סיכום שבועי

O דילב O

New member
../images/Emo27.gifסיכום שבועי../images/Emo37.gif

שיר השבוע? תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? ספר\עיתון\כתבה כלשהי? חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? מה קניתם השבוע? אדם השבוע? ציטוט\סקופ\משפט השבוע? שבת שלום : ]

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifעונה.

שיר השבוע? עומד על צוק - היי פייב
עברי & בית הבובות. תמונת השבוע? >> התינוק שלי
סרט\סדרה\תוכנית TV? סרט: סוד הגן הנעלם 2. סדרה: בובות , תשוקת הנצים , האי. תוכניות: אמא יקרה לי, מחפשים אהבה , מי רוצה להיות מליונר. ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ספר: ילדה טובה. עיתון: ראש1 ושל יום שישי. חוויה שעברתם השבוע ? לא משהו מיוחד. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? מעדיפה לשמור לעצמי : ] משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אין. מה קניתם השבוע? 2 חולצות מפוקס. אדם השבוע? אבא D = וחברה שלי. וכולם ( = ציטוט\סקופ\משפט השבוע? - שבת שלום : ]

MaStuLa76

New member
הדפוק הזה עושה לך טוב.

שיר השבוע? שירים של ירמי קפלן,של יוני בלוך,ושל עברי לידר. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?בובי
סרט\סדרה\תוכנית TV?האי,פטיטו.ההורים שלי חייזרים.תשוקת הנצים. ספר\עיתון\כתבה כלשהי?עברי לידר בסופשבוע!
סגנון! ורייטינג. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?עם חן ואלירן. ועם רעות המדהימה הזאת!
משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?לא עניינכם. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע?שתגמר השביתה. מה קניתם השבוע?ספר.וצעיף. אדם השבוע?רעות
,דנית ועינב שלי
,וחנוש.:) ציטוט\סקופ\משפט השבוע?"מה מה לא הבנתי" , "מה איפה" XDD אני:מאמ ספרי לי בדיחה. עינב:פעם היה איש, הלך הלך הלך הלך הלך ראה שניצל תירס ואכל אותו. XDDD "מאמ את פאקצה" -- פלופ הזנותית [:‏ (‏PM‎ ‏03:30)‏ : בלופ פלופ הזנותית [:‏ (‏PM‎ ‏03:31)‏ : אני חייבת לאלירן שקל Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏03:33)‏ : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏03:33)‏ : על מה? פלופ הזנותית [:‏ (‏PM‎ ‏03:34)‏ : הוא קנה לי מסתיק פלופ הזנותית [:‏ (‏PM‎ ‏03:34)‏ : הוא לא אמר לי פלופ הזנותית [:‏ (‏PM‎ ‏03:34)‏ : להחזיר פלופ הזנותית [:‏ (‏PM‎ ‏03:34)‏ : אבל פאדיחה פלופ הזנותית [:‏ (‏PM‎ ‏03:34)‏ : הטמבל רצה להביא לי 10 Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏03:37)‏ : כולה שקל יא טיפשה פלופ הזנותית [:‏ (‏PM‎ ‏03:38)‏ : אבל לא נעיםם Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏03:39)‏ : לכי שני על האף מסתיק XDDD

MaStuLa76

New member
עוד ציטוטים :)

Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:55)‏ : מאמ ענץ' מאמ' [:‏ בסטאטוס ‏ מאמ & מאמ LY ענץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏02:56)‏ : מאמ בידיוק חשבתי עליך מאמ Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:56)‏ : גמאני מאמ Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:57)‏ : דנית שלחה לי שניק הלחיצה אותך Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:57)‏ : היא גנבה לנו אותך ]: ענץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏02:57)‏ : נכון מאמ , איך יכולת ? :[ Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏02:57)‏ : מאמ , אני אמורה לשאול אותך את זה -- מאמ' הזונה [: 15:05:06: לאלאלאלאלאאאאאאאאאאאאאא לא הגיוני כמה כמות של שכל יכולה ליהיות נמוכה כ"כ לא יתכככן דניתייי [[: 15:05:16: ועוד בכזה מצצצצצצצצצח !!!!!!!!! -- מאמ' הזונה [: 15:00:33: לולי & חנע & אלוש & עינב = מתה עליכן [: ווואי הלחיצה אותי . דניתייי [[: 15:00:50: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שירה עושה לי "היא גנבה לנו את מאמ" מאמ' הזונה [: 15:01:13: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחח ממממש , פעם מזה רבתי איתה D; -- "עדיין רודף אחרי המורים בהפסקות יא חננה?" לא אני לא יכולללללללללללה D; די זהו. זהו באמת. טוב עוד אחד! Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏01:59)‏ : פאקציזם. נירית אחותי ‏ (‏PM‎ ‏02:00)‏ : פאקצווש ?! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זהו. עזבו אותי. D= טוב אחרון. Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏01:56)‏ : היא הגיבה לך [= Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏01:56)‏ : דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏01:56)‏ : תשאלי אותה אם היא הזאב הרשע מכיפה אדומה Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏01:57)‏ : דנץ' מאמ' [:‏ (‏PM‎ ‏01:56)‏ : "סבתא , למה יש לך מצח גדול כל כך ?! " נירית אחותי ‏ (‏PM‎ ‏01:57)‏ : ח ח ח "נפלתתי" XDDDDDDDD בייD;

lililulu

New member
עונה [=

שיר השבוע? j. Holiday - Bed , קובי אפללו - ים הרחמים תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? אין סרט\סדרה\תוכנית TV? השיר שלנו 4 ספר\עיתון\כתבה כלשהי? מעריב לנוער, ידיעות עוד לא קראתי... חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? יום שבת היה טרמינל חלש אבל נחמד, ראשון היה סתם, שני נחמד, שלישי משחק טוב, רביעי-חמישי לא זכור לי משהו מיוחד והיום הייתי ביריד המותגים והיה נחמד ביותר :) משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? כלום נראה לי [: משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? שיגמר השביתה מה קניתם השבוע? כרטיס למשחק, אתמול אמא ואני הלכנו לבזבז תלושים אז קנינו כסא חדש למחשב, קומקום וכריות והיום ביריד קניתי חולצה של אדידס וצעיף של אוניל אדם השבוע? אחות שלי, חברה שלי ציטוט\סקופ\משפט השבוע? וואי היה אחת השבועות היותר מצחיקים שלי...אבל לא עולה לי עכשיו כלוםD;

נוופריי

New member
...,"ועל בניך ועל תיקוות שנישכחו ..........."

שיר השבוע? אין לי כוח לפרט [[; תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? > אכן . סרט\סדרה\תוכנית TV? אממ חח אתמול אחותי ראתה פה האולפן D ; זה היה מצחיק . חח , והיה לפני זה סיגדרה ראיתי ועם תותי פיספוסים חח ,ורציתי ליראות אמא יקרה לי , אבל דודי היה בטלפון . דביל . ספר\עיתון\כתבה כלשהי? אממ , שקט חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? חחח היו עם תותי החיים שלי תותי? אני אוההההההההההבת אותך כ''כ [; משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? אשמור לעצמי D ; חח סתם , אממ מהאני מחכה חח , אולי ליסוע לטירה? חח יש מצב שזה יהיה אחד הדברים שאעשה השבוע . משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אשמור לעצמי כןן , כן אשמור לעצמי D ;חח סתם , שלא תיהיה שביתה אמא שלהם בגבסץ מה קניתם השבוע? מה קניתי , שומדבר אדם השבוע? תותתתתתתתתתתתי? אני אוהבת אותך כ'''''כ חיים שלי ורינתיי הבוביק הקטנה שלי . ציטוט\סקופ\משפט השבוע? חח "אתה רוצה [בנקבה] לבוא ??" "ללאלא , רוצה [בזכר] לבוא אליי" המורה.:" אהה לאלא את זה לא למדנו DD;" "את זונה , וגם אמא שלך זונה וגם סופי זונה ומה שאומר שאת בת בת זונה.:]" D: קוייייינטיר שלי חחחחחחחחחחחחחחחחח וכל מינייייי היווו ויוו של מי המכיר חישוב??D:...... ח אמא זה מחשבון קיצר תותיאהבת חיי

נוופריי

New member
אה קניתי חולצה של בלינד ליייייגה [;

ומה שאני מחכה יום שני ברית לטושי שלי [;

../images/Emo15.gif עוונה :)

שיר השבוע? כבר לא-הראל מויאל. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? אני >> סרט\סדרה\תוכנית TV? האי, נולד לרקוד, פיספוסים ספר\עיתון\כתבה כלשהי? -- חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? ^^ משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? לא מגלללה
[[[[[: משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? בוחן \: מה קניתם השבוע? לא זוכרת D; אדם השבוע? ציטוט\סקופ\משפט השבוע?

