שרשור לבוּש

Little Boobie

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo26.gifשרשור לבוּש../images/Emo36.gif../images/Emo29.gif

כי אין כזה כבר הרבה [?] זמן... (פעם ראשונה שאני פותחת שרשור חדש
)

yAeLuShA

New member
../images/Emo54.gifחחחחחחח

חולצת טריקו עם דגל אמריקה, עגילים דבוקים אחד בצורת קוביה ואחד בצורת פרח....... שרשרת מגן דוד טבעת מאודם טרנינג שחור נו רק עכשיו קמתי!!!!!

Mical the III

New member
אני ../images/Emo13.gif ../images/Emo121.gif

חולצת הדפס ורודה-לבנה, מכנס שחור עם כל מיני רוכסנים ושות', שרשרת של הסמל של מכושפות (^^) צמיד עם תליון לב. ובלי משקפיים
אני באמת צריכה לשים אותם... בעיקרון אסור לי לקרוא/לכתוב/להיות בלי

באמת כדאי שתרכיבי אותם. ../images/Emo25.gif

אח"כ המספר מתחיל לעלות, וזה סיפור.

NTsAn

New member
אופטומטריסט (ככה כותבים נכון?!)

אחד אמר לי שזה שטויות..

זה ממש נכון, שאם את לא../images/Emo60.gif

מרכיבה משקפיים מלא זמן, המספר שלך גדל
, אני לא הרכבתי משקפיים במשך בערך 3 שנים (רק פה ושם לטלויזיה ולכיתה) והמספר שלי גדל מבערך חצי ל- 5 ומשהו
.

NTsAn

New member
וואלה?! מעניין...

אבל איך? מה, כאילו מאמציפ ת'עיניים?

ככל שאת מאמצת יותר את ההעיניים

ככה המספר שלך גודל יותר וגם מחשב וטלוויזיה יעשו את העבודה.

כשאת ללא משקפיים../images/Emo22.gif../images/Emo60.gif

את מאמצת המון את העיניים
. תחשבי על זה רגע, את רוצה לראות משהו ממש קטן, את לא יכולה לראות את זה מרחוק, את חייבת להתקרב מאוד כדי לראות וזה מאמץ מאוד את העיניים
.

NTsAn

New member
ברור...

אבל כשהעיניים מתאמצות זה מגדיל את המספר?! את זה לא ידעתי..

The Charmd One

New member
~סקופ~../images/Emo79.gif

[לאהיהלימהלשיםבכותרת
] זה נכון והכל, אבל קראתי בדיוק עכשיו ספר שמדבר על מישהו שדווקא אומר שזה שטיות הקטע שזה מגדיל, וככל שהעיניים מתאמצות יותר המספר קטן כי הן מתרגלות- העיניים הרי זה שריר והוא 'עצלן'- כאילו אם נעזור להן ונתן להן את המספר- הן לא ייתאמצו להשתנות ולהבריא. זה יכול להיות בולשיט אבל זה סתם כנראה שיכנוע עצמי, לפחות בשבילי...אני כבר 5 שנים עם משקפיים שאמורות להיות עליי תמיד ואני שמה אותן רק לטלויזיה וללוח וכאלה...וכה, אני עיוורת כמעט לחלוטין, אבל חיה עם זה כי אני לא רוצה לשים אותן תמיד. ~עד כאן אינפורמציה לא חשובה~

אנוכי.../images/Emo54.gif

עד לא מזמן- מכנס דייגים שחור חזיה שחורה גופיה שחורה, מעל חולצה לבנה תחתונים שחורים כמה צמות בשיער והכל רטוב.. עשינו אחרי הפעולה מעין יום המים. היה כיף
ועכשיו- רק חולצה לבנה שכתוב עלייה איי
ניו יורק ותחתונים. נו אני לבד בבית
ולק שחור שמסרב להתייבש.

cutey baby

New member
הכי פשוט שיש,

חולצה תכלת עם כתמים כחולים שלמעלה יש שורה של פרחים שהיו אמורים להיות עם נוצצי זהב אבל אחרי כמה כביסות גם הנוצצים נפטרו
מכנס גומי שחור עם חוט לבן כזה.. ו..זהו :| כפכפי ים כאלה..תכלת..

שמוצה

New member
שועה זה משהו סוטה.

ויש אחת במקדונלס בסנטר שקוראים לה ככה. איזה הורים רעים. -גופיה עם פסים כחולים ולבנים -מעל חולצה מכופתרת בז' עם פסים בורוד ובורדו [היא כזאאאת יפה
] -מכנסיים שחורות גזורות -גרבי ברך שחור אדום -צעיף דק כזה עם מלא צבעים פסיכודלים [?] -נעליים גדולות כאלו. -3 קוקיות [כתוםסגוללבן], ניטים וצמיד שחור מטל. -טבעת מעפנה כזאת עם 'אבן' אדומה -לק סגול מתקלף -בעיניים יש לי איפור יפה כזה שאנלא יודעת להסביר -וליפסטיק אדום כהה

למעלה