אני צריכה עזרה...

orianush

New member
../images/Emo32.gifאני צריכה עזרה...

אולי תוכלו לעזור לי.. אני צריכה שירים הקשורים לנופלים במערכות ישראל.. אולי אתם מכירים? אני צריכה גם את השיר וגם את הסיפור שלו.. כאילו לדוגמה יש את השיר "אחי הצעיר יהודה" שאהוד מנור ז"ל כתב על אח שלו אז כאילו לדעת מה אומר השיר.. אני מקווה שתוכלו לעזור לי..

orianush

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif...

יש כאן מישהו שיודע לנתח שירים?? אני צריכה לנתח 3 שירים ואני לא ממש יודעת איך.. אולי אתם תוכלו לעזור לי...?! אני צריכה לנתח לדוגמה את השיר הזה: אחי הצעיר יהודה אחי הצעיר יהודה, האם אתה שומע? האם אתה יודע? השמש עוד עולה כל בוקר ואורה לבן, ולעת ערב רוח מפזרת את עלי הגן. הגשם הראשון ירד לפני יומיים, בערב יום שלישי, ושוב אפשר לראות שמיים בשלולית על הכביש הראשי. אחי הצעיר יהודה האם אתה שומע? האם אתה יודע? בגן הילדים שלך לומדים כבר שיר חדש, ובתיכון התלמידים שוב מתעמלים על המגרש. רוחות ערבית מייללות על המרפסת את כל שירי הסתיו, ואמא מחכה בסתר, שאולי עוד יגיע מכתב. אחי הצעיר יהודה האם אתה שומע? האם אתה יודע? כל חבריך הטובים נושאים דמותך עמם, ובכל הטנקים על קווי הגבול אתה נמצא איתם אחי הטוב, אני זוכר את שתי עיניך, והן פותרות חידה. ובני הקט יפה כמוך בשמך לו אקרא - יהודה. אני מקווה מאוד מאוד שתוכלו לעזור לי.. זה דחוף.. תודה.

למעלה