לא אני - דניאל זילברשטיין תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? אני נקרעתי מהסרטון הזה
וגם נגעלתי
סרט\סדרה\תוכנית TV? מה זה השטויות האלה ?! עם עדי אשכנזי , השורה התחתונה , האי והיו עוד כמה נראלי . . ספר\עיתון\כתבה כלשהי? כתבה על שני שחקנים מהאי במעריב לנוער ואחד מהם היה עווווווז
חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? היו מלא
משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? לגמור את העבודת שורשים ובעיקרון שייגמר כבר אני מחכה לשבוע אחרי . משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? שאני לא אצליח לגמור את העבודת שורשים
אדם השבוע? בת דודה שלי שיראל
ציטוט\סקופ\משפט השבוע? ***

../images/Emo210.gif מסכמת . [:

שיר השבוע? סינרגיה - בדד דודו אהרון - אהבה ראשונה עד לב שמיים - אבי סינוואני ועוד . תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? אין . סרט\סדרה\תוכנית TV? תשוקת הנצים אם חורגת לוסיה שלי רק אתה קוראים לזה אהבה ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ראש 1 חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? עם נופר במצלמה D; חוויה לא נורמלית חחחח משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? אמ. . כלוום . [: משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? לחזוןר לבית ספר S= מה קניתם השבוע? הרגע , שרוולון ג'ינס וממתקים D; אדם השבוע? נופר - אני אוהבת אווותך , 333> ואחותי [: ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "יאללה מכבי יאללה" חחחחח D;

../images/Emo210.gif מוסיפה לציטוט D;

אוראל : למה את כל פעם נכנסת ויוצאת במסן ? D; נופר : כי הוא נידפקק כוסעמוווווו אני יזין אותו
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifהופה הופה. מכורה לויוה אה ?!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כמוני : ]

למעלה