תקשיבו לי בנות שטופות הורמונים!!

LucyMania

New member
../images/Emo3.gifתקשיבו לי בנות שטופות הורמונים!!

אני מתה על אדוארד נורטון הוא שחקן מעולה ואני לא מכחישה שהוא חתיך היסטרי, אבל זה ממש מגעיל שירשורי התומנות האלה... כלומר אני מעריכה אותו כי הוא שחקן מעולה והסרטים שלו בני זונות וכדומה אבל מזה הפולחן ריר הזה?? קצת מגעיל...
אני לא אכחיש שאני נהנת לראות תמונות שלו ... אבל בכל זאת, תעריכו אותו בגלל שהוא שחקן מעולה ולא בגלל שהוא יפה!! בנווווות!! בבקשה..

מיצי007

New member
נכון אנחנו שטופות הורמונים

אבל זה כמו כל בנאדם נורמלי. שרשור תמונות זה כי זה פורום,מותר לשרשר תמונות,ואם לא ישרשרו תמונות לא תמיד יהיה על מה לדבר
אני מעריכה אותו ראשית וראשונה על פי המשחק בלבד,תאמיני לי בגיל עשר שראיתי אותו בפעם הראשונים לא חשבתי כל כך על איך שהוא נראה,ההורמונים לא התחילו לפעול אצלי כל כך מוקדם. הוא שחקן ומוכשר ומדהים,תאמיני לי שיש פה הערכה קודמת למשחק שלו ואחר כך למראה. אני האחרונה שצריכה הטפות כאלו
הרי אחרת אם הייתי רוצה לראות תמונות של אדוארד נורטון לא הייתי חייבת לפתוח לו פורום,יש לי את כל ה700 תמונות שלו במחשב

LucyMania

New member
מעולה ../images/Emo6.gif

זה מה שרציתי לשמוע... שזה לא פורום כזה של ווסטלייף "איזה כוסונים שיו יו..." ושיש עם מי לדבר

מיצי007

New member
זה לא פורום כזה../images/Emo70.gif

תחשבי טוב. מתי ווסטלייף לאחרונה שיחקו נאצים
אף אחד לא ישתמש במילה כוסון כלפי אדוארד,לא אם זה תלוי בי
. רק מותר יהיה לשים שרשורי תמונות,זה לא מוריד מאיכותו של הפורום. לכי תצטרפי לשרשור ההיכרות.

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifאבל הוא כוסון...

מיצי,עכשיו אני יודעת שאמרת לי לשתוק...
ואהמ...זה קצת קשה לי,אני לא יכולה לסתום יותר מ- 5 דקות...
ואהמ...יש לך 700 תמונוות ?!?!??!?
טוב סתמתי לעוד קצת זמן...

מיצי007

New member
באמת,המילה כוסון זה מילה תת רמה

ואדוארד לא... וכן שיחזרתי את כל מה שנמחק לי. שזה 700+ תמונות ככה +-

למעלה