סיכום שבועי

O דילב O

New member
../images/Emo27.gifסיכום שבועי../images/Emo37.gif

שיר השבוע? תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? ספר\עיתון\כתבה כלשהי? חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? מה קניתם השבוע? אדם השבוע? ציטוט\סקופ\משפט השבוע? שבת שלום : ]

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifעונה.

שיר השבוע? עומד על צוק- היי פייב. עברי, בית הבובות, אמיר פיי גוטמן. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? >> נסיכות קיימות מה חשבתם !? סרט\סדרה\תוכנית TV? תוכניות: תשוקת הנצים, מחפשים אהבה, המראה, מונית הכסף, גומרות הולכות. סרט: ארבעת המופלאים, הדייט של ג'ין. ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ספר: ילדה טובה. עיתון: ראש 1, עיתוני שישי. חוויה שעברתם השבוע ? לא זוכרת. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? יומולדת לסבתא שלי :) הכנתי לה מתנה חבל על הזמן 3 > מה קניתם השבוע? 5 חולצות, מעיל, מנורת קריאה לספרים
, מתנה לסבתא ביום ראשון. אדם השבוע? לא מישהו ספציפי :) פוטי החמודה

MaStuLa76

New member
"לקום בבוקר קצת מוקדם,אל תהיה אחד שסתם,שומר

דברים במגירה , מפגין קשיחות שאין ברירה.." שיר השבוע? כפיר אפשטיין - תצעק. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?
סרט\סדרה\תוכנית TV?האי,פטיטו,ההורים שלי חייזרים.וזהו. מה שאני רואה ברגיל [: ספר\עיתון\כתבה כלשהי?עידו רוזנבלום ברייטינג
חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?יום ראשון באתי לחן,יום שני היא אליי,יום שלישי עם רעות,יום רביעי הייתי בחיפה..וזהו. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?לא נריאה לי שיש. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע?שתגמר השביתה. מה קניתם השבוע?נעלי בית לחורף.
מפרווה ורודות פוקסיה מושיותD; אדם השבוע?עינבי,דנית,רעות וחן
ציטוט\סקופ\משפט השבוע?"מי מעוניין ללטף זחל??" "את יודעת , חשבתי שאין דבר כזה הגדלה בזין.. והיום התברר לי שכן. אז שלחתי את עינב לעשות. ואז היא אמרה לי שאין לה זין בכלל. אז אמרתי לה מה יש לה ? היא אמרה שאין לה כלום שם." - חן_וזהו
‏ (‏PM‎ ‏11:24)‏ : חח אני צריך ליראות שהן אוהבת אותי ..במציעול.. ולא באיסיקיו.. Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏11:25)‏ : מה זה מציעול? מצעים? או שניצל? חן_וזהו
‏ (‏PM‎ ‏11:25)‏ : שניצל - Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏11:10)‏ : אתה הכנסת אותה להיריון?!?!?! חן_וזהו
‏ (‏PM‎ ‏11:10)‏ : לא חן_וזהו
‏ (‏PM‎ ‏11:10)‏ : חח Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏11:21)‏ : אתה כן חן . אני לא מאמינה עליך! Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏11:21)‏ : אתה תנטוש את הילד שלך?!?! Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏11:21)‏ : אז מה אם יהיה לו כינים Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏11:21)‏ : איזה רשע! - דניתייי [[: 23:13:45: אם תשמע מחר על התאבדות .. תדע שאתה אשם !!!!! חן המכה !$% 23:14:05: מה המספר טלפון שלך? דניתייי [[: 23:14:19: אפס חמש שתיים דניתייי [[: 23:14:25: אחד אחד אחד דניתייי [[: 23:14:28: ואין שם אף אחד - "אני לא זונה" "את כן" "אני לא" "את כן!!!!!" "אני לא" "סתמי" ויש עוד מלא :)

../images/Emo15.gif עוונה :)

