זוכרים מה כל כך רציתי ?

מצב
הנושא נעול.

איבגי1

New member
../images/Emo3.gif זוכרים מה כל כך רציתי ? ../images/Emo3.gif

זוכרים מה כל כך רציתי ?

את הסמל של "הארגז" ! היום קיבלתי אותו !!! לאא לא הורדתי אותו מאיזה אוטובוס, הסמלים חדשים לגמרי עם מדבקה. עכשיו זה יהיה לי על הדלת בחדר

צחקן

New member
גם אני צה ! זה לא פר!.

זוכרים מה כל כך רציתי ?

את הסמל של "הארגז" ! היום קיבלתי אותו !!! לאא לא הורדתי אותו מאיזה אוטובוס, הסמלים חדשים לגמרי עם מדבקה. עכשיו זה יהיה לי על הדלת בחדר
גם אני צה ! זה לא פר!.
ב"ה (נכתב בכוונה עם שגיאות כתיב)... .

ה דרומי

New member
כמה "רובל" זה עלה לך כול הסיפור הזה

זוכרים מה כל כך רציתי ?

כמה "רובל" זה עלה לך כול הסיפור הזה

elians

New member
אננננננייי רוצצצצה גםםםםם! ../images/Emo9.gif

זוכרים מה כל כך רציתי ?

אננננננייי רוצצצצה גםםםםם!

אם לא אקבל אני אתחיל לפרק מאוטובוסים בקריה.. חחחח ברוך ה' יש הרבה אגד ו2 מטרופולין פה :) סתם סתם

איבגי1

New member
הדבקתי את זה על הדלת

אננננננייי רוצצצצה גםםםםם!

אם לא אקבל אני אתחיל לפרק מאוטובוסים בקריה.. חחחח ברוך ה' יש הרבה אגד ו2 מטרופולין פה :) סתם סתם
הדבקתי את זה על הדלת
וזה נפל מהדלקת, הדבקתי על ארון בחדש וגם מפה זה נפל ! פשוט חרא של מדבקה הכל נופל ולא מחזיק, אני לא מבין איך זה לא נופל מהאוטובוסים, עכשיו זה מודבק על פלסטיק כתום של פרטנר.

elians

New member
אני משער שהם מדביקים את זה

הדבקתי את זה על הדלת
וזה נפל מהדלקת, הדבקתי על ארון בחדש וגם מפה זה נפל ! פשוט חרא של מדבקה הכל נופל ולא מחזיק, אני לא מבין איך זה לא נופל מהאוטובוסים, עכשיו זה מודבק על פלסטיק כתום של פרטנר.
אני משער שהם מדביקים את זה
עם אקדח חום,

ה דרומי

New member
בפעם הבאה תרטיב עם סמרטוט לח

הדבקתי את זה על הדלת
בפעם הבאה תרטיב עם סמרטוט לח
את המקום שרצוי שהיה משטח ישר ונקי ואז תדביק את המדבקה ותעבור עילה שוב אבל עם סמרטוט טיפה יותר יבש.

איבגי1

New member
אני יודע !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא יודע ככה אני היתי מדביק פעם
ד.א יצא הדור החדש של א'רנג
לפני חצי שעה.
ממחר היהי ניתן לרכוש מכשירי LG 3G בסניפי אורנג' וסופרפארם במחירים ממש אטרקטטיביים ! ומחירי השיחות עוד יותר זולות מהרגיל ומכל הרשתות ! שווה לבדוק !!!!!!!

איבגי

ממחר היהי ניתן לרכוש מכשירי LG 3G בסניפי אורנג' וסופרפארם במחירים ממש אטרקטטיביים ! ומחירי השיחות עוד יותר זולות מהרגיל ומכל הרשתות ! שווה לבדוק !!!!!!!
איבגי
שילמו לך כדי לעשות פרסומת לאורנג'

מצב
הנושא נעול.
למעלה