בואו נדבר קצת

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo32.gifבואו נדבר קצת../images/Emo13.gif../images/Emo88.gif

כמה זמן לא נפתח פה שירשור
לכל מי שלא יודע,שירשור מהסוג הזה הוא למטרה שפה נוכל לדבר על כל מה שלא קשור בשורטי! סתם כמו מה עשיתם היום,לספר מכל מיני דברים,להתייעץ וכו' וכו'... אני אישית אשמח לשמוע מכם מה דעתכם על כוכב נולד 7 עד כה? היום ממשיכים עם המיונים לקראת הכנת הנבחרת,אני אישית מצאתי כמה שהם ממש טובים. מה דעתכם?מישהו רואה את התכנית מחברי הפורום?

maytal7

New member
הי גבי

טוב לחזור הביתה ... הייתי היום בת"א איזה חום
סתם הסתובבנו בעיר בכל מני מקומות ועכשיו חזרתי איך עבר היום?

שלום לכולם!../images/Emo9.gif

ממ אז ככה... אתמול היה לי בגרות באיכסטוריה.. ואיך אומרים?היה טוב וטוב שהיהXD היום לא הלכתי לבצפר כי סוף שנה ואין כבר מה לעשות אז אני רק על המחשב...ועוד מעט הולכת למועצה ממ אני אישית לא רואה כוכב נולד.. שיהיה לכם יומטוב!

מממ...

עונה ב-סדר.קצת מאוס כל הכוכב נולד הזה אני אישית אוהבת לראות את השלבים הראשונים עם כל הזייפנים וכל אלה שממציאים שירים ומפדחים את עצמם חח...

אביה93

New member
היי גבי :)

וואו הרבה זמן לא נכנסתי לפה.. טוב כל השבוע הייתי בים (קיבלתי גוון שחרחר משהו :)) וגם היו לי בגרויות וזה אז זה קצת מנע ממני בכל מקרה אני שמחה שסוף סוף הפורום התאושש קצת מתקופת היובש שלו. אממ כוכב נולד? אני רואה מדי פעם ראיתי את האודישנים ואני חייבת להגיד שחלקם הפילו אותי מצחוק וחלק ממש ריגשו אותי! לדעתי זו אחלה תוכנית רק חבל שאנשים באים לשם רק כדי לקבל קצת פרסום ומשפילים את עצמם בפני כל עם ישראל :/ תגיד גבי ואם מישהו מהפורום יודע מתי האלבום של הילה אמור לצאת היא אמרה לנו בחופש הגדול, אבל מתי? אני כבר לא יכולה לחכות P: יום טוב אנשים ;)

שלום לכולם.... :]../images/Emo66.gif

אני יודעת שיצאתי קצת מגעילה בתקופה האחרונה שאני לא נכנסת לכאן.. 3 שבועות לא הייתי בבית.. הייתי בבסיס באימונים בשטח בשמירות.. :/ הרגע היחיד ששיחררו אותי זה כדי ללכת למצעד בת"א.. וישר חזרתי לבסיס אני מקווה שהכל טוב איתכם תמשיכו לכתוב פה.. תחזירו את הפורום למה שהוא היה פעם.. עם כל הצחוקים.. אוהבת אותכם ושתיהיה שבת שלום.. אלמוג.

למעלה