אוף טופיקס לכאן

אז מה ניבוש, ניבה'לה? ענת אומרת שאת

ענת אומרת שאת לא נכנסת? מה ברצינות? ניבוש, ניבה'לה, איפה את? איזה נוףףףףףףףף..... וואו איזה קור.... בעצם חום........ הייתי אתמול בהופעה של שרית והיה מדליק ביותר (יש פירוט בפורום שרית)
שבת שלום לכולם האזינו מחר ב 20:00 למצעד העברי של רדיו ירושלים (בעריכתה המקצועית של ענת) והצטרפו לפורום הרדיו לתגובות.

actimel

New member
את מעצבנת אותי,וכאן לא פורום מדונה

מה זה כאן... שערוריה
תשתפי אותנו איך היה אתמול בפלקה, יא נחש משקפיים אחת... בעצם לא, למה ללכת על קטן... אנקונדת משקפיים את... תאמינו לי, אין בושה! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני אנקונדה? להזכירך: איז נוף!!!!!

ותיכף אני אשתף אותך בפרטיות בטלפון סבלנות יא מנהלת וטופ אדיטור.........

ודרך אגב ענתוש, רק את הצלחת

רק את הצלחת לשכנע אותי ללכת להופעה אתמול ומגיעה לך
בכלל משתלטת לי על המוח... (הסבר יבוא)

Music4Life

New member
הלו הלו נוגה?? ../images/Emo33.gif

לקשי ההבנה (כמו נגה וכאלה) אמרתי שאני אוהבת טלפו ואין לי בעיה עם זה...נקודה. עכשיו חלאס לדבר על דברים חסרי פואנטה.
איזה התכתבות היתה לכן וואי...יפה...אני נעלמת לכמה דקות וכבר מגילת אסתר, סחתיקה! וענת עוד פעם אחת אני שומעת ממך Dבה, ואני יראה לך מזה Dבה, שרק הDבה הזאת לא תשב עלייך, תזהריייי
הא נוגה...אם כבר טלפון וכל מה שקשור, אפשר להגיד לך משהו??? שמעתי אותך הרבה ברדיו...ו...לדעתי האישית? יש לך קול מזההה סקסי
סחתן עלייך
ולמרות שבטח אמרו לך את זה כבר, את מזכירה בצורת הדיבר שלך את שריתו'ש...(
)

../images/Emo9.gifאווו ניבה'לה, תודה על המחמאות../images/Emo9.gif

גם לך לא חסר חמודה
בפעם הבאה שתאזיני לתוכנית תיידעי את ענתוש ואקדיש לך שיר של שרה, מתאים? שבת חמימה ונעימה

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifמה לא מובן במילים:

תפרסם את הפורום הזה בפורומים אחרים, תשקיע בו, תתרום לאווירה שבין חברי הפורום, ואז תוכל לתבוע עליו זכויות
בינתיים, כפי שציינתי, הבקשה/אימרה/טענה היחידה שאתה יכול לבקש, היא שלא תחסם מכאן. אני, במקום ענת, הייתי משרשר אותך ישר לפורום יחסי-אנוש, אם היה כזה
ורק ליתר השוואה, אדון רד, הנה להלן שרשור תגובות דומה שפתחתי בפורום אנסטסיה. שים לב להבדל הקיצוני בין העקצנות, קנאות ואטימות שלך, לפתיחות ולאהדה שיש בפורום אנסטסיה (שאגב, הוא פורום הרבה יותר פעיל, והוא עוסק הרבה פחות בהודעות
, אבל עדיין לגולשים שם יש רמת אנושיות כלשהי) פשוט כדאי שתיקח דוגמא מאחרים. בגללך הפורום הזה יהיה ידוע לשמצה. אתה מבריח מכאן גולשים עם ההודעות הגועליות שלך
לך לפסיכולוג, טפל בעצמך, ואז תחזור, עם רוח חדשה וזווית ראייה חדשה, ותוכל להשתלב באופן תקני בין בני-אדם אחרים

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifמצא את ההבדלים ../images/Emo192.gif

תגובתו של אלי, בפורום מלאני סי תגובותיהם של שרית, הילה ודוד, מפורום אנסטסיה מסקנה: בלי קשר ליחסי הכוחות בין שתי הזמרות, אין ספק כי פורום אנסטסיה הוא פורום חברותי ואיכותי בהרבה מפורום מלאני סי, מבחינת האנשים בו, ושעל-מנת לשפר את המצב, יש לחולל שינוי מיידי בעניין
לחסום את היוזר אלי, ואם גם זה לא יעזור, להכניס אותו בכפייה למוסד סגור

רוני1002

New member
אני חולקת על דעתך. ../images/Emo10.gif

עם כל הכבוד לפורום אנסטסיה (ויש בהחלט כבוד ולאור העובדה שאני גם אוהבת את אנסטסיה) אנחנו הפורום הכי שווה ב
עם המנהלת הכי מגניבה שיש. כאן הכי כיף ויהיה עוד יותר כיף אם אתה ואלי תפסיקו לריב.

actimel

New member
../images/Emo18.gifואם באוף טופיק עסקינן...

