ביום שלישי בא לי

../images/Emo32.gif ביום שלישי בא לי ../images/Emo179.gif

איזה כיף שהשבוע טס כל כך מהר
הולך לי לא רע עם הילדים אבל ההורים די מעצבנים- מתקשרים אליי כל הזמן, אני מבינה שהם דואגים לילדים שלהם אבל יש גבול...
והם טורחים לזרוק האשמות מבלי לבדוק את הילדים שלהם- שמחה שהבהרתי להם לבדוק קצת את הילדים שלהם. כשצריך- אני יודעת להודות בטעויות שלי אבל לא מוכנה לקחת על עצמי האשמות מיותרות ולא נכונות. בכל מקרה, אתמול היה לי יום קצת משוגע והיום בערב יש לי השתלמות כך שלא אהיה בערב, אז מקווה שלפחות בצהריים

noooga

New member
אתמול היה לי יומולדת../images/Emo13.gif

והייתי די בבאסה ת'אמת... בבצפר ממש חשבו עלי, הביאו לי בלונים, ממתקים ועוגה והיה ממש ממש נחמד! אבל משום מה לא הרגשתי שזה היומולדת שלי.. אפילו בכיתי במהלך היום- אין לי מושג מה נכנס בי. אבל אחרי בצפר היה כבר יותר טוב.. חברות מהמושב שלי הפתיעו אותי והביאו לי בלונים וברכות הביתה וישבנו, דיברנו וצחקנו.. היה ממש נחמד! ואם כבר פורום יחסי אחים אחיות אז- אתמול אח שלי ראה שאני קצת בבאסה.. ואז פתאום ראיתי את המאמצים שלו לארגן יציאה עם כל המשפחה (שזה חתיכת פרוייקט אצלנו! כולם פזורים בארץ..) והוא הצליח! הוא דיבר עם אחותי, אמר לאבא שלי ללכת להתכונן כבר- היה ממש נחמד! וכל המשפחה שלי היא משהו משהו.. מודה כל יום שיש לי אחים אוהבים שבאמת דואגים לי, למרות הכל

מזל טוב נגה ../images/Emo65.gif

כל הכבוד לאחיך על המאמץ ועל התשומת לב למצב רוח שלך

למעלה