בבוקר יום א' הזברה קמה

../images/Emo32.gif בבוקר יום א' הזברה קמה ../images/Emo42.gif

קצת מבאס לקום ללא סיבה
- עכשיו מרגישה את זה הכי חזק. יכלתי לקום מאוחר מאוחר, אבל הגוף שלי התרגל לחמש בבוקר, שמחמש בבוקר אני עירנית ופשוט לא מזמן התייאשתי וקמתי. שיהיה לכולנו יום מדהים
ובלי בשורות רעות

יעלי 8

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב ושבוע נפלא

בסוף בסוף שבוע נסעתי לאבא שלי הייתי שם שישי שבת וחזרתי היום בבוקר התפייסנו והחלטנו להשאיר את כל הכעס מאחור אחותי הקטנה מדליקה ( טפו טפו טפו ) והיה לי כיף איתה . היה איזה קטע שהלכנו לבקר חבר של אבא שלי שנולד לו ילד (בן חודש וחצי ) ושהרמתי אותו אבא שלי אומר שהיא ישבה עליו העיפה לו את הידיים בעצבים ובאה להיות לידי ( אני שמתי לב רק לקטע שהיא הייתה לידי ) והקנאה הזו ממש מוצאת חן בעיני כי זה אומר שהיא יודעת שאני שלה ( שאחרים הרימו אותו זה לא הפריע לה ) חוץ מזה נהניתי איתה צילמתי אותה המון ושיחקתי איתה ואפילו נכנסנו ביחד לאוהל כדורים וישנו באותו חדר ( זה מתסכל שהיא כמה בלילה בוכה ומנסים להרגיע אותה והיא לא יודעת להסביר מה כואב לה כנראה שיניים ) חוץ מזה חזרתי היום בבוקר הביתה ואחריי שלא פגשתי את אחי כל הסוף שבוע ראיתי אותו במדרגות ברכבת אז עמדנו ופיטפטנו רבע שעה בערך בקיצור היה לי סופ"ש נחמד ביותר ...

בוקר אור ../images/Emo42.gif ../images/Emo4.gif

אני שונא לקום מוקדם
בדרכי לבנק (טוב נו , זה לפחות מסיבות משמחות) ולאחר מכן למשרד הפנים (משמע - לעמוד בתור 7 וחצי שעות) .
בוקר אור לכולם

למעלה