אופ שני - שלישי

O דילב O

New member
../images/Emo32.gifאופ שני - שלישי../images/Emo32.gif

לא להגיב היום ! רק ממחר. יום שני ה- 29 פשוט שיהיה מוכן :)

וואי ../images/Emo6.gif

אחותי הולכת לעשות לי מעקב לאיפה אני נכנסת באינטרנט בגלל שסיפרתי לה על חברה שלי

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifבנות דחוף דחוף דחוף דחוף !!!!!../images/Emo206.gif

אז ככה חחחחחחחחחחחחחח היום !!! בלילה בסביבות 10 בלילה !!!!! אניייייייייייייי !!!!! הולכת!!!!!!!!!! להתראיין !!!!!!!!! ברדיו 102FM על ....... הגיים בויייייייייייז !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חובה לשמוע ! פרטים בהמשך :)

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifחחחחחחחחחחחחחח אני לא יהיה צבועה

ויגיד שאני אוהבת אותם ! אני יגיד את האמת !

../images/Emo135.gifאז את עדיין אוהבת אותם ... , D =

מקודם ראיתי את הקליפ של אשמור את לבי ב - 24 , הם היו מה זה חמודייייייים , ! התאהבתי שוב . XD סתם רציני , אדם היה קטן כזה חמוד חחחחחחחחחחח וערננננננננני חתיך עולמיייייייי . D = חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

../images/Emo135.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני חייבת לשמוע !!
אני גם רוצה להתראיין ,
אפשר קישור ? . D = תדברי על הפורום ותגידי שכולם מוזמנים אבל שלא יבואו פאקצות וכאלה . D;

O דילב O

New member
../images/Emo125.gifהראיון ברדיו !!!!!!!!../images/Emo125.gif

טוב אני יספר לכם בדיוק איך זה היה.. כי איןלי מושג מתי ישדרו את זה S: . השדרן: שלום דילב מנהלת פורום גיים בויז בתפוז . דילב: שלוווום :] השדרן: דילב מה, איך את מרגישה על זה שהם התפרקו את עצובה? דילב: לא... ולפי מה שהבנתי זה עדיין לא רשמי ולא סגור, זה מה שאיציק אמר. השדרן:מה לא? איך.? זה כבר יצא לעיתונות והכל.. איך את מרגישה עם זה? דילב: מבחינתי זה היה דיי צפויץ אבל אני מכירה הרבה בנות מהפורום שלקחו את זה קשה מאוד. השדרן: את יכולה להגיד לנו אולי מה הם אמרו ??? דילב: חח בכל של פקאצה: "לאאאאאאא לממהההההה????" השדרן:
זה היה התיאור ?
דילב: כן.. השדרן: דילב? אם הייתה לך אפשרות לדבר עם שרון סנדלר מהגיים בויז מה היית אומרת לו? דילב: מה הייתי אומרת לו? אממ מה הייתי אומרת לו? שאני מצטערת בשבילו. השדרן: אוקיי אז הינה שרון איתנו על הקו. שתיקה ........
השדרן: שלום שרון. דילב מה קורה? אין שום צעקות או משהו ? את בסדר? דילב: חחחחחחחחחחחחחחחחח אני בסדר גמור :] השדרן: אוקיי אז שרון מה איך אתה מרגיש? מה אתה רוצה להגיד? שרון: חופש ומדבר מלא מלא מלא. השדרן: שרון יש לך מה להעביר לדילב? תרשום להם בפורום אוהבים אותך !!! שרון: אני אכתוב אני אכתוב !! השדרן: דילב מה בתור מנהלת את כאילו נפגשת איתם? עם שרון נפגשת?? דילב: חוץ מהמפגש מעריצים לא. אבל היה לי קשר מאוד מאוד טוב עם אביחי. השדרן: אביחי היה הפייבוריטי שלך?? דילב: ברור :] ו... זהו. נגמר משהו כזה חחחחחחחחחחחחחח

MaStuLa76

New member
חיח דילב יצאת אהבלה [=

לא היית בכלל צריכה להתראיין אם את לא אוהבת אותם..

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifמה הקשר? להפך.

אם מישהי שאוהבת אותם הייתה מדברת זה לא היה מעניין היא רק הייתה אומרת שהיא עצובה והייתה צורחת ששרון היה על הקו. \=

MaStuLa76

New member
מה? לא כולן ככה.

אם נגיד ליאת מהרשמי הייתה מדברת היא לא הייתה צורחת או משהו ^^

למעלה