פרסומות

efrate66

New member
../images/Emo189.gifשירת נשים - צלילים מעולמות קסומים

אנסמבל הנשים "קולות שלובים" בניצוחה של רונית איזנברג מזמין לקונצרט שכולו רוחניות מיסטית: צלילים מעולמות קסומים - מוסיקה אנגלית מהולסט ועד סאליבן. משתתפים: אולגה מויטליס - נבל, רחל קירשטיין כהן - פסנתר, שושנה לבדינסקי - חליל, בני הנדל - קריין. כנסיית בית החסד, חיפה, שבת, 21 ביוני, שעה: 20:30 כרטיסים במתנ"ס תל מונד: 09-7963515 70 ₪; 60 ₪ לחברי הלל ולזכאים.

קורס אמנות הדיוק הפנימי בפרדס חנה, ממחר 20:00

אמנות הדיוק הפנימי – תחילתו של שינוי סדנה לרכישת יכולת התפתחותית בחוויה קצרה ועדינה http://farm4.static.flickr.com/3029/2575323253_1293f52c7a_m.jpg הקשיים בחיינו הם הכלים שלנו לשינוי כשנסכים להתבונן בהם ולקבלם כהזדמנויות לצמיחה וגדילה נמצא את עצמינו במקום חדש את הינך מקור השראה לעצמך ולאחרות בואי לגלות את האישה הפנימית שבתוכך ולהביא אותה לקדמת הבמה שיטת אמנות הדיוק הפנימי מובילה להפגת מתחים, התעוררות, והסכמה להגמשת צורת החשיבה בעזרתה נתחבר להיותנו נשים בעלות נוכחות, בעלות מערכות יחסים קרובות, אימהות מאושרות, בעלות עסק המשווקות את עסקיהן בקלות מטרות הקורס: לאפשר למשתתפות לפגוש את עצמן מזווית חדשה, דרך הישיבה במעגל נשים לאפשר להן לראות את יכולותיהן הייחודיות מחד, ואת אבני הנגף המעכבות אותן, מאידך להציע דרך מקורית שיוכלו לבצע גם לבדן בבית, כדי לשנות ולשפר את מהלך חייהן מבנה הקורס: 4 מפגשים המתקיימים אחת לשבוע בימי א', 20:00 – 22:30, בסטודיו מקום קסום, רח' עמל 38 פרדס חנה מפגש ראשון: 15.6 הכרות, תסריט הייעוד, אני במרכז מתוך רגישות והקשבה לחוץ, מה אני רוצה מפגש שני: 22.6 בניית מרחב של בית פנימי, חיבור ליקום ולעוצמות חיצוניות לנו מפגש שלישי: 29.6 הכרת המצפן האישי, תקשורת בינאישית, הכרת הגבולות האישיים והדרך לפריצתם מפגש רביעי: 6.7 אשת האמת, מעגל שירה, קלפי מודעות אינטואיטיביים וטקס סיום הקורס, במתכונת מעגלי נשים, הוא שילוב של עבודה חווייתית, שיחה, תנועה ופתיחה בקלפי מודעות אינטואיטיביים. על המנחה: שמי לירון קסטר, יצרתי את השיטה מתוך עשרות מעגלי הנשים שהנחיתי בשנתיים האחרונות וכן מתוך החיפוש העקבי שלי דרך מעברים שחוויתי בארץ ובחו"ל. אני מנחת מעגלי נשים מוסמכת, בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה ויחסים בינלאומיים. בעבר עסקתי בתקשורת בעיתונות, בערוצי הטלוויזיה וב"קול ישראל" ברדיו.היום אני מתמקדת בכתיבה בלוגית באינטרנט. אני נשואה ואם לשניים ומתגוררת בפרדס חנה. כאמור, הקורס הקרוב ייפתח ביום ראשון הקרוב בפרדס חנה, 15.6, 20:00-22:30 במקום קסום, רח' עמל 38 ויימשך בתאריכים: 22.6, 29.6, 6.7 הקורס שאחריו ייערך בתל-אביב. המפגש הראשון - יום א' 13.7, 20:00-22:30, בבית להיוולד מחדש רח' יוסף קארו 2 (קרוב מאד למגדלי עזריאלי). מחיר הקורס 400 ש"ח בפרדס חנה ו-550 ש"ח בת"א. ניתן להגיע למפגש התרשמות בעלות של 50 ש"ח (לחברות ארגון קישורי אימהות - מפגש התרשמות ללא תשלום). קישורים: לכתבה על שיטת אמנות הדיוק הפנימי, ב-nrg מעריב - http://www.nrg.co.il/online/15/ART1/693/446.html לאתר אמנות הדיוק הפנימי - www.caster.co.il לסט תמונות - http://www.flickr.com/photos/20395577@N02/sets/72157604350320396 בברכה, לירון www.caster.co.il 050-4433511

4x6lm

New member
עסקים עושים עסקים

יש לכם עסק, רוצים לפרסם אותו חינם? רוצים לעשות עסקים עם עסקים אחרים? נפתח אתר חדש במיוחד בשביל זה. היתרונות שלו: שיווק מפה לאוזן ללא בזבוז זמן וכסף. הכרת אנשים איכותיים לעשות איתם עסקים. תגמול כספי על כל עסקה שמצליחה. חבר מביא חבר – תגמול על כל חבר שהבאתם לאתר. עקרון ההדדיות: מי שנותן יותר - מקבל יותר. הרחבת השירות ללקוחות שלכם ע"י הפנייתם לבעלי מקצוע טובים ואמינים. מערכת שקופה. כל חבר יודע מי תורם לקהילה ולמי מגיע לקבל יותר.