כל אחד הוא קצת אפס

שיר השבוע? למיואשים יש רק גורל,אלפי אנשים,שלוליות-אביב גפן. כמה דיסקים של היהודים וברי סחרוף תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? פאק היה מלא מיכאלה,קרב סכינים,אמא יקרה לי,המשחק אתמול מול מלאגה חח פאק אני רואה הרבה ערוץ 10 האי,נולד לרקוד,נמלטים,בנות גילמור,הגבר המושלם,מותק הילד השתגע,חילופי נשים,8 כללים פשוטים,החיים על פי Y עונה ראשונה שידורים חוזרים><" ספר\עיתון\כתבה כלשהי? משום מה התחלתי לקרוא מהתחלה את ילדי יום ראשון של אביב.לא ברור לי למה. ו-7 לילות.. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? אימצתי גור.פאק אין לו עדיין שם.הגעתי למסקנה שאני לא יודעת להחליט.מסכן.אני קוראת לו "כלב"!XD הצעות יתקבלו בברכה.. יופיהו.נאמ.נתניה ראשון,שני וקצת שלישי היה צחוקים של מוץ'. וברביעי סוף סוף בזבזתי את כל הכסף של היומולדת:):):) היום יריד המותגים וכמעט נשברו לי הרגליים. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? חח אני לא יודעת אם שווה לחכות לזה אבל..מחר אני הולכת עם דודה שלי המורה וכמה בנות דודות תיכוניסטיות לכיכר רבין להפגין למען החינוך!אז מה לפחות מוקי כנסיית השכל וגבסו שם:) משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אין לי מושג. מה קניתם השבוע? מלא.טוב נפרט בקטנה. מהיריד-הרמתי לפריסטייל את כל הדוכןXDDDD קיצור קפוצ'ון אחד ממש מגניב ועוד כמה שטויות צעיף של אוניל[אה עמית!]D: תיק שק. וביזבזתי את כל הכסף שנישאר לי מיום הולדתי על דברים משוק נתניה המגניב ביותר=מלא דברים. אה וגלידת וודקהXD אדם השבוע? דה שנעמה. הומו שלי קטן ומפגר
. ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "זה מתחיל מחשיש ונגמר בהירואין! את תתמכרי לזה! אהאהאה מה את לא רואה את החורים הנההה.הנה פה הזרקתי אתמול ופה שלשום ופה...XDDDDDDD " "תקראי לכוסון היצ'קוק. אה? כן נו הוא כלב מפחיד. סתמי הוא מושי.הוא שונא רק אותך כי את אפלהXD" "הומפףף........ מה אמרת? הומפף. *הלם* מה זה? לא יודעת." D: "מאמא אתה!!!!1 כן.ככה אומרים. חחחחחחחחחחחח זה ממוטה. מ-מ-ו-ט-ה. כן,זה מה שאמא שלך"DDD: "אמאל'ה ככ יפה,יפה יפה,יפיפייה,אמא כוסיתתתתתת!!!!!!!!!!!! די.יואו אני מזדיינת פה מרוב צחוק די תמשיכי"
"