ייתכן שלא הבהרתי את עצמי בצורה טובה... אני מבקשת שהמריבות הטיפשיות בפורום ייפסקו לאלתר! הויכוחים לא משרים בפורום אוירה נוחה ונעימה. זה הורס לי ולכל חבריי הפורום שמעוניינים לחלוק כאן דיונים ועידכונים על מלאני!!! מעבר לכך, זה יוצר לי עבודה כפולה כאן בפורום, במקום שאוכל להשקיע בגלריות ובעידכונים, אני מוצאת את עצמי מנסה לפייס בין החברה. אתם מוזמנים להציץ בתמונה הקטנה המופיעה בצד שמאל
ולהיזכר בעצם מדוע הפורום הזה נוצר...זאת הסיבה האמיתית שכולנו נמצאים כאן. תודה ענת

לפי מה שאני רואה...

אתה לא מנהל פה, ככה שגם אתה לא ממש יכול לקבוע זכויות תקשיב להתנשאות ולהתנג ביהירות כי חברה שלך מנהלת את הפורום פשוט תשרשר הכל לאוף טופיק מה לא מובן? זה מפריע, מציק, לא מעניין וכל מה שקשור למלאני יורד למטה אני מקווה שתיקח את זה לצומת ליבך ואין לי כוונה לריב איתך

Ana Lyn Newkirk

New member
רציתי להבהיר את העניין אחת ולתמיד

תאריך ושעת ההודעה: 04/02/2006 19:14:00 שם: סנופפ בוי נושא: לפי מה שאני רואה... תוכן: אתה לא מנהל פה, ככה שגם אתה לא ממש יכול לקבוע זכויות תקשיב להתנשאות ולהתנג ביהירות כי חברה שלך מנהלת את הפורום פשוט תשרשר הכל לאוף טופיק מה לא מובן? זה מפריע, מציק, לא מעניין וכל מה שקשור למלאני יורד למטה אני מקווה שתיקח את זה לצומת ליבך ואין לי כוונה לריב איתך ________________________________________________________________- ובגלל שלפחות פנית אליי בצורה מנומסת (בניגוד לאנשים אחרים כאן) אז תזכה לקבל תגובה מנומסת: ראשית-העניין העקרוני כאן לא עוסק בשרשורי ה
, אלא ביחסו של רד אליי. הבן-אדם במשך 4 חודשים, עוד מתקופת הקומונה, מציק, מעיק ומטריד אותי, ואת חברותיי (בתחילה, הוא הטריד בלי הפסקה אותי ואת ידידות שלי במסנג'ר, וגם אח"כ, כשחסמתי אותו מהמסן שלי, הוא המשיך לעקוץ אותי בלי הפסקה בקומונה ובפורום, והבריח בשלב מסוים גל של גולשים מהקומונה).אתה יכול להיות בטוח, שכל בן-אדם אחר, שישרשר לי את אותה בקשה, יקבל תגובה יותר הולמת. שנית-אני לא רואה שום דבר רע בלפתוח שרשורים מיוחדים לפני בגרויות וארועים דומים. זה קיים בכל פורום, ולדעתי, זה חלק בלתי-נפרד מהפורום. פורום לא צריך לעסוק רק בתכנים הקשורים לזמרת, אלא גם בחברי הפורום ובעיסוקיהם. קח לדוגמא את פורום אנסטסיה, שהוא לדעתי פורום פורה ביותר, ושבו יש שילוב מצוין בין ההודעות הענייניות להודעות ה
. גם הפורום הזה צריך ויכול לשאוף להיות "על רמה", כמו פורום אנסטסיה, ולדעתי, הבעיה היחידה כאן, היא שלפעמים אנשים מסוימים לא מבינים את מקומם. ושלישית-אז נכון, אני אמנם לא מנהל את הפורום, אבל לדעתי, רד עדיין צריך להתייחס אליי בטיפת-כבוד מינימלית, אחרי, שלמעשה, בזכותי הוקם הפורום הזה, ובאותה מידה כפי שהוא מנהל את מנהלת הפורום, אין שום סיבה שהוא לא יתייחס אליי באופן דומה. רד לא תרם, לדעת רוב חברי הפורום, בשום שלב/צעד בהקמת הפורום, ולדעתי, מבחינה הגיונית, הוא צריך לדעת את מקומו כאן ולא להרים את האף מעל אנשים אחרים, שתרמו ועזרו יותר ממנו.אני מקווה שעכשיו, הבנת סופסוף את העניין. המשך גלישה מהנה, צביקה, מנהל קומונת ספייס-גירלז-10926

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifתיקון..

(פסקה אחרונה) *כפי שהוא מנהל את מנהלת הפורום=כפי שהוא מכבד את מנהלת הפורום

למעלה