סו"ש שוס

maiky17

New member
../images/Emo29.gifסו"ש שוס../images/Emo9.gif../images/Emo29.gif

איך היה השבוע באופן כללי? קניית השבוע: ספר/סרט/שיר השבוע: ציטוט השבוע: הצלחת/אכזבת השבוע: מחמאת השבוע: קניית השבוע: הבילוי של השבוע: סתם משהו שבא לי לספר: מלך השבוע: שלושה דברים שגרמו לי לחייך השבוע: השאלה ההיפותטית של השבוע - אם הייתם יכולים להעלים את כל הדברים השליליים שבעולם בהנפת השרביט שלכם - הייתם עושים זאת? (זכרו, לשאלות מהירות יש להשיב תשובות איטיות): תוכניות לסופשבוע: בשבוע הבא, מצפה ל...:

Russet

New member
או- חיכיתי לשרשור הזה...

איך היה השבוע באופן כללי? זוועות- אני לא באמת שורדת את התפקיד הזה עם הלימודים ועם ארגון החתונה קניית השבוע:תיק יפיפיה בכלום כסף ספר/סרט/שיר השבוע: סדרה- ללא עקבות ציטוט השבוע: 'יו כמה משימות יש לך,את חייבת ללמוד להשתלט עליהן'- כל צוותה אחמשי"ם יורה לי משפטים כאלה ולא מבין שגם הם היו ככה. הצלחת/אכזבת השבוע: הצלחה ואכזבה יחד- הבחור התקבל לכמה מקומות עבודה שווים במרחק של שעתיים נסיעה מהבית, כמה אירוני שדווקא לפי החתונה נאלץ לגור יחד רק בסופי שבוע מחמאת השבוע: אמרו לי אתמול שכשכל הצוות היה ביום כיף והמנהל שאל את מי הם רוצים לראות איתם בצוות הם אמרו שאני- אני חושבת שזו מחמאה טובה. קניית השבוע: פעמיים?..לא היה לי זמן השבוע בכלל- הייתי כל יום בעבודה ובלימודים 4 ימים מתוך 5 הבילוי של השבוע: הערב- באים 8-9 חברים לארוחה ואז לדרינק סתם משהו שבא לי לספר: כ"כ כיף לי להבין שאנחנו מתחתנים- לא בגלל השמלה, החופה והגן אלא בגלל שזה הוא, בגלל שמצאתי את הבנזוג האולטימטיבי עבורי ובגיל יחסית צעיר מצאתי אותו בגיל 22 מלך השבוע: מרצה שלי שלח לנו מייל- אולי זה מתאים יותר לציטוט השבוע אבל שיהיה: 'עקב התשישות שכחתי לשים לכם את העבודות במזכירות אל תחפשו אותן שם אני אמסור אותן בתחילת השבוע' ועוד פעמיים בהפרש של שעה! שלושה דברים שגרמו לי לחייך השבוע:אחותי- שלחה לי הודעה שהיו בסופרלנד ולא היה אפשר לקחת אותי, הכלבה שלי שרצה רונדלים עם כלבה שאנחנו מחפשים לה בית אתמול כל הלילה, אבא שלי שמבין איך להתנהג איתנו ולהנות מהילדים שלו. השאלה ההיפותטית של השבוע - אם הייתם יכולים להעלים את כל הדברים השליליים שבעולם בהנפת השרביט שלכם - הייתם עושים זאת? (זכרו, לשאלות מהירות יש להשיב תשובות איטיות): לא. תוכניות לסופשבוע: ארוחה פצצתית היום ומחר רביצה בבריכה בשבוע הבא, מצפה ל...: עומס מטורף.

אחח... איזה כיף שהפינה חזרה ../images/Emo9.gif

איך היה השבוע באופן כללי? שבוע לא רע, למרות מריבה גדולה באמצע השבוע אבל הכל תוקן והסופשבוע בכלל מצוין
קניית השבוע: 3 חולצות ממש יפות בפוקס- יש מבצע שווה על חולצות: 3 במאה
ספר/סרט/שיר השבוע: "אל תתעסקו עם הזוהאן"- סרט לא רע בכלל
. ציטוט השבוע: "יש לך אסיפת הורים בשבוע הבא", כבדרך אגב וזאת האסיפת הורים הראשונה שאני מעבירה, מפחיד לגמרי
. הצלחת/אכזבת השבוע: הממ... היה לי הספק יפה של עבודה לשבוע הזה
. מחמאת השבוע: שאני אהיה גננת טובה ואם טובה
הבילוי של השבוע: הבילוי הכי טוב- סתם להיות בלי לחץ עם הבנזוג, הסתובבנו קצת בקניון, עשינו סידורים והכל בלי לחץ לשם שינוי
. סתם משהו שבא לי לספר: אממ... מפחידה אותי קצת העובדה שאני הולכת להיות גננת, זה מלחיץ משהו אבל מצד שני גם מרגש... מלך השבוע: הבחור שמלווה אותי, מעריך, מחמיא ודואג לי. שלושה דברים שגרמו לי לחייך השבוע: א) הבחור ב) התינוק שמטפלת בו ג) העובדה שהצלחתי לנסח לעצמי ובכלל את הגישה החינוכית שלי, גרם לי להרגיש שלמה עם עצמי ועם הרצון שלי להיות גננת. השאלה ההיפותטית של השבוע - אם הייתם יכולים להעלים את כל הדברים השליליים שבעולם בהנפת השרביט שלכם - הייתם עושים זאת? לא, כי אז היה משעמם בעולם ולא הייתי מעריכה את הדברים הטובים שקורים, ולא הייתי יכולה להיות מי שאני, כי לומדים מדברים רעים שקורים לנו. תוכניות לסופשבוע: להנות ולהיות רגועים וביחד
בשבוע הבא, מצפה ל...: הרבה הכנות שמתחילות לקראת תחילת העבודה בגן
.

למעלה