אהלן וערב אופס לילה טוב לכולם

mirisss

New member
../images/Emo3.gifאהלן וערב אופס לילה טוב לכולם

חייבת לשאול אותכם, נכון אנחנו משפחות ברוכות ילדים והכל טוב ויפה. אבל.................בדבר אחד אני לא התברכתי וזה בכמות הכביסות דיי נמאס לי וזה כשאנחנו עדיין בקיץ, אני חושבת על החורף על כל התוספות כמו: גרביים, גופיות, טרנינגים, מעילים, ציפיות לשמיכות, דיייייי נעשה לי רע. גם אצלכם הסיוט הוא כל כך גדול??????????? כל יום יש לי מכונה ופעם בשלושה ימים שתיי מכונות, ואז באים הקיפולים הפיזורים לחדרים, הפיזורים לארונות די בא לי לבכות מיאוש הלוואי והייתה פייה שהייתה מגיעה אליי כל יומיים ופוטרת ממני את הסיוט הזה, עכשיו אני מבינה למה העשירים לוקחים פיליפינים, טוב דיי אני גם קצת צינית מותר לי בשעה זאת של הלילה סוף סוף שקט הס, ותאמינו או לא במקום לקפל כביסה אני כאן אתכם במחשב. לילה טוב לכולם, אוהבת, מירי אמא של ימית, מירב, דנה וארי.

../images/Emo122.gif ../images/Emo6.gif חכי אני יביא פה צילום

של פינת הכביסה שלי... רק היום כיבסתי שתי מכונות של סדינים שהצטברו לי. דקל שלי כבר לא ישנה עם חיתול בלילה, גם כשאני שמה לה היא פשוט מורידה באמצע הלילה. אבל הרבה פעמים עוד בורח לה, וזה כשעדיין חם ועוד לא התחיל להיות קריר בלילות. ביום ממוצע יש לי 3 מכונות כביסה.

זוכרים שהבטחתי תמונה?

הנה פינת הכביסה שלי במצב סביר. לפעמים הכביסה גולשת לי לתוך המטבח ולא נשארת בפינה שלה

מירי!!! אני כל-כך מזדהה!../images/Emo24.gif

זה פשוט סיוט שאינו נגמר. ברגע שאת כיבסת כבר שתי מכונות ונדמה לך שהסל ריק, הוא מתמלא! הגדול שם את חולצת בית הספר, לתינוק ברח הפיפי מהחיתול, לגדולה ברח הפיפי בלילה, הבעל לכלך את החולצה והופ, הכול מהתחלה! לגבי הפיזורים, אני מבקשת את העזרה של הבכור, אחרת אתחרפן. לכפל, לצערי, הוא שונא בדיוק כמוני, אז בחורף הוא היה מכפל גרביים וזהו. הבת מכפלת רק מגבות מטבח.

ציפי ג

New member
איך הסל לא מתמלא לי

אני מעמיסה מכונה בערב לפני השינה. בבוקר בערך בחמש וחצי מורידה כביסה, ותולה את של הערב הקודם ומעמידה עוד מכונה. יש תורנות של הילדים שחוזרים מבית ספר מי מוריד את הכביסה ותולה את הכביסה שמחכה לו במכונה. אני מקפלת את שתי המכונות כשאני חוזרת מהעבודה. ומפזרת מיד. פשוט מיד. אחרת זה נערם ונערם ונערם ונערם ונערם (בדיוק כמו הגיהוץ שלי, שאותו עוד לא הכנסתי לסבב הקבוע).

../images/Emo45.gif ניסיתי את זה אבל

אני כל-כך שונאת להתעסק עם כביסה שלא הצלחתי להכריח את עצמי לעמוד ביעדיי.

mirisss

New member
../images/Emo6.gifאיזה כייף אני לא לבד

בסיוט הזה, סתם.............אז אני מבינה שאני צריכה להתחיל לדבר עם הבת הגדולה שלי, שתעזור קצת , בעלי לפעמים מועיל בטובו לעזור לי בנושא הוא מתחיל "בהתלהבות" וזה מהר מאוד עובר לו, אז מה צרת רבים חצי נחמה? או צרת רבים נחמה לטיפשים? לילה טוב ותודה לכולם על תשומת הלב הייתי פשוט מאוד עצבנית באותו יום אתן יודעות לפעמים נמאססססססססססססססססססססס.

כביסות כביסות ועוד כביסות

יש לי המון כביסה. אני מקפלת את הכביסה מיד כאשר אני מורידה אותה מהחבל וכך לא מצטברת לי ערימה לקיפול. את הכביסה המקופלת אני מסדרת בערמות ומניחה בפינת האוכל וכל ילד אחראי לקחת את הערימה שלו ולסדר בארון. היחידה שאני עושה זאת עבורה זו הקטנה. אני לא מצפה מהילדים לקפל כביסה אבל לשים בארון בהחלט שכן.

טוב, כשיהיו לי ילדים גדולים../images/Emo6.gif

אני מקווה לא לכפל בכלל... זה יהיה התפקיד הראשון שיעבור לאחד הגדולים כשהם יגדלו!!!!!!!

למעלה