שיר השבוע? כל השירים של דניאל בן חיים P: תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? מליאור שליין, יפה שלי הוא
>> סרט\סדרה\תוכנית TV? האי, בובות, פיספוסים ספר\עיתון\כתבה כלשהי? -- חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? הייתי בצילומים של התוכנית ליאור שליין וראאאיתתתי אאאאאאאת דניאאאאל בן חיים החתיייייך, כפרעליו -555- [וגם את בועז מעודה וחן אהרוני חח] משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? נממנמנ , משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? בוחן חח . מה קניתם השבוע? צ'יפס ועוד D: אדם השבוע? דניאל בן חיים
ציטוט\סקופ\משפט השבוע? " דנייייאאל דניאאאאאאא דניאאאאל........ !!"

בתוך ארון את ילדותה הרחוקה עברה..

שיר השבוע? אלה,בסוף תבכו,ג'קי-היהודים. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? האי,מיכאלה,האנטומיה של גריי,עקרות בית נואשות,בנות גילמור,נמלטים,המשחק אתמול של מכבי:) ספר\עיתון\כתבה כלשהי? כתבה ב-7 לילות על דנה פרידר..רייטינג+פנאי פלוס. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? ראשון,שני,שלישי,רביעי,עם ג'וני,אלדד,יוח הדביל,וליאור.היה ככ מצחיק. בקיצור רוב השבוע הייתי אצל חן והמון בבית של ג'וני. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? נונה עוברת דירה ווווווווווואו!
אהבת חיי|ריר|&%*()&* חתונה לבת דודה שלי:]] אה ונתניה ואור עקיבא כמובן כמובן..!:):):) משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אין כזה. מה קניתם השבוע? שמלה,נעלי בית של פו+פיג'מה של פו. אדם השבוע? נונה שלייי|ריר|^%&^*)
אלדד,ג'וני,יוח,יהרדני. ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "יאללה צאו מתנוחת הכפית שלכם מתחילים לבשל.. וואט דה פאק?מה השעה?שיואו רבע לתשע.איפה אתה חי ג'וני? סתמו תפה מכינים כדורי שוקולד. חחח מה יש לך אחי מה ניראלך אנחנו תכנית בישול?"XDDDDDD "עוד שניה הברק הזה הופף אותי לדג חשמל..בררר" "איך פרחות רוקדות במועדונים? איך? נצמדות אחת לשניה,נמרחות אחת על השנייה לפי קצב המוסיקה.. ותשאלו איך ערס מתחיל עם פרחה.. איך? בא אליה מאחורה ומתחיל להיצמד אליה ולרקוד..שהיא תרגיש תזין שלו"
"מה האי? האו?האי?האוווו האווווו. סתמי מה את כלב"

עונה ../images/Emo13.gif

שיר השבוע? אאבא -שלומי שבת, אתה חזק- סאבלימינל חכי עוד רגע-סגיב כהן וזהו.תמוותו לא זוכרתעוד D; תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? איך נופר אומרת, אחלודוורבוקק דיבוקקקק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סרט\סדרה\תוכנית TV? תשוקת הנצים,יום בחייו - סאבלימינל ספר\עיתון\כתבה כלשהי? כלום שום כלום מי קורא עיתון בכלל D: חבל על ה5.60 ש"ח חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? חוויה,אממממ שום דבר. כרגע חוויה מינית עם תותי. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? מפגש עם משפחת תאקט.ואני שונאת אותכם. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אין שום דבר מה קניתם השבוע? את המוח שלכם בקופסת שימורים., אדם השבוע? תוותיי כפרה עליי , חן הלכה להביא לאכול D;; חחע , תנוחו אש ציטוט\סקופ\משפט השבוע? קובי:נופר תגידי יש לך נעלי עקב להלוות לי למחר ואני יחזיר לךם ? אני:חח לא מה לי ולנעלי עקב ?DD;; קובי:שיטט הרסת לי את כל ההופעה למחר ,D;; ביי שבת חרא שיהיה לכם .