../images/Emo135.gifאני פשוט שונאת את תפוז . ><

שיר השבוע? אין לי כוח להזכר . [: תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? פאטיטו . פספוסים . עם אלי יאצפן . ו ... לא זוכרת . ספר\עיתון\כתבה כלשהי? כתבה על גל גדות . על בן ארצי . ומה שקראתי בידיעות אחרונות ועיתונים מקומיים . חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? בחמישי . XD משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? לא משנה . P = משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אין דבר כזה . >< מה קניתם השבוע? שלוש צמידים . שתי סיכות כאלה לקלמר ולתיק . שתי מחזיקי מפתחות , אח קוראים לו מאור וכיף לגעת בו . XD ברד ועוד פעם ברד כמובן . עיפרון שחור . חגורה . ועוד כל מיני שטויות . אדם השבוע? עדן ודנה - חברות שלי . [: ציטוט\סקופ\משפט השבוע? קול מאיים: עדן דנה ומיכל !!!!!!!!!!!11 *שלושתינו קופצות* הקול המאיים [
]: מהאתן עושות פה ?? אנחנו: *מגמגמות + מפוחדות* --- המאיימת: "מיייייייייייכל [ !!!!!!!!! ] היום ראיתי אותך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11" אני: וואללה . O = --- איש 1: אתה יכול לבדוק את זה במחשב . איש 2: אני אין לי מחשב , יש לי מחשבון . זה אותו דבר ? XD *אני מתפוצצת* --- *אני נחנקת* אימא: תרגעי תרגעי . את בסדר ??? מה בלעת את הקרחייה ??? *אימא סותמת לי את האף מתחילה לחבק אותי..........*
*אני נחנקת ותוך כדי צוחקת* --- לא זוכרת . :)

../images/Emo135.gifאה נכון . ../images/Emo6.gif

רגע סיפרתי לך על בובספוג ? XD אני יספר לך עכשיו באיסי . D = בואי נדבר ב
. D;

../images/Emo210.gif תפוז חראאא , קרס שששלחתי . S;

שיר השבוע? ישי לוי - ריקוד רומנטי וכמה שירים בודדים מהיי סקול מיוזיקל שכתבתי מקודם ואין לי כוח לכתוב שוב D: . תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? איין <_< סרט\סדרה\תוכנית TV? סדרות : התחלה חדשה לוסיה שלי אם חורגת משפחת פיירו - סדרה מצחייקה אבל מפסיקה לראות כי מחר מתחיל בובות . שיכורה מאהבה קוראים לזה אהבה תשוקת הנצים . תוכניות : עדי אשכנזי רק בישראל בובות המקום ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ראש 1 חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? בכיתי S: - נחשב ?! הבנתי מה זה חברות SS; לא כ"כ חוויה ,, סוג של . . משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? שירד גשםם מחכה לזה בטטייירווף D; . משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? שאני שוב יפגע מהן S; מה קניתם השבוע? מממ . . . שידרגו תפון - נקרא ? DDD: אדם השבוע? נופר , מריה . כל השאר -חארות- S: ציטוט\סקופ\משפט השבוע? עדיף אמת על שקר גם אם היא הכי כואבת בעוולם ,, מי אם אני , שמבינה בזה |;

עונה :]] [באיחור?!]

שיר השבוע? *kiss kiss -chris brwon ft.t pain *אמונה-כפיר אפשטיין ועוד מלא שאין לי כוח להזכר.. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?
כרגיל. סרט\סדרה\תוכנית TV? נמנמנמ המרוץ למיליוןןן O: היה מפגר ביותר השבוע, שיכורה מאהבה ספר\עיתון\כתבה כלשהי? שומכלום. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? שיחות עם תותי ושנירר :]] משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? לאאא שידוע לי D: משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? כנ"ל ^^ מה קניתם השבוע? אין לי כווח להזכר D: והיו כמה אדם השבוע? תותייי
,ושניר [; ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "יש לו משהו מציק בפה, אין לו שפתיים,יענו יש. כןן נו כמו אסי" D:;; "הילה רואה האולפן, צריך לשלוח אותה ואת אנדריי לשם" D: "שניר מתקשר..ביי חח ככה בשביל שניר,אין בעיה שיקבל גידור באצבעות הקקה הזה" חחחחחח אין על אמא תותייייייי

נוופריי

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:DDD היא באמת ראתה חחחחחח ובאמת ישלו שפתיים כמו של אסי :S גאד , לא רוצה להזכר בשפתיים שלו DDDD;

מסכמת ../images/Emo88.gif

שיר השבוע? 'אפילו ששריפות' - הראל סקעת תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? עם חברה שלי נופר
סרט\סדרה\תוכנית TV?"האי" ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ראש1 חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? בר מצווה של בן דודה שלי , יום הולדת לחברה שלי משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? לצעערי אין כלום משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? למזזלי אין כלום מה קניתם השבוע?
אדם השבוע? המשפחה שלי , חברות שלי נופר קארין וזיו
ציטוט\סקופ\משפט השבוע? הווו יש יותר מידי

למעלה