אייקוני.

איכס

הם לא תפוזיים ומוזרים ומעצבנים וחופרים "כנסו כנסו!!!!!!!!!11111111" סגידה זה של פקאצות שחשות את עצמן מגניבות, לדוגמא, "מעקס גרעין הסקסעעעעעעייייייי
" הם כאלה מוזרים ולא תפוזיים איכססס

Fall Out Liel

New member
וואי כמה זמן לא נכנסתי לפה ><../images/Emo168.gif

Sup guys? :) אני עדיין פה, הייתי אמורה להתגייס אתמול לאחת היחידות המובילות שיש אליהן יום כיוס רק פעם בשנה, וויתרתי על זה.
. הפורום נראה טוב DD: חח והאייקונים החדשים של תפוז מזעזעים, מה עובר עליהם? ><

william beckett

New member
ליאליD:

כן הפורום "שוקק" חיים חחחחח מה קורה איתך?*_* מיתגעגעים פהP: וכן תפוז איבדו את שכלם לחלוטין^^

לאן ההיית אמורה להתגייס?!

ומזה את ככה גדלת?! מה להתגייס עכשיו!? רק לפני כמה זמן היינו יחד במפגש והיית בת 16
צריכים לעשות מפגש נוסטלגיה, כ"כ.

NoAmItA ChAn

New member
קצת חסרי פואנטה כולם!

אבל לא אמרתי כלום X: אגב, למישהי יש את הסרטון שפו"ב זוכים באיזה פרס ומודים למכ"ר?

william beckett

New member
נו באמת

אייקונים חסרי טקט...,משעמים ופאקציסתים מידיP: ויותר מידי לעוזיים חלקם>< שיהיה סופש מהנה לכולם!! D: אני יודעת ששלי צריך ליהיות כזה כשחברי אהוב יגיע בערב*_* ויש גם ארוחה משפחתית ענקית ליומולדת שלי בדילאי של חודש וחציXD,אז יהיה טעים*_* הלכתי להביא את העוגה שהכינו לי אם כיתוב אליהD: אני מקווה שאני יכול לצלם ולעלות תמונותD:

ומי זו המנהלת החדשה שיפה לה כחול?../images/Emo8.gif

ואיך אין על זה הודעה מתפוז,פף;P!?!?

william beckett

New member
להלהלה D:

אין הודעה תפוז לא יודעתP: אני כבר חודשיים מנהלת עוד מעט0: אני מאיה,18 וגרה בחור מצואי^^ [הכינוי שלך נורא מוכר לי!]

כי אני פה אולי 3 שנים.. חח אפילו יותר ^^

קצת מלפני ליאל, ובאותה תקופה היינו פעילות יחד וכאלה.. מאיזה חור? וגם הכינוי שלך מוכר (;

william beckett

New member
P:

אני מחור בשם גדרה היית במפגש לפני שנתיים שהיינו 40 איש? זה היה בחנוכהP:

בטח, לפני שנתיים הייית בכל המפגשים.

גם הקבוצה הקטנה שנוצרה בנינו ועשינו מפגשים סתם ללכת לים ביחד וכאלה.. מקוב המפגשים אני לא זוכרת בדיוק באיזה הייתי, אבל לא יודעת.. יש מצב ^^

william beckett

New member
P:

במפגש ההוא גם שחר הייתה,שני,חווה,ליאל ועוד מלא מלא מזכיר לך משו?,ספרנו את עצמנו על הגג והגענו ל40 אנשיםXD

S i d e L i p

New member
בקפיצה שכזאת מידי פעם...

המפגשים האלה של פעם חסרים לי על מאוד... באלי עוד מפגש ים...באלי בכלל מפגש :(

william beckett

New member
שחר*_*

סיידליפ מה קורה???D: ביקשתי בקשה למפגש...,כמו שאת רואה לא זורם אבל נעשה מפגש נוסטלגיה,גם אם כמה חדשות שיש פהP: ונלך לים ויהיה כיף*_*

S i d e L i p

New member
עד שנוכל לעשות מפגש לים...

זה יקרה רק בשנה הבאה.. חח ממש לא מפריע לי החדשות.. זה אפילו טוב.. העיקר לראות את כולםםם מתגעגעתת :( ורק שהמפגש לא יהיה בראש השנה :)

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

מתגוררים ועובדים במדינה זרה? מהגרים לחוץ לארץ ומתכננים לעבוד שם? בפורום עבודה בחו"ל תקבלו את התשובות לכל השאלות בנושא: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1322
הכוח ירושלים חוזרת בפעם השלישית למגרשים ואנחנו נשארים איתם גם אחרי הדקה ה-90! כל העדכונים, הרכילויות וההתפתחויות בפורום לטלנובלה הישראלית השווה ביותר - האלופה 3: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1500

למעלה