../images/Emo210.gif שבוע טוב . :)

שיר השבוע? ישי לוי - ריקוד רומנטי Mika - Relax, Take It Easy Offer Nissim ft. Maya - In Your Eyes אייל גולן - הוזה אותך מולי שירים של הייסקול מיוזיקל . תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? יש , אין לי כוח להעלות . S; ^-^ סרט\סדרה\תוכנית TV? בובות המקום אםהחורגת פאפי ריקי משפחת פיירו קוראים לזה אהבה תשוקת הנצים התחלה חדשה לוסיה שלי מכורה לויוה אני , האא ? :D ספר\עיתון\כתבה כלשהי? שומדבר :)) חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? סתם , גיליתי מה זה חברות בחיים ,, סווג של חוויה SSS= משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? כלום .. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? ללכת לבצפר S; מה קניתם השבוע? מגפיים , ממתקים לאחיותי - אני בדיאטה :) אדם השבוע? אני בזכות עצמי :) מיכל והדר . כל השאר חארות S; ציטוט\סקופ\משפט השבוע? אין . <_<

../images/Emo215.gifמסכת . :)

שיר השבוע? אמ , אין לי כוח לרשום . תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? המראה . מונית הכסף . פאטיטו . האי . ולא זוכרת . :) ספר\עיתון\כתבה כלשהי? על בקי גריפין . חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? יום ראשון . [: יום שני ההופעה של מויאל והקספרים . ומקודם - ראשל"צ . P = משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? אמ , נראה כבר . :) משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? - מה קניתם השבוע? גלידה . כרטיס . ואמ , לא זוכרת . P = אדם השבוע? אף אחד . P; ציטוט\סקופ\משפט השבוע? אין לי כוח להיזכר , אבל דווקא היום היה מצחיק . XD

lililulu

New member
אני :)

שיר השבוע? Soulja Boy Tell`em - Crank That (Soulja Boy) בא הביתה - עידן יניבD: תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? לא ולא סרט\סדרה\תוכנית TV? מיכאלה, השיר שלנו, הלילה עם ליאור שליין (מעודה היהD=) ספר\עיתון\כתבה כלשהי? קול השרון או איך שלא קוראים לעיתון הזה של כפר סבא...היה שם כתבה על דודה שלי חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? ראשון שני שלישי לא זוכרת מה היה...רביעי היה טוב במיוחד בסנדוויץ' בר ברמת ישי מומלץ ביותר טעים שם נורא...חמישי לא זוכרת שישי היה חזק ביותר למרות שהייתי בבית רבע שעה...ואתמול היה בסדר כזה... משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? בע"ה תיגמר השביתה ויהיה את המשחק לזכר בן דוד שלי..ויום שלישי דורי אסף חוזר לשחק!!!!!!!!!!! אבל רק 15 דקות מותר לו כי הוא עדיין מחלים...ולא יודעת מה עוד משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? לא יודעת... מה קניתם השבוע? כלום נראה לי אדם השבוע? הוא?
ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "מה הולך איתו?!" "אה אל תשימי עליו הוא מחוק לגמרי" D; ועוד מיום שישי

../images/Emo108.gifמסכמת:]

שיר השבוע? Las Divinas-Patito feo תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?-->
סרט\סדרה\תוכנית TV?התחלה חדשה,הסערה,אם רק תסתובב,משפחת פיירו,החיים היפים של זאק וקודי,פטיטו,WWE. ספר\עיתון\כתבה כלשהי?ראש 1. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?--- משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?אמממ..אין.. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע?גם אין.. מה קניתם השבוע?נעליים,חולצות לבית ספר ומעיל. אדם השבוע?באטיסטה,רנדי אורטון,אחותי,בת דודה שלי , ואוראל. ציטוט\סקופ\משפט השבוע?--

למעלה