איזה יובשששששש

balck snow

New member
../images/Emo32.gifאיזה יובשששששש

מה אתם עדיין יושנים?? מה עשית ביום שישי יא מופרעים?? ואני חשבתי שאני ישנה עד מאוחר
כמתי ב3 בצוהריים כי הייתי אתמול בשר הטבעות האחרון , היה נחמד לא יותר מזה עם כל הכבוד שאני רוחשת לספרים\סרטים
וזה נגמר בעשרים ל2 חזרתי הבית ב2 וחצי והלכתי לישון ב4 וחצי כי הקשבתי לאביב ולא יכלתי להפסיק
(זה נדיר אבל בהחלט אפשרי).

AeroTom

New member
ביום שישי-

ירדתי בערב על כל העיתון של שבת ובבית כנסת כמובן שהתפללתי שהבלוז יגיע אלינו כמה שיותר מהר... בשבת בצהריים זמזמתי לעצמי את Rocks ועכישו שיצאה שבת אני שומע להנאתי את Rattlsnake Shake וכותב פה כמובן...
-ושובו של המלך דווקה מאוד אהבתי. ראיתי אותו ביום חמישי שהוא עלה פה ב-16:30 אחרי שמהבוקר עשיתי אצלי הקרנה של ה-2 הראשונים ב-DVD. Well....If you wanna rock! I got ta be your rockin' horse ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

StarDustGirl

New member
אני קראתי את הטרילוגיה../images/Emo11.gif

אז הסרט ממש ריתק אותי- בחיים לא ראיתי סרט שיותר דומה לספר. לדעתי, שובו של המלך הוא אחד הסרטים הכי איכותיים שראיתי. אני חושבת שאנשים קצת לא מעריכים את העובדה שכל המלחמות דורשות מליוני ניצבים והמון אנימציה ממוחשבת, אימונים בלי סוף ותפאורה אדירה... חוץ מזה- צריך הרבה מאוד סבלנות. אני לא מבינה אנשים שקמים מוקדם יותר מ3. אם לא תתנו לי הגבלה- אני אלך לישון בחמש בבוקר ואתעורר בחמש בערב. ההורים שלי מודאגים, בעיקר בגלל שיש לי ניבים די חדים (
). בדוגרי- אני הרבה יותר אוהבת את הלילה מאשר את היום. מה עשיתי ביום שישי...המ....את עשרים הטון של השעורים שהמורות החביבות הנחיתו עלי. היפ-היפ-הורי

balck snow

New member
גם ני קראתי..

ואני מעריכה את זה, פעם סגדתי לזה...אבל מה שהיה מוזר שלא התרגשתי כמו בפעמים האחרות. כניראה בגלל משהו אחר שמעסיק את הראש שלי עכשיו..

למעלה