להתעורר לקול הצפצוף...

אשדודיה

New member
../images/Emo3.gifלהתעורר לקול הצפצוף...

ביקשתי מידיד להעיר אותי השכם בבוקר....והוא שלח לי הודעת SMS...קומי השעה 6....כמובן שראיתי את ההודעה שעה אחרי...כשקמתי מעט באיחור... האם זה מסימני העידן המודרני? צהריים טובים אמיגוס:)) קרן:)

Gilliana

New member
SMS - בהחלט סממן העידן המודרני

בכלל, הנגישות הזו של 24 שעות ביממה בכל מקום על גבי הפלנטה - כאשר כל אחד יכול ליצור קשר עם כל אחד, הקלות הבלתי נסבלת של התקשורת - כן, לדעתי זהו לא רק סממן אלא גם ובעיקר ממאפייניה העיקרים של התקופה.

אלמרה

New member
וכמי שהבוקר חזר מחו"ל אני נפעם עוד

יותר מהאפשרויות של הסלואלרי שלי שישמש אותי: לשוחח בטלפון ולקבל הודעות SMS... לצלם תמונות להקליט קולות לצלם אפילו וידיו משולב בסאונד וככה: לשלוח את זה באי מייל או בהודעת מולטימדיה... ובבואי הביתה למחשב לשלוף את כרטיס הזכרון מהמצלמה ומהטלפון לחברם דרך ה- USB למחש ככוננים לכל דבר... ואני שנפלה בידי הזכות להיות בין מכריזי המחשב האישי של יבמ או אז לפני המון שנים... נזכר ב-PC עם 32KB זכרון ודיסקט בנפח 180KB היה פלא טכנולוגי והמיני מחשב היה עם קבולת זכרון של 128KB ודיסק קשיח בנפח 9MB עליו ישבה מערכת ההפעלה ותוכנות ישומיות וקבצי נתונים... אהההמממ... להנאתכם משתף אתכם בצילום של עבודות זכוכית יפות... מפראג.

Gilliana

New member
יופי של תמונה!

נראה שעשית טיול מדהים. כן, גם אני זוכרת היטב את תחילת עידן המחשבים ואת ה-PC הראשונים שהגיעו ארצה. קשה לחשוב שבעצם זה לא היה כל כך נורא מזמן, רק קצת יותר מ-20 שנה (23 ליתר דיוק). כנראה שלטוב באמת מתרגלים מהר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יופי שמישהו כאן עושה חיים

בעת שאחרים סובלים באותו זמן במים הקרים של מפרץ אילת.

אלמרה

New member
אלו חיים טובים גם כן...

ואני רציתי לאכול מנת דג טובה... בפראג הם יותר קניבאלים אוכלי בהמות דוקא... בטוח שעשית טוב לעצמך ונהנית ועל פי הצילום אני מבין שהמצלמה התת-ימית תוקנה...

כל אחד והחוזה שלו

אז מה את אומרת ג'יל? שנרחם על שני האומללים הנ"ל שסבלו כל כך?
. ואם כבר מדברים על מיחשוב. זוכרים שעד לא מזמן כיכב כאן מכשיר סופר חדשני שנקרא אטארי?
. שבת של
.

Gilliana

New member
בטח נרחם ואפילו נזיל דמעות ../images/Emo8.gif

ומה זה עד לא מזמן? לפי אילו קריטריונים של זמן? אטארי לפי דעתי נעלם מן העולם כבר לפני עשרים שנה. אני בכל אופן זוכרת אותו בשנים 3-82 פלוס מינוס.

Gilliana

New member
טוב, שכנעתם אותי...

גם אני רוצה שירחמו עלי אז הנה תמונה ממדריד...

אלמרה

New member
כולי ירוק ואכול קנאה...

שלא הצלחתי לצלם כל כך יפה כמוך את המקום. שבת שלום גיליאנה...

Gilliana

New member
תודה אלמרה!

צילמתי המון תמונות בכל רחבי ספרד. בהמשך אציג כאן עוד. שבת שלום!

שיר שחלמתי על פראג

עיר ציורית במלא מובן המילה. אמנות מהזן המשובח ביותר.

למעלה