../images/Emo30.gifהודעות../images/Emo56.gifעידכונים../images/Emo33.gifפרסומות

כל פרסומת הודעה חשובה לארוע זה או אחר נא לשרשר להודעה זו. תודה

7יעלה

New member
סדנת תיאטרון לנשים באזור השרון

שלום למשתתפות הפורום . אני במאית תיאטרון שמגבשת בימים אלו קבוצת תיאטרון נשים ( תאטרון קהילתי , אין צורך בידע נוסף ) אם יש כאן נשים שאוהבות לכתוב , לשחק , לשיר , לרקוד ורוצות ליצור. בתום הסדנא יעלה מופע העוסק בנשיות , אשמח לתת פרטים במסר .

../images/Emo189.gifהילינג לכל- מפגש הילינג פתוח

ערב חוויתי של ריפוי וצמיחה. חוויה של ריפוי באמצעות ההילינג וגם הרצאה מרתקת עם נורית אטנר - יוסף המודרני, בנושא של פתרון חלומות. בחלק הראשון: הסברים וחוויות מעולם ההילינג. נתרגל את ההילינג האחד על השני. אתם מוזמנים להביא חברים או מכרים, שמתעניינים בהילינג ובריפוי אנרגטי בכלל! מי שנותן גם מקבל! הפסקה בה נתכבד בדברים הטובים שכל אחד יביא. בחלק השני: הרצאה מאוד מעניינת ומסקרנת של נורית אטנר: מסע לעולם החלומות ניפגש בשעה 20:00 בפארק בכפר סבא. מומלץ להביא ביגוד נוח ומחצלת לשבת חובה להביא כיבוד טעים או שתייה יש להירשם מראש

talr10

New member
באיזה יום מתקיים המפגש בפארק כ"ס ?

אנא פרטי היכן נפגשים.

hedva72

New member
סדנת שיאצו

שלום לכולן, מזמינה אתכן להשתתף בסדנת שיאצו חוויתית בתל אביב, ימי שני בבוקר בין השעות 10:00-12:30. התחלת הסדנא בתאריך 30.6.08. הסדנא כוללת 8 מפגשים הכוללים לימוד מיקום מסלולי האנרגיה על פי הרפואה הסינית, לימוד טכניקות טיפול בשיאצו, תרגול DO-IN (תרגילי מרידיאנים), תרגול סוגי נשימה שונים והרפיה ועוד.. אני, חדוה שאלתיאל מעבירה את הסדנא מרצה ומטפלת ברפואה סינית מטפלת מומחית בשיאצו מנהלת פורום רפואה סינית וילדים באתר YNET. מפיקת ארועים לחברות לפרטים נוספים ניתן לפנות למייל: [email protected] ערב מצויין חדוה שאלתיאל

hadar 28

New member
מחקר בנושא זוגיות

שלום, אני עורך מחקר בנושא זוגיות וצריך מאוד את עזרתכם כל מי שנמצא/ת בזוגיות יכול/ה לענות על השאלון. אין חשש לפגיעה בפרטיות של מי שממלא את השאלון כיוון, שהתשובות מקודדות ישר לאתר נפרד ואין כל אפשרות לדעת מי מלא את התשובות. תודה רבה אייל הכתובת של השאלון: http://sw-web.com/q/

מאיה 1010

New member
דרושה דיאטנית/תזונאית מאזור מודיעין

שלום רב, לסדנאות לירידה במשקל מאזור מודיעין דרושה דיאטנית /תזונאית ללות את הסדנאות לפרטים לפנות דרך המסר.

Balancedflow

New member
../images/Emo20.gifסדנאות ומעגלי נשים בחיפה../images/Emo20.gif

סדנא מתמשכת בת ארבעה מפגשים להעמקת המודעות דרך דמיון מודרך, תפתח בתאריך 6.7.08 בחיפה.
מעגל נשים יערך בתאריך 10.7.08
"מעגל אלות" להעצמה אישית נשית, בשילוב עבודה עם קלפי טארוט יתקיים בתאריך 31.7.08 מעגלי הנשים והסדנאות יערכו בחיפה, מס' המקומות למעגלי הנשים מוגבל. פרטים נוספים ינתנו במסרים ובטלפון 052-4455430. שבוע נפלא לכולן

limud

New member
סדנת יוגה צחוק ללא תשלום במודיעין

אני מקימה מועדון יוגה צחוק ומודעות ללא תשלום במודיעין הסדנה תערך בכל יום שלישי בשעה תשע וחצי בערב. לפי ממציא השיטה כל מנחה יוגה צחוק צריך להקים מועדון יוגה צחוק ללא תשלום כשרות קהילה. לפרטים נוספים ולהרשמה מראש נועה 050-8820888

nurit41

New member
מומלץ במיוחד לנשים עם מודעות לעצמן

מחפש דרכים להתפתחות אישית, לצמיחה אישית, ללמוד על שיווק? באוניברסיטה להצלחה – אוניברסיטה אינטרנטית, יש מאות קורסים מדהימים שניתנים ע"י טובי המאמנים והמרצים בעולם. קורסים אלה יפתחו לך דרכים חדשות כיצד לקדם את רצונותיך בתחומים חברתיים, עסקים אישיים ועוד. מומלץ לכולם!! לעיון באתר - http://nuritshechter.successuniversity.com/ לקבלת פרטים נוספים – נורית [email protected]

למעלה